Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lis 2010, 22:13

Koroneczko no kto wie :-D ja z Konina jestem.

Aniu też wielkopolska? no proszę :-D

Murchinson nie martw się tą nadżerką, w ciąży lubi się pojawić. Ja miałam już przed ciążą, ale maleńką, wyniki cytologii miałam zawsze super i dlatego jej nie leczyłam.

Ja na zwolnieniu jestem od 6tc, bo wysypało mnie straszne uczulenie, mam AZS. No i na kolejnej wizycie lekarz stwierdził, że już do pracy nie będę wracać i wypisał zwolnienie na miesiąc, co mnie nawet ucieszyło, bo mam stresującą pracę z interesantami.

Co do preparatów na rozstępy, to ja kupiłam sobie zachwalaną oliwkę z rossmanna, ale użyłam jej raz i stoi na półce, bo takie tłuste to dziadostwo, że szok :ico_szoking: wogóle się nie wchłania, przed ubraniem się wytarłam ją ręcznikiem papierowym, ale i tak cała się ślizgałam :ico_noniewiem: muszę kupić coś innego, podobno seria M z Pharmaceris jest ok. Ogólnie rozstępy to kwestia genetyczna i kobieta może niczego nie stosować i nie będzie miała ani jednego, a inna może cuda wianki wymyślać, a rozstępy będą.No ale mimo wszystko myślę, że warto coś stosować.

[ Dodano: 2010-11-17, 21:14 ]
aaa, no i dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lis 2010, 22:23

Aniu też wielkopolska? no proszę
też tylko ja to tak 45 km od Piły :-) z Okonka jestem

markotka dobranoc :ico_spanko:

mój właśnie do pracy wyszedł,a Hania jeszcze spać nie chce,ale co sie dziwić jak spała dzisiaj do 9.30 :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lis 2010, 09:10

Cześć dziewczyny,
u mnie pogoda okropna ale dobrze, że nie muszę wychodzić nigdzie z rana.
Aniu, z moje bóle to tak łatwo nie przechodzą, niestety :506: bo ja mam migrenę. Przed ciąża to jak mnie bolała głowa to brałam 2 aspiryny przeciwmigrenowe na raz,a przy bardzo mocnym bólu to ketonal forte. Teraz nic nie biorę. W głowie nadal ćmi ale może przejdzie.
Koroneczka, na rozstępy kupiłam sobie z Ziaji krem mamma mia. Smaruje nim się tylko rano bo wieczorem mocniej mnie swędzi i wtedy stosuję albo masło sopot spa albo balsam z svr (ten ostatni to ze względu na azs).

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

18 lis 2010, 09:33

Murchinson, super ze wszystko ok :-) a pytalas wlasnie o ten swiad skory?

Ja niestety musze isc jeszcze te obiecane 2 dni i koniec. Ale pogoda tez nie dopisuje i checi na nic nie ma. Mam nadzieje ze chociaz napisze w pracy ten referat bo wczoraj sie nie zmobilizowalam.

A dzis prosto z pracy jade do lekarza po te zaswiadczenie i postanowilam ze wspomne o tej sytuacji. Musze sie tylko nastawic psychicznie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lis 2010, 09:47

Zupełnie wyszło mi to z głowy jak powiedział mi o nadżerce. Jeśli nie przejdzie to zapytam za 2 tyg.
Powiedz lekarzowi o rozmowie bo może Ania ma rację, że facet nie wie iż żona wydzwania po znajomych i opowiada o jego pacjentkach. Powodzenia z referatem.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 lis 2010, 09:51

hej !
ja bez kawki i bez mleka

ale sie rozpisałyscie :ico_szoking:

mam podły nastroj......wczoraj jak przyjechałam z Tomaszowa to byłam taka padnieta ze usnełam dopiero mąz obudził mnie o 19.00

mam problem z Tuska chodzi o jej spanie otroz spi ze mna.....probujemy ja odłuczyc.........wczoraj uszykowałam kojec tlumaczyłam przez cały dzien ze jest duza ze bedzie spac z misiem ze zje mleczko w łozeczku a nie na recach u mamy i poległam.........15 minut stala kolo kojca z potkówka i oczami jak kot w shreku ciagła mnie za reke zeby spac ze mna tylko sie do mnie przytuliła i usneła.......normalnie nie wiem jak ja tego odłuczyc.....problem zaczał sie odkąd musiałam lezyc teraz nie moge jej nosic wiec mąz ja wkłada do łozeczka a ona od razu sie budzi...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lis 2010, 10:09

zoola27 moja siostra miała podobny problem. Mały zasypiał z nią a każda próba przeniesienia do łóżeczka kończyła się natychmiast wybudzeniem i płaczem.Skończyło się jak kupiła mu normalne łóżeczko (podobne do tego co Ania kupiła Hani)-mały był wtedy coś w wieku Twojej córki. Może spróbuj zaobserwować czy chodzi o zasypianie z Tobą czy o fakt, że spodobało jej się spanie w większym łóżku. Trzymam kciuki by szybko się oduczyła, a Ty byś się nie wyłamał-wiem że to czasami trudne, szczególnie jak widzi się tę podkówkę na buzi.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 lis 2010, 10:20

Murchinson, niedlugo bedziemy kupowac nowe łozko ( myslimy o pietrowym ) wiec moze przy składaniu bedzie uczestniczyła i bedzie jej sie podobało i pojdzie spac do siebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lis 2010, 10:44

markotka, Ja jestem z Ostrowa Wlkp., także troszeczkę dalej mamy do siebie :-)
podobno seria M z Pharmaceris jest ok
Też tak słyszałam, parę osób ją poleca, ale nie są tanie...

patrycja_g, dobra decyzja :-) Myślę, że tak będzie najlepiej, może rzeczywiście lekarz w zaufaniu dzieli się z żoną wszystkim , a ona nie mogła wytrzymać i wypaplała swojej koleżance, choć nie powinna! Daj później znać jak poszło i jak lekarz zareagował!

Murchinson, współczuję migreny:-( niestety nie jest to fajna sprawa, bo mało co ten ból znosi. Mam nadzieję, że nie będzie Cię często męczyć!

U nas też pogoda do du...y :ico_placzek: Niestety!Też zamierzam ten dzień spędzić w domu, muszę tylko wyskoczyć do sklepu po coś na obiad. Dziś by wypadało zrobić zupkę jakąś...ale jaka? Cóż dziś gotujecie?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lis 2010, 10:52

Ja mam leczo i barszcz ukraiński.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość