Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 lut 2009, 22:25

manenka pisze:ananke, super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a synuś rośnie jak na drożdżach :-D
dzięki dzięki :-)

Beatris60 pisze:ananke super foteczki, pierwszy raz Twoją galerie odwiedziłam :ico_brawa_01:
:ico_sorki: zapraszam częściej, regularnie dorzucam nowe :-D

manenka pisze:wiecie co tu ja mam taką cudowną maść na sutki nazywa się purinal
jest boska jak miód , tak wszystko pięknie goi, że aż tak karmienie nie boli
w Pl chyba avent też ma takie maści bo jak kupiłam laktator to mi dali próbkę
Polsce dobra jest też maść "bephanten" - wiele dziewczyn ją chwaliło :ico_sorki:


ja mykam, bo mi się chłopczyk najmniejszy z płaczem ze snu zerwał :ico_olaboga: a dopiero co wykąpany, najedzony, kupka strzelona i zasnął jak marzenie :ico_sorki: noo, ale tatuś juz buja :-D może uśnie z powrotem :-)

kolorowych senków Kobietki i Maluszki :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 lut 2009, 22:29

papa
ja tez już spadam
jakąś kolacyjkę zjeść i filmy obejrzeć i spać

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

22 lut 2009, 23:06

ananke super galeria. fotki pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do masci to ja mam PureLan 100 i tez sie smaruje. ale jak ja karmie przez kapturki to mniej boli. no i sutki mam bolace ale nie poranione.
ja tez sie juz zegnam. mlody dopiero co zasnal wiec tez sie poloze bo pewnie za jakies 2h trzeba bedzie wstac.
dobrej nocki
ps. ja juz mykam w pasie poporodowym,ale przyznam szczerze ze nie mam za duzego brzuszka. sama widze jak teraz nikne w oczach...
papa

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 lut 2009, 10:21

witam :-D :-D w pierwszej kolejnosci dziekuje za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D :-D
sorki ze wczooraj nie zagladałam ale miałm dołka..wszystko przez ta pieprzona kase i kryzys..niestety fdopadło nas to i nie bardzo wiem co z tym zrobic a wszystko na mojej głowie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-23, 09:25 ]
ananke zdjeca super..no i ten mój przystojny zieć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze tych widoczków i spacerów :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lut 2009, 10:30

plum :-)

ja właśnie wcinam śniadanko, piszę na forum i bujam nóżką leżaczek-bujaczek z Prezesem :-D aa, no i kawkę popijam w między czasie, choc juz zimnawa...

Marcia77 pisze:ananke zdjeca super..no i ten mój przystojny zieć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki, dzięki :-) a kiedy moja synowa będzie miała taki album, żebym mogła na bieżąco wzrok napawać?? :-D

Marcia77 pisze:zazdroszcze tych widoczków i spacerów :-D :-D
wiesz...nic straconego :-) wsiadasz w samolot a za dwie i pół godziny witamy się na lotnisku :-D co Ty na to?? ja znowu Wam tam w Polsce też zazdroszczę kilku rzeczy... proza życia, ale do rossmana bym poszła albo do biedronki :-D :ico_sorki: noo, ale już niedługo :-)

Marcia77 pisze:sorki ze wczooraj nie zagladałam ale miałm dołka..wszystko przez ta pieprzona kase i kryzys..niestety fdopadło nas to i nie bardzo wiem co z tym zrobic a wszystko na mojej głowie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Martuś, najlepiej na spokojnie... ułoży się jakoś :ico_sorki: pamiętasz, jak u nas kicha totalna była w grudniu? noo i jakos się ułożyło, ale też musieliśmy podumać na spokojnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 lut 2009, 10:35

witam :-)
ja wczoraj z mezem pogadalam wygarnelam mu wszystko itd moze bedzie lepiej

dzis ide do fryzjera robie czarne wlosy i byc moze niebieskie z 3 pasemka \;-D

dziecko u mamy mojej :) tzn teraz ja z nia siedze ale zaraz wybywam moze kurtke jakos po drodze kupie

dobra to narazie tyle

a mala spala od 20 do 3:30 zszokowalam sie :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 lut 2009, 10:38

witam :-)
u nas wieczór i nocka do 1 niespokojna, mała meczy strasznie kolka. Dziisja zadzwonie niech przyjdzie położna i zapytam jak jej można ulżyć. Podobn espumisan pomaga ale nie wiem czy takiemu maleństwu można już go podać :ico_noniewiem:
Jak juz przeszła kolka to mała spała do 5 a potem do 9 i teraz też spi :-D

ananke pisze:Polsce dobra jest też maść "bephanten" - wiele dziewczyn ją chwaliło
ja ja mam i nprawde mi pomogła, ładnie sie wszystko po niej wygoiło
ale podobno jest tez dobra z Medeli Purelan - to ta co wspominała Beatris

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lut 2009, 10:39

milutka204 pisze:a mala spala od 20 do 3:30 zszokowalam sie :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no widzisz :ico_sorki: będzie lepiej :-D

milutka204 pisze:dzis ide do fryzjera robie czarne wlosy i byc moze niebieskie z 3 pasemka \;-D
heh.. ja od 4 miesięcy zbieram się do farbowania włosów :-D mam farbę jakis brąz z burgundem w pobłysku :-) a potem też myślałam, żeby do czarnego wrócić, bo wyszczupla :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 lut 2009, 10:39

jedwabna pisze: zreszta od samego poczatku chcialam i chce miec jedno dziecko. ale licze sie z tym ze juz nie jedna tak mowila... zycie pokaze
to podobnie jak u mnie - ale NIGDY nie mów NIGDY :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-02-23, 10:43 ]
manenka pisze:Ragazza555, mam pytanie
musiałaś płacić jakąś kasę za znieczulenie??
czy za darmo ci dali??
i musiałaś coś podpisywać by ci je dali??

Za nic nie płaciłam, ani za poród, ani za poród rodzinny, ani za ZZO chociaz to prywatna klinika to oni maja podpisana umowe z NFZ który wszystko refunduje

Przed ZZO wypełniałam taką liste z róznymi pytaniami odnosnie zdrowia i roznych chorób i ja podpisywałam

[ Dodano: 2009-02-23, 10:45 ]
a i zapomnaiłam dodac najważniejsze :-D
Dla wszystkich :ico_tort: moje maleństwo kończy dzisiaj pierwszy tydzień :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lut 2009, 10:55

Ragazza555 pisze:moje maleństwo kończy dzisiaj pierwszy tydzień :ico_brawa_01: :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ragazza555 pisze:Podobn espumisan pomaga ale nie wiem czy takiemu maleństwu można już go podać :ico_noniewiem:
z tego, co wiem, to się podaje, ale nie mam pojęcia ile i jak często :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość