Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 maja 2012, 10:08

u naszego Tobika jak miał podejrzenia skazy białkowej - stwierdzili to tylko po tym, że ulewał mocno :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: z biegeim czasu to takie beznadziejne mi się wydaje i jaka ja byłam głupia, że dałam sie na to nabrać.. ale kazali mu pić Bebilon PEPTI. może spróbuj asiab, co? może to faktycznie skaza...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 maja 2012, 10:08

asiab, mam nadzieję że Uli to po prostu przejdzie ale dla spokoju pokaż lekarzowi co by doradził. u mojej siostrenicy to duzo tego było i jest, placki takie momentami miała i ma teraz to już na całym ciałku i nie wiadomo od czego a na testy jest za mała.Mleko plus na pewno coś jeszcze a nie wiedzą co.
mój smyk miał też uczulenia ale jemu w miarę łagodnie te krostki się pokazywały a potem samo mu to przeszło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 maja 2012, 10:08

Marta26, o tóz to teraz niedlugo na was kolej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 17-05-2012, 10:09 ]
u naszego Tobika jak miał podejrzenia skazy białkowej - stwierdzili to tylko po tym, że ulewał mocno :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: z biegeim czasu to takie beznadziejne mi się wydaje i jaka ja byłam głupia, że dałam sie na to nabrać.. ale kazali mu pić Bebilon PEPTI. może spróbuj asiab, co? może to faktycznie skaza...
u nas to samo bylo..a to tylko pic na wode.... zero nabialu otp.. glupota... teraz sie nie nabiore na to..moje dzieck odo dzis nie nawidzi mleka itp. bo nigdy go nie moglo pic i tak z wieloma rzeczami jest :( niestety :(

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 maja 2012, 10:10

tibby, ale ulewanie to może być objaw skazy a może był taki szczęsciarz że bez innych objawów. a po tym pepti lepiej mu było, tzn ulewał mniej? dobrze że dzieci z tego wyrastają zazwyczaj :ico_sorki:
jak pomyślę że zaraz znów wejde w ten świat ulewania,kupek, krostek itp to :ico_szoking: jak ja to ogarnę :ico_olaboga:

[ Dodano: 17-05-2012, 10:11 ]
Sylwia, mój pił nan ha przez te plamki co miał . i to było wstrętne, fuj fuj. ale teraz kocha mleko. za to coraz wiecej innych rzeczy mu nie podchodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 maja 2012, 10:13

ulewał dalej. dodawaliśmy potem mu NUTRITON - zagęszczacz do mleka i przeszło ulewanie - ale pokarm z cyców stracony.
jak się potem okazało mialam gronkowa w pokarmie. więc skaza to tylko strzał w ciemno. bo on kaszki zwykłe takie z bobovity jadł normalnie i nic mu nie było :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ale pediatra powiedziała, że mamy to PEPTI kotyunuować "na wszelki wypadek" do 6mca

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 maja 2012, 10:15

no kuba tez kaszki jadl... a teraz sie okazalo ze to nie skaza tylko poprostu taka mial urode... ja tez mialam taka skore moja siostra tez i jej cora tak samo ...

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

17 maja 2012, 10:17

Mój smyk miał skaze, a nie ulewał wcale. Miał za to takie policzki jak lakierowane, czerwone, normalnie ruska lala. Ale to miał tak 6 -7 miesięcy. Wczesniej mówili, ze za mały aby stwierdzic. I póki karmiłam piersią lub dokarmiałam to zero nabiału, do smarowania chleba masło roślinne, musiałam nawet czytac skład parówek, bo okazuje się, ze często w składzie jest serwatka, szczególnie w tych dziecięcych.
Skaza u niego przeszła dopiero jak miał 2,5-3 lata.
Ale się wtedy rzucił na danonki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 maja 2012, 10:18

eh, to widocznie teraz "moda na skazę" wsród lekarzy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

17 maja 2012, 10:19

No i jesli to skaza to warto kupowac pepti na recepte od pediatry, jest o połowe tańsze wtedy, ja na tym świństwie robiłam mojemu takie kaszki ryżowe (tylko), ale do picia, nie glut :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

17 maja 2012, 10:21

hej!
Asiab- takie same krostki ma moja Ola, byłam z nią u trzech lekarzy i nic, nadal je ma, cuda wygadywali- skaza białkowa- przy czym ja wyeliminowałam już dawno nabiał i wszytsko z tym zwiazane, no to może na jajko- tez nie jem, to pewnie od kosmetyków- został krochmal i woda itp... w końcu wrzuciłam na luz i krostki raz są raz znikają zalezy od dnia, nie ma to zwiazku z dietą, ani wychodzeniem na dwór. Także nie panikuj tylko spokojnie ją obserwuj, moze zniknie tak samo jak sie pojawiło, trzymam &&&
Jagoda- ale Twój Iwo goni, pełny podziw:)
Sylwia, Surtsey- trzymam kciukasy :-) powodzonka, zeby w poniedziałek było juz po!!!
Dzwonek- super, ze Patryk tak dobrze zniósł rehabilitacje, mój Damian strasznie sie darł :ico_haha_01:
Rybko- cieszę sie ze z bioderkami Szymka ok, my jutro idziemy na wizytę kontrolna, mam nadzije, ze tez bedzie dobrze.
Musze sie podzielić z Wami wiadomością, ze sisotra mojego męza jest w ciazy, ciesze sie że Ola bedzie miała towarzystwo, a zarazem jestem przerażona , bo Ona ma 45 lat i dwójkę dorosłych dzieci. Biedna strasznie sie martwi o zdrowie maluszka :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość