Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 lis 2007, 10:20

moja to miala plan od samego poczatku ze bedziemy z ni mieszkac, my bedziemy pracowac a ona siedziec w domu z malym- w zyciu bym nie chciala aby ona mie dziecko wychowywala, bo po 1: pali papierosy i pewnie przy nim by palila gdyby nas nie bylo, po 2: ostatnio stwierdzilam ze straszna z niej balaganira i nawet jie odkurzy jak mka wnuczek przyjc a dywan caly bialy w siersci psa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly: , po 3: Oskar by wazyl juz z 16 kg bo by go wciaz przekarmiala, po4: strasznie tlusto gotuje, po 5: w ogole sie z nim nie bawi, tylko trzyma go na kolanach i oglada tv...
dziecko by mi sie nie rozwijalo wcale i by wygladalo jak maly brudny prosiaczek o zgrozo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:


no to ja sie tez wam wyzalilam

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 lis 2007, 10:32

Gabi u nas tez tesciowa nie pali bo u mnie w domu sie nie pali, a jak chce to niech idzie na podworko...
jeszcze wam jedna glupote jej opowiem co mnie juz w ogole wkur...... :ico_zly:
babka ma dopiero 45 lat, ma miazdzyce przy sercu wiec tym bardziej powinna rzucic palenie, powinna schudnac i takie tam, dobrze o tym wie ale ma to gdzies... ile razy jej mowilam ze powinna rzucic itd, przeciez mzoe wylewu dostac czy zakrzep jej dojdzie do serca i po niej, a w najlepszym wypdku ja sparalizuje :ico_zly: i kto sie nia bedzie mial wtedy zahjmowac??!!!!! JA!!!! :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: juz w ogole bym miala przerabane zycie-w nonono to mam, jak sama sobie na to pracuje to czemu ja bym miala pozniej sie nia zajmwoac- cale zycie sobie juz zmarnowac... :ico_noniewiem: wiem ze nie powinnam tak pisac ale mnie to tak potwornie denerwuje ze nie potrafie sobie z tym poradzic, ona ma taki lekcewazacy stosunek do swego zdrowia i zycia, mysli ze jak cos jej sie stanie to synus sie nia zajmie... :ico_placzek: juz amm tego dosc

[ Dodano: 2007-11-14, 09:34 ]
na sucho Oskar tez bardziej lubi platki niz na mleku :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 lis 2007, 10:38

Mama Piotrka ma jeszcze 2 wnukow ale mieszkaja daleko i prawde mówiąc mają babcie glegoko gdzies tak samo jak jej drugi syn... Tylko moj Piotrus jest na zawolanie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 lis 2007, 10:49

no niestety Tomek to jedyny syn a cjej rodzina mieszka po za szczecinem, w zielonej gorze i pod zielona gora, takze na miejscu ma tylko nas..........

no jedyne z czego tak bardzo sie ciesze to to ze nie mieszkam z tesciowa-bo gdyby tak bylo to bysmy sie pozabijaly . jedyne co z tego wszystkiego jest dobre to fakt ze jak mnie juz tak mocno cos wkurzy w tesciowce to naskarze T i on jej pozniej zwrovi uwage lub opieprzy :ico_haha_01: , niech lepiej to syn zrobi :-D
choc nie raz tezprzez nia sie poklocilismy, a raczej z jej powodu :ico_noniewiem: zyyycie



wiecie co Oskar strasznie lubi kopac pilke, tak lubi jak kopiemy do siebie, smieje sie i ma wielka frajde... chyab to jest jego ulubiona zabawa :ico_haha_01: , bol w sumie na dluzsza mete zadna zabawka go nie interesuje

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 lis 2007, 11:54

Oskar jeszcze tak nieporecznie rzuca, nie zawsze mu wychodzi a o lapaniu to jeszcze tym bardziej nie myslimy hehe bo mu nie idzie... za to kopanie zalapal raz dwa :ico_haha_01:

przed chwila karmil psa jablkiem :ico_haha_01: i strasznie go rozsmieszalo jak mu reke lizal, az sie w pol zginal ze smiechu :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 lis 2007, 12:02

Natashka pisze:strasznie go rozsmieszalo jak mu reke lizal, az sie w pol zginal ze smiechu

Super musialo to wygladac :ico_smiechbig:

Maja tez woli rzucac piłkę niz kopac... najlepsza dla niej zabawa to niestety niszczenie zabawek i rwanie ksiązeczek, wszystko musi rozlozyc na czesci :ico_placzek: ... ostatnio sie wscieka bo chce wlozyc sobie do buzi smoczek lali ale nie moze bo jest on na takiej tasiemnce przyszyty do ubranka i musialaby dzwigac w buzi smok z lalą:-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 lis 2007, 12:51

Gabrysiu, wspolczuje Ci tego prasowania... to jest to czego ja bardzo nie lubie robic...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 lis 2007, 13:09

Ja wlasnie wyslalam Piotrka po jakies krzeselko lub fotelik dla Mai bo ogląda bajki na stojaco :-D na dodatek przy samym ekranie... wlasnie dzwonil,ze są fajne fotele dla takiego maluszka za 99zł i ma kupic. Jak wroce z pracy zrobie zdjecie i sie pochwale :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

14 lis 2007, 13:32

Witam :-) CO do teściów to u mnie tez tragedia :ico_olaboga: teściem to wogóle sie nie odzywamy, ani mąż ani ja, bo pzryjeżdżał do nas i o byle co się kłócił,bo on ma zawsze rację :ico_zly: więc Piotrek nie kazał mu przyjeżdzac więcej :ico_nienie:
Tylko że sytuacja jest z nim jak u teściowej Natashki: pali,objada się, utył strasznie nie dba o zdrowie, a zająć się nie będzie miał nim kto,bo ze wszystkimi synowymi jest skłócony (Piotrek ma 2 braci, ale tamci mają go też gdzieś) .Z teściową nie lepiej,bo razu mi nie pomogła przy małym,a jak pzryjedzie to kładzie się na kanapie i mówi mi co mam jej ugotować :ico_zly: no to tez się wyżaliłam :-D

mama-emilki pisze:gazety to lubi rwać
Michałek za to zaczął wyrywać kartki z albumów :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 lis 2007, 13:57

Dziewczyny my jak nic pasujemy do tematu - rodzina ach rodzina, wątek dla rozżalonych :ico_oczko:

Martynko, oglądalam zdjecia Michalka, sliczne. Jak ja Wam zazdroszce,ze mieszkacie w domku z podworkiem, Michalek ma sie gdzie porządnie wychasać :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość