Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

02 cze 2009, 19:20

Dzięki dziewczyny za słowa uspokojenia:) Wieczorem Miki ciągle wariował ale ja go zbojkotowałam i zasnęłam :-D :-D :-D :-D

Dzisiaj u nas dziwna pogoda, trochę słonka, trochę deszczu ale jakoś dzień minął. Mój M. ponownie do pracy tym razem na 24h więc kolejna noc z dniem spędzona samotnie - choć mam co robić :-D

Faktycznie czekam dziewczyny na wieści czy może któraś się już rozpakowała :-D :-D :-D

pozdrawiam ceplutko

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 cze 2009, 20:54

A co dzis taka cisza? :ico_noniewiem:

5thelement, mam nadzieje ze juz sie nie martwisz :-) bo na prawde nie ma czym :ico_oczko:

Kurde ciekawe co u ziolo :ico_noniewiem: mam nadzieje ze wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

02 cze 2009, 21:39

ramonka, wiesz ja chyba mam pewne schizy na tym punkcie jak za mało się rusza to wariuję i go budzę a jak za dużo to myślę że to też źle. Mam takie złe myślenie bo moja siostra zmarła na śmierć łóżeczkową a poza tym moja mama poroniła kolejne dziecko, potem przyszedł na świat mój brat a na końcu ja. Wiem, że nie ma powodu myśleć źle i o najgorszym ale faktycznie na tym punkcie czasem wariuje, choć staram się (naprawdę) nie myśleć o tym. Czasem po prostu hormonki są silniejsze ode mnie:(


A przy okazji coś myślę, że Ziolo spędza czas w szpitalu:) gdyby coś trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na wiadomość :-D

A co u reszty - coś małomówne ostatnio się zrobiło nasze forum:(

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 cze 2009, 23:04

5thelement, nie dziwie sie ze po tym wszystkim martwisz sie, ja bez takich złych doswiadczen mam obsesje, ale tak to juz jest, cale zycie teraz bedziemy sie martwic :ico_sorki: :ico_sorki:
5thelement pisze:A co u reszty - coś małomówne ostatnio się zrobiło nasze forum:(
dziewczyny pewnie zajete ostatnimi przygotowaniami
mi zostało kupic podkłady poporodowe i kosmetyczke spakowac :ico_sorki: wreszcie wzielam sie za torbe - bo moj maz zaczal panikowac :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 cze 2009, 23:07

Halo jak tam?

Za godzinkę będzie rok jak wyjeżdzałam na porodówkę a od 17 minął roczek jak zaczęłam miec regularnie skurcze :ico_brawa_01: Eh.. wspaniale to wszystko! .. Taka podróż sentymentalna bardzo :ico_brawa_01:

Trzyamam kciuki kochane!

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

03 cze 2009, 07:51

ramonka, no ja mam też spakowaną torbę tylko właśnie bieżące kosmetyki mi zostały więc to i tak zostawiam sobie na później. Dla bąbelka zostało nam do kupienia jedynie stojak do wanienki, sterylne gaziki i spirytus. Tak mamy już wszystko bo wózek kupujemy po porodzie - taki jest plan, choć ten który sobie wybrałam to mój kolor wykupują szybko i nie wiem czasem czy nie skusimy się na wcześniejszy zakup.

Małgorzatka, Wszystkiego najlepszego dla roczniaczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

03 cze 2009, 09:06

u mnie znowu wszytsko prezszło ja to chyba nie urodze w tym tygodniu i bede musiała isc do szpitala w poniedziałek :ico_placzek: cos mi sie wydaje ze nasza zioolo to juz albo w szpitalu albo urodziła bo cały dzien sie wczoraj nie pojawiła

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 cze 2009, 11:41

Dzien dobry :-D
Ja wstałam dzis o 11 :ico_szoking: pierwszy raz od niepamietam kiedy sie tak wyspałam... kazda noc robi sie coraz ciezsza a nad ranem spi mi sie wyjatkowo dobrze :ico_sorki:

Małgorzatka, sto lat dla corci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my tu tez czekamy z niecierpliwoscia na nasz dzien :ico_sorki:

5thelement, mi tez w zasadzie brakuje tylko spirytusu, gazikow i mam nadzieje ze niczego wiecej :-) Sobie jeszcze chce kupic nakładki silikonowe na piersi - nie wiem czy sie przydadza ale zapakuje do szpitala.
Ja sie ciesze ze zamowilismy wczesniej wozek, bo okazało sie ze czekamy juz 3 tygodnie a wozka jak nie było tak nie ma - po prostu nie ma ich w hurtowniach tzn koloru ktory chce :ico_szoking: Gdyby po porodzie przyszło mi czekac miesiac to masakra - bo licze na ładna pogode i na to ze zybciej wyjdziemy na spacerek :ico_sorki:

monis, moze wszystko przyjdzie z zaskoczenia i teraz to taka cisza przed burza :ico_sorki: :ico_sorki:
mi tez sie wydaje ze ziolo moze juz w szpitalu byc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

03 cze 2009, 11:58

Witam czerwcówkowe ciężaróweczki :ico_sorki:
Ostatnio coraz częściej do Was zaglądam, moja mała nie spieszy się z opuszczeniem brzuszka mamusi i zostanie maleństwem z urodzenia czerwcowym a z terminu majowym. Moje sympatyczne koleżanki majówkowe już wszystkie się rozpakowały :ico_brawa_01: I teraz brykają :-D sobie na Majówkowych maluszkach. Oczywiście dołącze do Nich po rozpakowaniu a jeśli nie będziecie mieć nic przeciwko temu chętnie również z Wami przed i po porodzie pogawędze :ico_oczko:
Też tak jak Wam wydaje mi się, że ziolo w jest szpitalu w przeciwnym razie z pewnością by się odezwała. Coś czuję, że zaniedługo powitamy pierwszego czerwcowego maluszka :ico_sorki:
ramonka, ciekawa jestem jaki zamówiłaś wózeczek. My z mężem zdecydowaliśmy się kupić na allegro, po pierwsze większy wybór i wózków i kolorów i ceny niższe niż w sklepach przynajmniej w naszych stronach. Czekaliśmy kilka dni na dostawę. Wszystko sprawnie poszło, wózek zgodny z opisem. Na razie jesteśmy zadowoleni. Taki sam ma moja szwagierka i jest bardzo zadowlona już z użytkowania tak więc sprawdzony przez zaufaną osobę a to myślę jest ważne.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 cze 2009, 12:22

DUSIA555, czesc :-D
wlasnie ostatnio zagladałam na radosnych ogloszeniach za Toba :ico_oczko:

Malutka wyjdzie predzej czy pozniej, a powiedz na kiedy mialas termin? I ile czekacie na wywolanie?
Ja zamowilam wozek Tako Jumper - chciałam w sklepie bo tam kupilismy wszystko i pan zrobil nam ładny rabacik i wyszło taniej niz na allegro.
Na poczatku mowil ze czeka sie tydzien srednio na zamowienie ale okazało sie ze tych wozkow nie ma :ico_szoking: dzwonił ostatnio ze jest szansa ze bedzie w ten piatek. Na razie mi sie nie spieszy :ico_noniewiem:
A Wy jaki kupiliscie??

A tak wogole to moj termin z USG minął w poniedziałek :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiedziałam ze mnie oszukuje :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość