Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 cze 2008, 21:27

U mnie juz po karmieniu i k apieli. A wczoraj jak zjadł o 18.30 poxniej go kapałam i nie chciał nic po kąpili i usnął bez jedzenia i obudził sie o 5. Zjadł i spał do 8 :ico_brawa_01: :ico_sorki: Ale zauważyłam, że im Kuba więcej śpi w dzien tym dłużej spi i w nocy. Chyba dziecko jest wtedy wypoczete i ma spokojny sen. Niewiem tak mi sie wydaje :ico_noniewiem:
A dzisiaj nie spał od 13 do 18.30 i tyle tez nie jadł bo nie chciał , dopiero teraz po kapaniu zjadł i od razu przełozyłam go do łóżęczka i spokojnie sobie usnął :ico_brawa_01: - mam nadzieję, że przespi chociaz do tej 5.

[ Dodano: 2008-06-24, 21:30 ]
Zwazyła małego waży 5.500

Asiab malutko jak na dziecko prawie 4,5 miesięczne, ale skoro przybiera na wadze to jest wszystko ok.
A my w piatek idziemy na drugie szczepienie. Sama jestem ciekawa ile ta moja bryłka waży?! Ale coś koło 7 pewnie.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

24 cze 2008, 21:30

moj tez spi od godizny, a ja juz za nim tesknie... :ico_puknij: :-)

[ Dodano: 2008-06-24, 21:33 ]
zirafka, moj ze 3 tygodnie temu wazyl 7400, to teraz bedzie... nie mam pojecia ile :-) :ico_olaboga: ale niech rosnie :-) chce juz siedziec, Wasze też? uwielbia samolociki i wyglupy. Dzsiaj zrobil taka kupe po calym dniu, ze musilismy otwozyc balkon i zostawic go na chwile, zeby ostyglo :-D normalnie zadyma :-D

Zirafka, wiesz, ze moj sie domaga herbatki, doi jak smok, chyba mu sie chce bardzo pic. Takze dzisiaj wypil dwa razy a ja szczesliwa, ze umie pic z butli, bo to oznacza troche luzu dla mnie. jak gdzies wyjde to ktos mu zawsze da w ostatecznosci mleko z butli :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 cze 2008, 21:50

Anuszka pisze:Dzsiaj zrobil taka kupe po calym dniu, ze musilismy otwozyc balkon i zostawic go na chwile, zeby ostyglo normalnie zadyma

u mnie pewnie będzie jutro taka bo dzis nie robił :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01:


Anuszka pisze:Zirafka, wiesz, ze moj sie domaga herbatki, doi jak smok, chyba mu sie chce bardzo pic

super super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie, że dziecku chce się pić i to jeszcze na taki gorąc. No to teraz jak juz załapał to myślę, że i mleczko też wypije. Jak będziesz próbowac to zrób mu taka zmyłkę, że najpierw herbatke a potem szybko zamiana na mleczko hihih u nas właśnie w taki sposób go nuczyłam i dzis juz 3 raz mu podalam mleko Nan z butli i chce sam trzymać sobie butelkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

24 cze 2008, 21:51

dzis juz 3 raz mu podalam mleko Nan z butli i chce sam trzymać sobie butelkę :ico_brawa_01:
chcesz go odstawic od piersi? nie boisz sie, ze zaburzysz sobie laktacje? do kiedy myslisz karmic?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 cze 2008, 21:52

Anuszka pisze:chce juz siedziec, Wasze też?

mój jeszcze sam nie umie ale jak się zbliżam do niego i biore go za rączki to od razu do siadania i siedzi rozgląda się a jak go położę to płacz, bo źle. To dopiero mały cwaniaczek :ico_oczko: Ale jak np lezy na boku to głowe do góry bardzo podnosi i wogóle to próbuje całe ciałko podnieść.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

24 cze 2008, 21:52

z tymi kupami to urwanie glowy, ale bez kup to jeszcze gorzej :-) :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 cze 2008, 21:54

Anuszka pisze:chcesz go odstawic od piersi? nie boisz sie, ze zaburzysz sobie laktacje? do kiedy myslisz karmic?

nie chcę go odstawiac od piersi i go nie odstawiam bo karmię go butelką tyljko na noc , żeby przespał mi chcoć do tej 5.
I myslę karmic do 5 miesiąca bo poźniej powoli chyba będę musiała wracać do pracy niestety :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

24 cze 2008, 21:54

zirafka pisze:mój jeszcze sam nie umie ale jak się zbliżam do niego i biore go za rączki to od razu do siadania i siedzi rozgląda się a jak go położę to płacz, bo źle. To dopiero mały cwaniaczek :ico_oczko: Ale jak np lezy na boku to głowe do góry bardzo podnosi i wogóle to próbuje całe ciałko podnieść
zle mnie zrozumialas, moj tez jeszcze sam nie siedzi :-)

dzis ciotka probowala mi wmowic, ze chrzesnica mojego meza chodzila za raczke, gdy miala pol roku :ico_szoking: jeszcze nawet nie siedziala a juz chodila... podobno byli przerazeni i chodzili po scpecjalistach, bo chodzila a nie siedziala... slyszalyscie gdzies takie rzeczy?? ja nie wiem, czy mam jej wierzyc... :-D

[ Dodano: 2008-06-24, 21:55 ]
zirafka, rozumiem, nie przejmuj sie, wazne, ze tyle karmilas. jak sie nie bedzie dalo to trudno. Przeciez dzieci niektore w ogole nie doja cyca, a sa zdrowe i szczesliwe :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 cze 2008, 21:56

Anuszka pisze: ja nie wiem, czy mam jej wierzyc...

hm cięzko w to uwierzyć :ico_noniewiem:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

24 cze 2008, 21:57

czesc dziewczyny, moj malutki ladnie spi od godzinki, sluchajcei jaka on mi dzis kupe nawalil, o matko az sie przelewala w pielusi bleee :ico_haha_02:
pozdrawam was goraco, wracam do swojego slubnego..dzis nasze swieto :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość