Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 lip 2009, 14:58

witajcie dziewuszki::)))
no nareszcie wiadomo co u Ewci-kobieto ostatni raz taki numer!
geheimnis, witaj kochana-widze,ze i tobie sie udalo,ach....zycie jednak jest piekne:)
powodzenia wam wszystkim :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 15:12

geheimnis, witaj kochana-widze,ze i tobie sie udalo,ach....zycie jednak jest piekne:)
No w końcu się udało ale do Ciebie kochana to mi daleko ze hej.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 lip 2009, 15:15

geheimnis, zleci moment-sama jestem w szoku ze juz niedlugo bedzie ze mna dzidzia na swiecie
a ja po poronieniu jedna@odczekalam i od tego czasu jestem :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 15:20

a ja po poronieniu jedna@odczekalam i od tego czasu jestem :ico_ciezarowka:
No proszę,mnie to zajęlo znacznie dłużej.Ja odczzekałam 3 @ od zabiegu a potem przez moje wariacje psychiczne się zablokowałam i dopiero po pół roku zaskoczyłam.
zleci moment-sama jestem w szoku ze juz niedlugo bedzie ze mna dzidzia na swiecie
Gratuluję Ci z całego serca.Twój przykład dodaje mi wiary w to że może być dobrze :-D i oby było :ico_sorki:

szczesliwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:41

03 lip 2009, 15:20

kobitki a powiedzcie jak to jest u was z powiadomieniem rodzinki tzn najblizszych rodzicow tesciow rodzenstwo, powiedzialyscie od razu czy czekalyscie jakis czas z ta nowina? bo u nas wie narazie moja mamunia i siostra meza(moja najlepsza psiapsiolka) i zastanawiamy sie czy mowic juz reszcie czy poczekac troszke dla pewnosci ze wszystko z fasolka ok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 lip 2009, 15:24

geheimnis, dlatego nie czekalam,zeby sie nie zablokowac...
bedzie lux!
szczesliwa, ja nie chciaam zapeszac chcialam wszystkim opowiedziec jak sie skonczy 3 miesiac ale moj M wypaplal swoim rodzicom i siostrom,a ja musiaam wtedy powiedziec swoim,no bo jak?i tak stopniowo kolegom itd.trudno nie bylo:)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 15:24

szczesliwa, wiesz ja po swoich przejściach to wolałam zaczekać.Spora część znajomych i rodziny do tej pory nic nie wie.Tylko najbliżsi. To wszystko zależy od Ciebie.

szczesliwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:41

03 lip 2009, 15:31

moja mamunia radzi zebym sie nie spieszyla ale ja z jednej strony chcialabym juz powiedziec bo moglabym np u tesciow swobodnie i w pelni sie cieszyc a nie ciagle pilnowac zeby czegos nie palnac z drugiej strony do gina ide na pierwsza wizyte w srode i wtedy mam nadzieje uslysze ze wszystko ok a do tego za tydz z tesciami jedziemy na wesele do rodzinki no i nie bede mogla pic alkoholu tancowac tez ostroznie i chyba czulabym sie swobodniej jakby juz wiedzieli, kurde sama nie wiem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-07-03, 15:33 ]
dodam tylko ze z tesciami u mnie na dystans nie przepadamy za soba dlatego tak sie borykam z myslami

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 lip 2009, 15:42

serduszko biję :ico_haha_01:
Krwiak się wchłonął
to sa fantastyczne wiesci na dobry poczatek weekendu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-03, 15:45 ]
a powiedzcie jak to jest u was z powiadomieniem rodzinki tzn najblizszych rodzicow tesciow rodzenstwo,
my postanowilismy zaczekac do konca 3 miesiaca, a teraz czekamy jeszcze na wizyte u ginki 13 lipca i dopiero wtedy powiemy... nikt jeszcze nic nie wie, nawet nasi rodzice, tylko my dwoje i wy :-)

szczesliwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:41

03 lip 2009, 15:50

my postanowilismy zaczekac do konca 3 miesiaca, a teraz czekamy jeszcze na wizyte u ginki 13 lipca i dopiero wtedy powiemy... nikt jeszcze nic nie wie, nawet nasi rodzice, tylko my dwoje i wy :-)
oooo :ico_szoking: dlugo wytrzymaliscie jesli nawet rodzice nie wiedza ja chyba az tyle nie bede czekala :ico_noniewiem: najpozniej do konca lipca i wtedy bede oficjalna :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość