Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

01 cze 2009, 22:54

5thelement, jesli jest bardzo aktywny nie ma sie czym przejmowac. Moj Oliwierek przez jeden dzien potrafil caly czas kopac i sie wiercic, a na drugi dzien ledwo go wyczuwalam.

Dziewczyny chcialabym zeby ten czop cos oznaczal. Nie byl niczym zabarwiony tylko taki przezroczysty. Co jakis czas mam skurcze, ale takie slabiutkie. Moj maz taki jest zmartwiony,ze az sie zaczynam martwic o niego. Boi sie co sie ze mna stanie jak dostane skurczy kiedy on bedzie w pracy. Oby wszystko zaczelo sie w jego obecnosci.

Awatar użytkownika
Pocahontas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2009, 19:58

01 cze 2009, 23:56

Witam serdecznie,
Ziolo to Ty faktycznie finiszujesz, trzymam kciuki, czytałam, ze ten czop niekoniecznie podbarwiony krwią musi być.
5thelement, mój synuś też raz się rusza bardzo aktywnie, a dziś słabiutko.
Zaczął mnie boleć brzuch, nie mogę zasnąć i biegam do ubikacji co chwila:) Stresuje się strasznie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 cze 2009, 07:28

Dzien dobry :-D
maz poszedł do pracy a ja nie mam juz spania :-)
myszka_f, z tego co mi wiadomo ta opieke wypisuje lekarz, albo w szpitalu ale moze wypisac tez Twoj prowadzacy ciaze. Słyszałam ze głownie wypisuja po cc , ale spokojnie moze wypisac ze zle sie czujesz, porod byl ciezki i nie ma problemu.

5thelement , moim zdaniem nie powinnas sie przejmowac tymi ruchami, u nas jest tak samo cały czas, malutka nie daje za wygrana, a ze jest juz coraz mniej miejsca atakuje jak moze. To pewnie zalezy od dziecka, jedne sa bardziej spokojne inne ciagle sie wierca. Na pewno wszystko jest w porzadku :ico_sorki:

ziolo007 pisze:Dziewczyny chcialabym zeby ten czop cos oznaczal.
ten czop juz musi cos oznaczac :-D
połozne u nas w Szkole mowily ze nigdy nie wiadomo kiedy on odejdzie, czasem moze byc to 2 tyg przed porodem, czasami pare godzin. Gdzies czytałam ze im bardziej podbarwiony krwią tym blizej porodu, choc nie mam pojecia ile w tym prawdy. W kazdym razie jak podczytywałam majowki w koncowce, zauwazyłam, ze po odejsciu czopu kazda na dniach urodziła :ico_brawa_01:
Mam nadzieje, ze maz bedzie w domu zebys nie musiała sie denerwowac :ico_sorki:

Mnie wczoraj wieczorem znowu dopadły bole brzucha tym razem zupełnie inne - takie ciagniecie, myslalam ze mi sie cos rozrywa w srodku - przy tym brzuch robił sie twardy. Tak pare razy i cisza.
Ciekawa jestem czy jak KTG nie pokazalo zadnych skurczy to nie ma ich wogole?? W takim razie dlaczego brzuch sie 'stawia' i boli? :ico_noniewiem:
No i dziwne ze w dzien cisza jak makiem zasiał a zaczyna sie w nocy to napinanie.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

02 cze 2009, 10:10

ziolo007 pisze:ewczyny chcialabym zeby ten czop cos oznaczal. Nie byl niczym zabarwiony tylko taki przezroczysty.
taka sama sytuacja była wczoraj u mnie tak koło godziny 22 wczesniej miałam skurcze nieregularne i lekkie potem kilka razy poczułam tak jak by dziecko napierało główką na krocze dość mocno trwało to krótko a jak poszłam siku to właśnie na wkładce miałam tak jak pisze ziolo007, taki prezroczysty śluz ale dość gesty niczym nie podbarwiony i sama juz nie wiem czy to był ten czop czy nie było to takiej konsystencji że dało się wziąść w palce

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 cze 2009, 11:59

monis pisze:taki prezroczysty śluz ale dość gesty niczym nie podbarwiony i sama juz nie wiem czy to był ten czop czy nie było to takiej konsystencji że dało się wziąść w palce
ja nie mam pojecia jak wyglada czop , ale połozne mowily ze jak odejdzie to nie bedzie watpliowsci ze to jest wlasnie on. Ponoc nie da sie tego pomylic ze zwyklym sluzem czy uplawami.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

02 cze 2009, 12:09

ramonka pisze:połozne mowily ze jak odejdzie to nie bedzie watpliowsci ze to jest wlasnie o
ja szukam własnie w necie i z tego co czytam to nie u kazdej kobiety wyglądało to tak samo jedna pani doktor napisała że jest to właśnie taka galaretka moze byc bezbarwna ale równie dobrze moze miec żółtawy różowawy lub nawet brunatny kolor w zalezności od tego czy popekały małe naczynka krwionosne czy tez nie, a w dodatku koże on odejść kilka godzin ale też nawet 2 tygodnie przed porodem

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 cze 2009, 12:12

monis pisze:to właśnie taka galaretka moze byc bezbarwna ale równie dobrze moze miec żółtawy różowawy lub nawet brunatny kolor w zalezności od tego czy popekały małe naczynka krwionosne czy tez nie
dokładnie tak ale konsystencja jest zawsze taka sama , rozni sie kolorem jedynie.
Ponoc nie musi odejsc od razu w całosci wiec nie musi byc duzo.
No i dokładnie czas odejscia niestety bywa rozny :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-02, 12:13 ]
zreszta czesto ponoc jest tak ze odchodzi on przy samym porodzie wiec mozna wogole tego nie zaobserwowac :ico_noniewiem:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

02 cze 2009, 12:14

więc i tak zostaje tylko czekanie i nadzieja że się rozkrecijak najszybciej

[ Dodano: 2009-06-02, 12:15 ]
ciekawe jak tam ziolo007,

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 cze 2009, 12:49

monis pisze:ciekawe jak tam ziolo007
no wlasnie :ico_noniewiem:
nie odmeldowala sie jeszcze :ico_oczko: :ico_noniewiem:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

02 cze 2009, 13:01

ramonka pisze:nie odmeldowala sie jeszcze
albo zajęta albo sie zaczeło

[ Dodano: 2009-06-02, 16:26 ]
hmm zaglądam i zaglądam a tu cisza najbardziej to zastanawia mnie co się z ziolo007, dzieje czy juz rodzi że jej nie widać....
mnie pobolewa brzuch jak przy miesiączce skurcze nieregularne ale pewnie znowu na noc wszystko przejdzie :ico_placzek: a ja bym chciała żeby sie rozkreciło

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość