Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 sie 2009, 19:24

A tak coś czułam, że zajrzysz Edytko. Życzę Wam dużo zdrówka, bardzo się cieszę, że jesteście już razem w domciu. Może i Idzia malutka ale śliczna i w końcu z Wami :)

Moje dziecko też biega z gilami do kolan, marudna na maxa, tatuś właśnie się z nią użera :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

31 sie 2009, 20:23

Edulitko, to wspaniale, że jesteście już w domu.A gdzie mogę zobaczyć zdjęcia małej??
asiu, życzę wam dużo zdrowia.
riterko, ale się wystraszyłam, jak zaczęłam czytać twój post. Wypoczywaj!
Dziś byłam z małym w przedszkolu, świetnie się bawił. Takie zajęcia adaptacyjne są chyba bardziej potrzebne rodzicom ( :ico_haha_01: ). Mały ciągle mnie pytał"Gdzie moja pani Ela"? i wołał" "Ela!!!". W piątek mówił, że to ciocia, hihihih.....
Znikam, troszkę popracuję.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 sie 2009, 21:34

chloee, - na Nk a później coś wstawie

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

31 sie 2009, 22:12

Tylko ja cię nie mam na NK...

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

01 wrz 2009, 09:00

gratuluje Edytka, ze w koncu wszyscy razem w domku jestescie, super!!

ale ja tez Was nie mam na NK ani Edulitki ani Chloe :(
jak bedziecie mialy chwile, to napiszcie do mnie (ja nie znam Waszych nazwisk) - Karolina Boberska.

Przedszkole - za wczesnie pochwalilam Barta, wczoraj gdy rodzicow prawie nie bylo z dziecmi, ryczal jak wol :( wolal: "gdzie jest moja mamusia", zal normalnie....
ciekawe co dzis bedzie, moze pozniej przedzwonie do przedszkola, bo pozwolili :-)

Riterko - ojoj, dbaj o siebie, duzo odpoczywaj, bo pozniej to juz nie odpoczniesz ;-)

Asia - fajnie, ze Wiki tak sie aaklimatyzowala w przedszkolu, tez bym tak chciala z Bartem. A teraz zycze jej duuuuzo zdrowka!!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

01 wrz 2009, 09:15

Witam

Edytko super ,ze mała juz w domku , sliczna jest i rzeczywiście nie wyglada na malutką.

Riterko- wypoczywaj i nie zadawaj głupich pytań :ico_haha_02: jak mozesz zanudzać no coś Ty, super , ze z maluszek sie dobrze rozwija.

Asiu- Wikuni zdrówka życzę


Wczasy`sie udały pogode mieliśmy super, niestety a moze stety w dzień wyjazdu mały dostał biugunkę z krwia i musielismy jechać do jakiegos miasta do szpitala do pediatry, dała mu antybiotyk i jakos wróciliśmy, w domu badania na rota nic nie wyszło natomiast w wyszła mu bakteria, nie wiem jak ja podłapał, w każym razie na razie do przedszkola nie idzie, bo po pierwsze jest osłabiony po antybiotyku a nie che zeby cos nowego złapał do kolekcji, za tydzień musze powtórzyc badania czy już tej bakterii sie pozbył czy trzeba bedzie jeszcze z nią walczyć, do tego jeszcze z watrobe trzeba skontrolować czy się zmniejszyła i tez badania zrobić. Zła jetem bo mały tak chciał iść do przedszkola to przez te choróbska nie moze. Musi dojść do siebie bo tam napweno coś załapie, nigdy nie jest tak jak by się chciało....

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

01 wrz 2009, 20:08

Hej1
karolina, ja na pewno do ciebie napiszę na NK :-D Wkrótce.
mery! No właśnie skąd ta bakteria? Zdrówka dla Kornelka!!
My dziś byliśmy u gastroenterologa. Dostaliśmy pozwolenie na wprowadzanie pokarmów mlecznych :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D (ale nie mleka)!!! Mały byl taki grzeczny, pozwolił się zbadać, chyba myślał, że to zabawa (hihihi) i całe popoludnie pytał o panią doktor, która mu brzuszka dotykała :ico_haha_01:
A co do przedszkola... Dzisiaj maluch nie uronił żadnej łzy :-) Pożegnał się z tatą, zapytał tylko "Gdzie tata idzie"? i zaczął się bawić...Pani go pochwaliła, że był b. grzeczny. Pięknie się bawił, ale wrócił z przedszkola głodny. Nie wiem, czy nie chciał jeść?? Jutro zostanie na obiadku, zobaczymy. Mój mówił, że dużo dzieci płakało :ico_placzek: Nie wiem, jak będzie jutro?!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 wrz 2009, 21:03

Hej
Mery31, dużo zdrówka dla Kornela, nie martw się nadrobi to przedszkole a wyniki będą na bank dobre!
chloee, bardzo się cieszę, że Maciej dostał pozwolenie na nabiał super :ico_brawa_01: i dzielny chłopczyk z niego!
u nas też było dobrze, ładnie sie pożegnał, troszkę popłakał, ale ponoć na zasadzie, że inne dzieci płakały, a jak przyszłam to nie do końca chciał iść do domy i nawet mnie nie widział, najważniejsze, że się najadł, ładnie załatwił i jutro chce iść znowu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

02 wrz 2009, 17:31

Hej!
W przedszkolu dzisiaj klapa :ico_olaboga: Mały nic nie zjadł i niczego nie wypił do 11.30. Nawet nie ruszył ciastka z galaretką. Gdy babcia przyprowadziła go do domu, to...zwymiotował. Ze stresu? Może z głodu go bolał brzuszek. W przedszkolu płakał za mamą :ico_noniewiem: W domu już się pytał, gdzie jest jego przedzkole i powiedział, że jutro tam pójdzie. Rano nie płakał... Co będzie jutro?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 wrz 2009, 10:24

Hej
Ostatnio obiecałam fotki ale czasu mam mało więc dziś wysłałam wam meila :-)
Mamy przejścia Niki rano płacze że nie chce do przedszkola i mówi - prosze nie zostawiajcie mnie tam :ico_placzek: ja też płacze oczywiście jak ona tego nie widzi - chyba nerwowo niewyrobie i się poddam :ico_noniewiem:
Widze że wasze pociechy lepiej reagują - choć z Nikolą tylko problem z zostawieniem bo póżniej jak zaglądam przez okno to się bawi , pani mówi że ładnie je więc chyba znowu nie jest najgorzej :ico_noniewiem: Pierwszego dnia w przedszkolu nie robiła siku i jak po nią przyszłam to mio powiedziała z dumą - mamuś byłam dzielna nie sikałam cały dzień :ico_szoking: a tego dnia w domu po mprzebudzeniu też w domu się nie wysikała bo powiedziała że chce zrobić w przedszkolu na ten mały kibelek, jednak nie sikała i tam :ico_szoking:
Mery31, - zdrówka Kornel napewno już niedługo będzie zdrowy jak rybka i jeszcze zdąży się zaklimatyzować w przedszkolu przynajmiej ominą go płacze i lamenty innych dzieci :-)
riterka, - kochana o brzunio dbaj i ucałuj maluszka odemnie :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość