fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

29 gru 2008, 18:51

Z mojego USG też nici termin na 20 stycznia.Poczekam i po sylwestrze pójdę do innego lekarza. Dzisiaj zamówiliśmy obrączki i ślub wstępnie zaplanowaliśmy na 14 lutego za kilka dni idziemy potwierdzić termin.

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

29 gru 2008, 19:33

Z mojego USG też nici termin na 20 stycznia.Poczekam i po sylwestrze pójdę do innego lekarza. Dzisiaj zamówiliśmy obrączki i ślub wstępnie zaplanowaliśmy na 14 lutego za kilka dni idziemy potwierdzić termin.
super kochana z tym slubem na 14 lutego, tak romantycznie :ico_brawa_01:

dobra juz wychodze, wpadne jutro do was na dluzej- milego wieczorku pa

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 gru 2008, 19:45

dziewczyny ale maciepecha z tym usg .........
avanti najwazniejsze ze dzidzius zdrowy :ico_sorki:
ja chodze prywatnie do lekarza fakt ze musze za kazda wizyte płacic no ale co 3 tygodnie mam usg i to 3d , 4 d obsługa swietna ,wszystkie badania robie na miejscu i w ogóle wszystko na plus :ico_placzek:
jutro ide do innego lekarza na usg to juz postanowione musze zobaczyc swoja Natasze i juz ...nawet mezys nie protestuje tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze bede spokojniejsza jak córcia do mnie pomacha !!
jeszcze musze odwiedzic zus po dokumanty na zasiłek rehabilacyjny bo mam termin do 4 lutego na złozenie ( tez wymyslili 6 tygodni przed koncem 182 dni na zwlnieniu!!)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

29 gru 2008, 21:09

Moje małe się wierci więc sie nie martwię ale i tak zrobię usg zaraz na początku stycznia.Ciężki początek roku załatwianie ślubu , szycie sukienki zaczyna mnie to przerażać. Fajnie macie,że maluchy mają już imiona ja swojego nawet płci nie znam.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

29 gru 2008, 22:06

Fajnie macie,że maluchy mają już imiona
ja nie wymyslilam jeszcze z mezem imienia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 gru 2008, 22:23

avanti83, a macie jakies typy???

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

30 gru 2008, 00:41

Znajac zycie moj maz nie bedzie mial czasu na takie pierdoly jak wymyslanie imienia. Bo dla niego to pierdola :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ja juz mam- Vanessa i koniec! :-D Czy mu sie podoba czy nie, nic mnie to nie obchodzi. :ico_nienie:

Ogladalam dzis lozeczka ale super modele. Zadzwonilam do Grega i mowie ze widzialam takie sliczne mahaniowe a on- yhy yhy ok skarbie, zrob jak uwazasz! Ale mi pomoc :ico_szoking: wiec po co mam z nim cokolwiek konsultowac, on i tak nie ma czasu. Juz sie tak zastanawiam czy nie ma jakies baby, bo cos mi tu smierdzi jak nic.
On spi dalej na sofie w salonie a mnie nawet nie chce tknac. Czy to normalne?
Czy was faceci tez dali wam urlop od sexu? Czy to ja juz szukam dziury w calym :ico_szoking:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

30 gru 2008, 07:15

avanti83, a macie jakies typy???
oj ciezko bo te typy odrzucamy sobie nawzajem...to co mnie sie podoba to nie bardzo podoba sie mojemu mezowi i na odwrot ale w koncu musimy dojsc do kompromisu bo przeciez dzidzia musi miec imie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 gru 2008, 09:44

Czy was faceci tez dali wam urlop od sexu? Czy to ja juz szukam dziury w calym
na poczatku ciazy lekarz zabronił mi kategorycznie sexu......musiałam lezec ....zero jakiegokolwiek ruchu :ico_oczko:
jakis miesiac temu pozwolił juz na przytulanki tylko kazał nie przesadzac ......a moj luby nadal bierny wiec go zapytałam wprost co jest nie tak ???? i mi wytłumaczył ze pragnie mnie najbardziej na świecie ale boi sie o maluszka tyle przezylismy po stracie pierwszej ciazy i w ogóle wiec sie go pytam to do razwiazania nic ????.......i wylądowalismy w łozku ......kochamy sie duzo zadziej niz przed ciazą ale wiem ze ze strachu o maluszka .......
IVI co do twojego meza to dla mnie abstrakcja ...nie rozumiem dlaczego spi osobno??? moj mąz w nocy mnie przytula i trzyma reke na brzuszku......nie obraz sie ale mam wrazenie ze Greg traktuje cie jak mebel .......czasem poprostu wytrze kurz , miłosc trzeba pielegnowac kazdego dnia o kazdej godzinie .....ciekawa jestem jak długo to wytrzymasz ......zycze Ci jak najlepiej

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

30 gru 2008, 10:18

u mnie przytulanki sa jak najbardziej o ile mamy z mezem na nie ochote... spimy przytuleni i nie wyobrazam sobie ze mialoby byc inaczej

IVI90, :ico_pocieszyciel:

dzien dobry wszytskim

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość