hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 lip 2007, 17:21

Cześć Kochane Mamusie.
Chciałam wcześnie cos napisać ale mały ciągle mnie potrzebował, a póżniej przyszedł leżaczek bujaczek. Mały bardzo zadowolony z tego prezentu, siedzi w nim jak na tronie tylko musiałam mu podłożyć poduszeczke pod dupcie bo w nim siedzi a ja się boje żeby sobie czegoś nie zrobił bo jeszcze jest za maluśki, aby siedzieć.

Najserdeczniejsze Zyczonka skończenia 2 i3 miesiączków.
Gratulacje dla dziewczyn, które się obroniły.

My ostatnio wszyskie niedziele spędzamy u mojej mamci, Kamilkowi tam bardzo pasuje, no i mi bo mam troszeczke czasu dla siebie bo mi mama go przypilnuje i się nie boi go brać na rączki, jak moja teściowa, gdzie ona małego ma codziennie, a moja mama raz na3 tygodnie. Ostatnio to nawet ją wyprosiłam bo mały przy kąpieli ta bardzo płakał, ze jej powiedziałam że chyba się boi mamy, i poprosiłam aby wyszła i wiecie że się tak bardzo na mnie obraziła, że się nie odzywała do mnie no i musiałam ją przeprosic chyba jej już przeszło.

Gabrysia, super że juz po chrzcinach, my mamy 15 lipca dwie impreski na raz gdyż z moim mężulkiem będziemy mieć 1 rącznice ślubu. Więc przede mną cała bieganina i załatwianie.

syla75, Ja tak jak ty miałam problem z małym też przez 2 dni pił tylko herbatke ale tylko w dzień bo w nocy pociągnął cyca, ale teraz wróciło wszystko do normy tylko rano musze odciągnąć mleczko bo mały nie chce ciągnąć ale butle to bardzo chętnie przyjmnie.

iw_rybka, mój Kamyk również pluł Nan 1, chyba mu niesmakowało to kupiłam bebilon i to wcina, ostatnio wypił nawet 90 ml, chyba był głogny.

A oto moje maleństwo z moją mamcią
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 lip 2007, 18:35

To wczorajsze zdjęcia
Obrazek
idziemy do kościoła: ja ( w białej marynarce), mój mąż z wózkiem, dalej chrzestna czyli moja siostra i chrzestny - brat Sławka

Obrazek
a tu moja dziecina chce usnąć,ale nie może

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i już w kościele

Obrazek
powrót do domu

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 lip 2007, 21:16

Gabrysia super fotki!!!

kurde widze ze dzieci na biało!!! hm :ico_noniewiem:

dzieki za zyczonka-Rysio(czyt.Eryk) dzisiaj 3 miesiace- taki przełom

pozdrawiam

[ Dodano: 2007-07-02, 21:20 ]
a co do jedzenia to Mały dostaje raz dziennie butle a takto cycka i chetnie pije i butle i cycoszka!!! ja mu daje mleko heinz farley's i herbatke hipa czasem ale takto cycoszkuje namiętnie!!!

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 lip 2007, 21:34

czesc :-D
Ale jestem zmeczona ... coaly dzien z Kacpim na dworze bylismy ale bylo fajnie :ico_brawa_01:
Gabrysia, Pieknie wygladaliscie :ico_brawa_01:
Wiecie co dzis zrobilam :ico_szoking: TATUAŻ!!! malutkiego motylka na łopatce :ico_wstydzioch: podoba mi sie :-D

[ Dodano: 2007-07-02, 21:35 ]
Mróweczka, moj Kacpi bedzie mial bezowy w czarne paseczki garniturek i nie bedzie na bialo :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 lip 2007, 22:01

Mordeczka ale bezowy to tez jasny:) a ja chce ciemny granat ale juz ok nietruje

trzeba sie odwazyc zrobic tatuaz ja sie zawsze balam ze mi sie znudzi! gratuluje :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 lip 2007, 22:04

M0rD3CzKa, zrób zdjęcie to osądzimy jakie sobie tam sudeńko zrobiłaś, Ja raczej się nie zdecyduje na tatuaża jakoś jestem przeciwna. Niedawno moja siostra sobie też wytatuowała coś podobnego do kaktusa,

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 lip 2007, 22:08

hej kochane,
przeczytałam wszystko od deski do deski ale jestem tak padnięta, ze niewiele pamiętam...


Gabrysia wszystkiego naj... dla Oluni z okazji chrztu... wyglądałyście obie bardzo bardzo ślicznie :ico_brawa_01:

Mroweczka a to gdzieś na południu UK?? bo ja mieszkam niedaleko Bristolu :-D i moja mała zamierzam ubrac do chrztu na rózowo :-D

kasia735 gratuluję zdanej obrony :ico_zdrowko:

wszystkiego naj... dla wszystkich dzieciaczkow z okazji miesięcznic :ico_urodzinki: :ico_tort:

a my mieliśmy dzisiaj bardzo cięzki dzień z Vikula... a w zasadzie to zaczęło sie już w nocy... na moje oko memu dziecku ida ząbki :ico_szoking: tak wiem, że to zdecydowanie za wczesnie ale róznie to przecież bywa... w kazdym razie Vikula ma napuchnięte i takie lekko przekrwione dziąsełka i jak się dotknie je palcem to czuc jakby taka piłę... wkałada sobie wręcz całe piastki do buzi i szoruje nimi po dziąsłach, slini się na całego, jest marudna, ma stan podgorączkowy, liże wszystko (włacznie z moim ramieniem), wybudza się cochwile ze snu i ze złością wpycha paluszki do buzi... no i straciła apetyt (tzn. niby chce jesc ale po chwili wypycha smoczek i płacze nacałego) :ico_olaboga: jak tak dalej bedzie to chyba w środę pójde do lekarza, zeby sprawdził czy na 100% to zabki... bo wyczytałam gdzieś, że podobne objawy sa przy zapaleniu ucha :ico_szoking: ale ona ma ciągle czapeczkę na głowce jak chodzimy na dwór...
Ostatnio zmieniony 02 lip 2007, 22:44 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 lip 2007, 22:10

Mróweczka, a kiedy chrzcicie

[ Dodano: 2007-07-02, 22:15 ]
kasi.k, bidulka ta twoja dziecina ciągle coćjej dolega

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 lip 2007, 22:25

hektorka to chyba rodzinne :ico_olaboga: moja mama mówi, że ja do ukonczenia pierwszego roku zycia non stop coś łapałam i miałam jakieś problemy zdrowotne (nawet 2 razy zapalenie oskrzeli :ico_szoking: ) mimo ze wszyscy dbali o mnie az za bardzo... ale za to teraz moge słuzyc za okaz zdrowia (no prawie :-D bo zeby mam do d... )...

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

02 lip 2007, 22:33

super zdjecia z chrztu!!!!

kasik ja cigle patrze na TWoją corcie i nie moge wyjsc z podziwu jaką ona ma gęstwine na główce!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości