buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 paź 2010, 14:16

buzok14, ale z was wesoła rodzinka
Dzięki :ico_brawa_01: . Fakt, że po zdjęciach tak dobrze człowieka nie poznasz, ale tak jak jest większa ich ilość jak np na NK to już całkiem inaczej się potem z tym kimś rozmawia. Manenka Wy też macie śliczne zdjęcia i też wyglądacie na szczęśliwą i fajną rodzinkę. I pozostałym dziewczynom bardzo dziękuję za namiary i przyjęcie mojego zaproszenia :ico_brawa_01: .
Ja teraz tak na chwilkę tylko, boędę wieczorkiem, bo mężuś dziś w domku coś tam na dworze robi, a my z małą idziemy mu troszkę potowarzyszyć (albo podokuczać :-D ), i przy okazji troszkę się dotlenię, bo ostatnio tylko dom i dom.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 paź 2010, 16:33

@gniecha, to Ty szczuplutka jesteś, prawie połowa ciąży i miałaś bardziej płaski brzuszek niż ja przed ciążą ale teraz już pewnie wyskoczył????
Dziękuję i tak tak już mam brzusio cieszę się bardzo- bo jeszcze nie wdaje mi się we znaki haha
@gniecha, no super brzusio chyba nawet podobny miałam
juz zamiesciłam cie na 1 stronce
Dziękuję mąż wkońcu przywiózł aparat, więc zrobię fotkę i pokażę wam jak teraz wyglądam -już taki chudzielec nie jestem .Za wpis dziękuję ,widziałam! Świetny pomysł obok dobrze potem wpisać: urodziła i datę zobaczylibyśmy jak termin ma się do natury hihi

Chwilę nie pisałam bo po 2 tyg mąż wrócił z Polski więc musiałam się nacieszyć zrobiłam ulubiony obiadek żeberka w sosie z ziemniaczkami i sałatka z buraczków -mniam

Pochłaniam ogromne ilości mandarynek szok !Ale ja tak zawsze mam jak się zaczyna jesienna pogoda [/quote]

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 paź 2010, 18:36

kurcze a u mojej siostry coś aparat szwankuje a chciałam sobie zdj zrobić :ico_zly:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 paź 2010, 18:42

Pochłaniam ogromne ilości mandarynek szok !
Ja też tak mam, wogóle cytrusy bardzo mi ostatnio smakują. Ostatnio prawie całe pomelo zjadłam :ico_szoking: , a to takie duże. A po cytrusach dzidzia ma czkawkę :ico_noniewiem:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 paź 2010, 19:57

A no ja właśnie też to zauważyłam ,że brzusio ma czkawkę jak zjem kilka mandarynek na raz (u mnie kilka to z 7) Ale to chyba dobrze bo płucka się ćwiczą! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

30 paź 2010, 20:09

ale macie tempo dziewczyny, nie nadążam czytać , nie mówiąc już o braniu udziału w rozmowie :ico_haha_01:
@gniecha, witam cie, żeczywiście brzuszek masz niesamowity jak na ciązowy :ico_szoking:
Ja również pochałaniam duze ilości cytrusów, zwłaszcza cytryn i grejfrutów :ico_noniewiem:
Moja babcia na razie dzielnie walczy :ico_brawa_01:
A tu wrzucam jeszcze pare zdjeć :
Obrazek
Dwa diabełki :ico_haha_01:
Obrazek
dzisiejsze przygotowania obiadku :ico_haha_02:
Obrazek
A tu moja diablica sama , zło wcielone :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 paź 2010, 21:37

Po pierwsze to brzusio z 18tc teraz jest dużo większy tak jakoś się wypchał przez ostatnie 3 tygodnie Zrobię fotkę może jutro .
Ale masz pomocną kuchareczkę super mój synuś też mi pomaga ,ale raczej w słodkościach ciasta ciasteczka itp..
Co do babci to dzielna kobietka walczy to znaczy,że chce żyć dużo zdrówka jej życzę!!

Moja teściowa kochana kobieta wszystkim życzę takiej walczy z rakiem strasznie się boję z tego co wiem ona też trzymam kciuki choć przeczucia........ale one też mogą się mylić przecież miałam przeczucie ,że pod sercem noszę córkę i co zawiodło mnie!!
Mam nadzieję ,że tym razem też mnie zawiedzie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 paź 2010, 21:39

zobaczcie jak wyglądałam w 18tc
rajuśku, ale malusi... ja to miałam od początku duży brzucholek.
Macie może konta na NK? Może się lepiej poznamy jak się zobaczymy :-D
ja mam, ale ostatnio częściej korzystam z konta na facebooku, na NK rzadko zaglądam. Na obydwu jestem jako Agnieszka Słota-Stępniewska.
mania6891, fajne zdjęcia, śliczne diablice z Was są :-) Jaki już masz ładny brzusio.

Ja się melduję z Poznania, dojechaliśmy wczoraj na 20. Dzisiaj kupiłam sobie kozaczki na zimę, z czego się bardzo cieszę, bo stare już mi przemakały ostatniej zimy.
Jeśli chodzi o owoce, to ja uwielbiam mandarynki, ale na razie mam wielką ochotę na jabłka, więc pochłaniam ich trochę.

Uciekam coś pooglądać i spać. Nie wiem kiedy znów zajrzę, bo tu z netem jest problem.
Spokojnej nocki.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 paź 2010, 07:08

stawiam za moją studniówkę :-D :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_brawa: :ico_tort:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

31 paź 2010, 09:49

stawiam za moją studniówkę
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: już bliziutko

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość