Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 lis 2008, 19:01

Delicja a co Ty tak inne watki podgladasz heh

caro te samochody sa w miare niskie bo sa od 18 miesiaca!! chodzi mi o takie little tikes plastikowe
o takie:

http://www.all4kids.pl/go/_info/?id=127

tu jest napisane od 15 ale sie chyba pomylili bo te sa od 18-tego miesiaca

agi dziekujemy...ale jak pisalam nocnikowac nam sie dalej niechce i uciekamy od nocnika :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 lis 2008, 23:35

Mróweczka, świetne to łóżeczko, a są w kształcie misia???? :-D
ale drogie, że hoho :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-11, 22:36 ]
no a po wątkach skaczę sobie, heh czytam sporo, ale ta afera to mnie rozbroiła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 lis 2008, 00:01

Ale sie wnerwilam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Normalnie napisalam posta a tu mnie kurka wylogowalo i go sz... trafil :ico_zly:

Teraz to juz w skrocie pisze...

Mroweczka lozko niezle :ico_brawa_01: A widzialas takie: http://www.amazon.co.uk/Boys-Beds-Child ... B000WXS3RM lub takie http://www.chartleybedrooms.co.uk/boys01.htm Ceny powalaja na kolana ale jaki wielbiciel samochodow nie marzylby o spaniu w takim wozie, hihi...

Delicja weszlam z ciekawosci na ten watek i podczytalam troche ale prawde mowiac mam mieszane uczucia wiec sie zamykam... Jak tam kupkowa sprawa? Lepiej juz?

Caro trzymam zatem mocno kciuki by Filipek nie zrobil mamusi niespodzianki i spokojnie poczekal w brzuszku az wszystko bedzie gotowe :ico_haha_02: A lozko wyglada na wygodniutkie i ten desen w samochody fajnisty...

Hektorka jak tam zdrowko Kamilka i twoje zakupki?

Agi dzieki :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-11, 23:18 ]
delicja pisze:Mróweczka, świetne to łóżeczko, a są w kształcie misia????


Chociaz niem Mroweczka, to osmiele sie odpowiedziec :ico_wstydzioch:
Ja "misiowego" jeszcze nie spotkalam, ale za to takie cuda dla dziewczynek:
http://www.bedtrader.co.uk/Kidsaw-3ft-H ... 18954.html
http://www.bedtrader.co.uk/Sweet-Dreams ... 19452.html
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/store ... ++++++++++
i jeszcze takie http://www.bedtrader.co.uk/Thuka-Maxi-1 ... 19546.html
Chociaz to ostatnie to jeszcze nie na nasze dzieciaczki :(

[ Dodano: 2008-11-11, 23:20 ]
A dla chlopcow jest jeszcze takie:
http://www.bedtrader.co.uk/Joseph-Woode ... 18925.html

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 lis 2008, 02:08

No to ja dolaczam sie do marzen lozkowych :
http://cgi.ebay.de/Koenigliche-Kutsche- ... dZViewItem
albo
dla malego pirata:
http://cgi.ebay.de/Piratenbett-Kinderbe ... dZViewItem

http://cgi.ebay.de/Koenigliche-Kutsche- ... dZViewItem

A dla starszego: http://cgi.ebay.de/ECOMOBEL-GENIALE-PLA ... dZViewItem

[ Dodano: 2008-11-12, 01:32 ]
Caro-nie boj zaby,Filipek wyjdzie na swiat w moje urodzinki,bo przeciez Go o to juz od miesiecy prosze,wiec 19 grudzien to bedzie Dzien Filipka.Mozesz spokojnie szykowac gnaiazdko dla Twoich smykow.Pomysl na lozko bardzo dobry,ladny wzor,ale chyba na dlugo Oskarkowi nie starczy,ale pewnie to etap przejsciowy zanim awansuje na pietrowe :)

KAsik-sorrki,ze nie odpisalam na Twoje smutaski.Sama nie bylam w lepszym nastroju,wiec za duzo to bym Cie nie pocieszyla.JA wiem jednak,ze Ty sobie ze wszystkim poradzisz bo KAsie to juz taki gatunek twardy i silny(choc czasem chcialyby nie byc takie twárde i silne i moc liczyc tylko na meskie ramie obok)JUz widze humorek masz lepszy ,glowa do gory bo sama wiesz,ze wszystko sie wyprostuje i ulozy,nie warto sie martwic na zapas.

Mroweczka-TY nie czytaj dzis o ktorej pisze posta!To rozkaz :ico_haha_01: Twoj Erysio w podpisie diabolicznie slodki.Lozko tez wybralas superowe,sama sie zastanawiam nad takim jakims cudem choc odkad widzialam jakis odcinek super niani amerykanskiej gdzie dwulatek mial takie lozko i nie chcial spac mam mieszane uczucia.Ona twierdzila,ze dziecko do spokojnego ,zdrowego snu potrzebuje prawdziwe,normalnie wygladajace lozko a nie zabawke. :ico_noniewiem: Mysle jednak,ze to zalezy wszystko od dziecka.

Delicja-moja tesciowa w zyciu nie pozwolila by sie bawic zabawkami Reniusia z dziecinstwa.No co TY!To by bylo jak swietokradztwo.Ostatnio na swieta kupila mojemu 36 letniemu mezowi pieska pluszowego grajacego i kiwajacego sie w jakas dziwna ala swiateczna melodie.NAjbardziej zainteresowany pieskiem byl Antos,ale moja tesciowa zabronila dawac pieska Antosiowi,bo przeciez jeszcze zepsuje takiego pieknego(czytaj kiczowatego z Chin)pieseczka.No widzisz,ze takich gatunkow jest wiecej,nie jestes sama w galaktyce z bezdusznymi idiotami na pokladzie.

Agi-ja bardzo,bardzo sie ciesze,ze odnalazlas znowu droge na TT :ico_haha_01: czy tam NA Obcasy.Fajnie,ze masz kolezanke z dzieckim w podobnym jak MAjeczka wieku.Ten stroj Twojej pszczoleczki zajefajny.Zycze,zeby zima jeszcze do Was nie zawitala,wiec dlugiej,pieknej ,zlotej amerykanskiej jesieni zycze.Superasnie musi wygladac te papuzkowanie coreczki :ico_haha_02:

Hektorka-mam nadzieje,ze juz Kamillo calkiem zdrowy.Tez bym chciala ,zeby Antonio spal mi trzy godzinki,a osatnio mialam noce,ze spal trzy godzinki ale noca :ico_szoking: Na rzesach chodzilam

Iw RYbka-szkoda,ze nie masz netu,ale najwazniesze,ze u Was wszystko oki.Jedrulka to juz duzy facet!Zagladaj do nas czesciej :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-12, 01:41 ]
Widze milalyscie temat nocnikowania,u nas w tym temacie zero postepow ze wzgledu na moje wrodzone lenistwo :ico_wstydzioch: Dzis jednak bylam w szoku jak moja kolezanka powiedziala mi,ze juz wysadza swoje czteromiesieczne dziecko na ncnik w porze robienia kupki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

I mam do Was pytanie,czy ktoras z Was nosila juz taki silikonowy stanik bez ramiaczek i w sumie bez tylu,bez zadnego zapiecia?Taki do wieczorowych sukni?Bo ja lece do Polski w weekend na wesel,mam suknie bez plecow i chyba nie mam wyjscia jak tylko taki stanik a boje sie,ze to nie trzyma sie ciala.Ma ktoras doswiadczenie w tym temacie?Pozdrawiam Was cieplo-Wasz Nocny Marek

Prosze trzymajcie kciuki,zeby Antos calkiem wydobrzal do piatku,bo inaczej nie polecimy,a moja mama juz sie nie moze doczekac,ze sie zobaczy z Antkiem choc na tak krotko.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 lis 2008, 09:57

Mróweczko o właśnie o takie łóżeczko-samochód mi chodziło, tylko,ze dla niego to bedzie jeszcze za wysokie, trzebaby było wokoło pełno poduszek podkładać, a na tym piankowym będe spokojna,aż dorosnie do normalnego

Delicja z ciekawosci zajrzę na ten wątek :ico_wstydzioch:

katrin pisze:Ostatnio na swieta kupila mojemu 36 letniemu mezowi pieska pluszowego grajacego i kiwajacego sie w jakas dziwna ala swiateczna melodie.NAjbardziej zainteresowany pieskiem byl Antos,ale moja tesciowa zabronila dawac pieska Antosiowi,bo przeciez jeszcze zepsuje takiego pieknego(czytaj kiczowatego z Chin)pieseczka.


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ja nie używałam tych staników, wiec Ci nie pomogę, ale moze dziewczyny

ja dzisiaj sie czuje bardzo słabo, tak jak bym miała zaraz upaść, boję się trochę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-12, 10:29 ]
katrin pisze:Prosze trzymajcie kciuki,zeby Antos calkiem wydobrzal do piatku,bo inaczej nie polecimy,a moja mama juz sie nie moze doczekac,ze sie zobaczy z Antkiem choc na tak krotko.


będę cały czas trzymac :-) :-)

a ja znalazłąm łóżeczko samochod dla dwóch dzieciaków :ico_oczko:
http://www.allegro.pl/item471481838_loz ... adosc.html
tylko tak jak pisałam u nas jeszcze za wcześnie na nie, ale i tak się cieszę,ze chłopaki bedą miec swój pokój i moge kupować dla nich mebelki, tylko sponsor dodatkowy by sie przydał :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-12, 10:31 ]
a ja dzis do gina idę o 17.30

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 lis 2008, 12:16

Hej laski
dawno mnie nie było , ale wczoraj w nocy wszystko nadrobiłam z całego tygodnia.
u nas ze zdrowiem lepiej , ale mała siedzi jeszcze w domu zanim sie do żłobka wybierze w przyszłym tygodniu, babcie maja grafik rozłożony .

nawiązując do Kasika postu to ja mam w pracy taka kichę jakich mało , mam taka sukię co na mnie zmysla i donisi na szefa , tocze z nia wojne , ale zaczyna mi brakowac sił do tego wszytskiego i prawdopodobnnie po nowym roku zaczne działc na swoją reke w sensie jakąsdziałalnośc wole zarobić u siebie 1000 zl niż tu sie urzerac z suczytdłem , jeszcze ,żeby miała racje.
także ja tez jecze mężowi całymi wieczorami i zamias sie cieszyc sobą i tym , że jest już w domu i te jego pierniczone szkolenie sie skończyło to ja oczywiście zanudzam mu swoimi problemami - oczywiście on mnie super wspiera i wogole i powiedziła ze moze sie z nia umówic i jej wywalic kitę bo ja zna wkońcu tu pracowął również.

jezeli chodzi o łóżeczko to u nas od jakiś 3 tyg mamy dorosłe łóżeczko i Lenka z niego jeszcze nie spadła i nawet jej sie podobało była zadwolona jak je kupiliśmy , także fajnie cieszymy sie

Delicja - ja ci kochana kiedyś już mówiłam , że szczerze ci współczuje teściów , poprostu porażka ja bym w zajeb... oboje .

no to chyba tyle dizewczyny bo chyba wiecej nie pamiętam

Caro czekamy na wieści o Filipku

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 lis 2008, 14:40

hej dziewczynki. My wyjeżdżamy jutro na 4 dni do moich rodziców, więc będę milczeć. No ale cieszę się, bo odpocznę sobie troszkę no i tam wszyscy tak się cieszą Olenią, ze aż chce się jechać :-)

na temat teściów to szkoda gadać, ale coś mi zaczyna coraz bardziej walić w dekiel. Wczoraj Oleni teściowa dała pudełeczko z ogromną ilością koralików, a że Ola sprytna (a ta głupolka chyba myślała, że moje dziecko nic nie potrafi :ico_puknij: ) to wysypała wszystko na podłogę w kuchni!!!!!!!!!!!!hehe a ja Olenię wzięłam na ręce i wyszłyśmy z kuchni oznajmiając z uśmiechem:no to teraz sobie sprzątajcie :-D no ale gdzież dawać koraliki dziecku :ico_puknij:

kasi.k no z kupką hmmm nie wiem w sumei czy poprawa czy nie, zrobiła kupkę przedwczoraj i to jak stodołę, ale już bez czopka więc chyba powinnam się cieszyć. ALe mam zamiar jej wprowadzić teraz probiotyki. lekarka zaleciła mi dawał pół activii dziennie, ale guzik to daje :(

no a z tą aferą ja mam też mieszane uczucia, ale uważam, że to dziewczyny z UM rozpętały całą tę wojnę, bardzo zmieniłam o nich zdanie, zwłaszcza o jednej, która zachowała się bardzo arogancko do winowajczyni. A winowajczyni przeprosiła, tylko, że one nie zauważyły tego, tylko prześcigały się w wyniosłości swych wypowiedzi :ico_puknij: . gdyby miały kamienie, to pewnie by ją ukamienowały.


caro no to czekamy na wieści :ico_haha_02:

no a te łóżeczka są niesamowite, też bym chciała takie dla Oleni, ale nie miałabym nawet gdzie postawić :ico_placzek:

katrin ,no to niezły prezent dostał twój mąż :shock: :shock: :shock:

a moja Olcia nie chce siadac gołą pupką na nocniczku :(płacze, w ubrankach siądzie

[ Dodano: 2008-11-12, 13:44 ]
kamelek1, no a szef wierzy tej małpie????no bo może lepiej potraktuj ją jak powietrze, olej i nie zwracaj na nią uwagi. kurcze wszędzie się trafi taka pizda, która chodzi i tylko kłapie jęzorem.
a co planujesz sprzedawać???

[ Dodano: 2008-11-12, 13:55 ]
katrin a z tym stanikiem, hmmm ja to się zastanawiam czy to nie odleci ??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 lis 2008, 15:28

katrin sory ale spojrzałamna godz ale wybaczambo sama ostatnio siedze do 1 anawet do 3 w nocy :ico_puknij:
łóżka fajne, super nianie ja mam w d..., tesciowa głupia,stanik takowy nosilam...trzyma sie!!!

kasik widzialm wszystkie łóżęczka jakie tylko sa chyba...te wozy strazackie itd jakos mi niepodchodza a te drewniane wyscigowe za duze a pozatym ja wole jakos plastikowy i jest juz dobry dla mojego Syna bo od 18miesiaca :-D

pozniej napisze reszte bo musze spadaccccccccccccccccccccccccccc

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

12 lis 2008, 16:23

hejka
Kamilkawi już choroba przeszła, nieraz odkaszlnie, tylko najgorsze jest to wstrentne choróbstwo przeszlo na mnie. Wczoraj tak sie beznadziejnie czułam że szok, gorączka, gordło bolące i katar, dlatego nie wpadłam tu, raczej byłam ale nie miałam sily odpisać.
Dzisiaj troszke lepiej się czuję.
Zakupy się udały, pieniąchy stracone. Tylko że ja sobie nic nie kupiłam :ico_placzek:, poszukiwałam na siebie kozaki, juz znalazłam takie jak chce a tu nonono rozmiar jest tylko że byly zarysowane, i kicha.

Łózeczka są fajowe, no ceny jeszcze lepsze

katrin, moja siostra ma taki stanik i była z niego nawet zadowolona, też była na weselichu w nim nie odkleił się a cycuszki ładnie wyglądały.
A prezencik od tesciowej super tylko że zamiast męzusiowi powinna dać go Antośiowi.

caro, daj znać co z Filipkiem i z tobą.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 lis 2008, 22:26

katrin trzymamy kciuki za Antosia zdrowie i za Wasz wyjazd!!!

caro sa takie ochronki nonono i wetdy dziecko niespada...jakie sa wymiary tego co chcesz kupic?? widzialam u nas takie tylko inne wzory ale sa strasznie malutkie!!!

Delicja co to UM...a ja mam mieszane uczucia do tej sprawy...zajrzalam tam!!!

[ Dodano: 2008-11-12, 21:29 ]
haktorka zdrowka!!!

katrin ja chyba zle zrozumialam...ja nosilam taki za zapinaniem tyle ze bylo jakby pod pacha a ztylu był silikonowy pasek!!! wlasnie do sukienki bez plecow!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości