Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 22:01

Witam wieczorowo - miała byc burza i ochłodzenie ale nic sie nie dzieje :ico_placzek: już mam dośc rozpływam się a mały dokazuje wyjątkowo dokuczliwie w brzuszku do tego stopy mam spuchnięte jak balony :ico_noniewiem:
jenny - trzymam kciuki już kawał za tobą dasz radę jeszcze troszke :ico_pocieszyciel: ja brzucha też nie smaruje jedynie okładam kremem na ręce bo masowanie może wywołac skurcze u wrażliwych więc cię rozumiem też okropnie mnie ostatnio swędzi i rozstępy już się pojawiły - ale jeszcze troszkę wytrzymamy zobaczysz
Kamilka - drówka dla Adasia a co mu się przyplątało ? Trzymam kciuki za męża
szkieletorek - niezły rachunek za badania ja też chodzę pryw i prywat. robię badania
spinka - super że USG Poli dobre
Co do ruchliwości to mi przy tych upałach mały wyjątkowo szaleje w brzuchu wypycha się a to plecami a to gdzieś dłoń wyciska a to nogi wypręża chwilami nawet jest to bolesne
leona - działeczka super :ico_brawa_01: moja w tym roku zarasta aż żal :ico_placzek:
Marcel w baseniku moje też dzis miały tą przyjemność M po pracy postawił im na tarasie i się pluskały do kolacji a woda ciepła jak zupa :ico_haha_01:
betina - napewno gdzieś masz ucisk na jakiś nerw ja chwilami odczówam ból biodra ale u mnie to chyba z braku ruchu :ico_noniewiem: pogadaj z ginem na ten temat

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 22:09

Obrazek

obiecana praca mojej Nikoli :)

:ico_tort: już 30 tc jeszcze przynajmniej 6 musze wytrzymać

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 23:07

Edulita wow u Ciebie już 30 tc.
U nas też gorąco i duszno. Edulita a stosowałaś oliwkę w sprayu ja chce spróbować może pomoże tylko wiadomo bez wcierania. A dziś robiłam okłady z kremu na brzuch, bo skóre mam strasznie tam wysuszoną.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 23:53

nie nie próbowałam ale to dobry pomysł :-) ja ogólnie mam całą skórę suchą z Idą w ciąży tez tak miałam - nawet na głowie schodzi płatami jakbym miała łupież :ico_noniewiem:
:ico_haha_02: u mnie cudnie leje i odrazu mi lżej jest czym odetchnąć :-)
U ciebie jeszcze chwila i też będzie 30 - myśl pozytywnie a będzie dobrze
Spookojnej nocki życze wszystkim

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

21 cze 2013, 07:47

My dopiero wstałyśmy. Upał już jest niemiłosierny ,tez bym chciała troszkę deszczyku i choć na chwile ochłodzenia.
Zmykam bo mam dziś dużo pracy.
Teraz śniadanie, potem szybko na chwile do miasta jechać,ugotować obiad -będzie zupa jarzynowa ,posprzątać na gorze u nas porządnie, 10 koszyczków truskawek czeka na mnie by zrobić soki oraz skończyć dziś dżem truskawkowy .OJJJ już jestem zmęczona jak o tym myślę.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

21 cze 2013, 08:24

Betinko z tym biodrem mialam tak samo,zaczelo sie mniej wiecej w tym samym okresie co u Ciebie. Czasem ze spaceru wrocic nie mogłam bo kulałam,ale pocieszę Cię,że przejdzie w końcu :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

21 cze 2013, 09:08

hej
ja wczoraj wykorzystałam mężą i wziełam się z nim za sprzątanie piwnicy,były tam graty zbierane przez mojego tate przez 10 lat ,już 5 lat nie mieszka tutaj i powiedział,że moge wywalić wszystko i tak też zrobiliśmy
teraz mam miejsce na przetwory,rower,wózek itd :-D
a wieczorem znowu zasnąć nie mogłam przez to biodro :ico_noniewiem:

edulita :ico_brawa_01: za 30 tc i wciąż trzymam kciuki jak i za jenny by Wasze kruszynki jednak posiedziały jeszcze bezpiecznie w brzuszku

a rysunek piękny naprawdę zdolną masz córkę :ico_brawa_01:

szkieletorku u nas w takich ilościach nie idą przetwory nigdy
dzemu truskawkowego mam 8 słoikó 8 zamrożonych na mus
jagodowych robimy więcej zawsze


dziś wieczorem sprzedaje syna u mamy bo jutro wyjezdza znow na 3 mc do pracy i idziemy do znajomych posiedzieć :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

21 cze 2013, 09:40

Nie chce jęczeć ale mam łzy w oczach .Czuje się gorzej niż źle.Upał mnie wykańcza,dosłownie wykańcza.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

21 cze 2013, 10:20

Szkieletorku może weź prysznic a później lody dla ochłody. Dobrym rozwiązaniem też jest wiatrak.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

21 cze 2013, 13:09

Hej
u mnie po wczorajszej burzy zostało tylko wspomnienie dziś znowu żar z nieba się leje :ico_noniewiem:
szkieletorku - mi troszke pomaga woda z cyteyną i rwanymi świeżymi liścmi mięty , oszczędzaj sie kochana może troche odpuść niektóre roboty bo czasami nie warto się spinać odpocznij
betina - mam nadzieje że biodro odpuści, super że macie dziś towarzysko zorganizowany wieczorek :-) za porządki i miejsce w piwnicy :ico_brawa_01:
ja dziś mam zakończenie roku u Niki i mąż mnie ma zawieźć ale nie wiem jak przy takim upale to zniose

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość