Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 maja 2007, 15:08

Wiam...
Chyba odzwyczailam sie od kompuera :-D
Kacperek bardzo grzeczny ale ylko wtedy kiedy po cycusiu dostanie butle na dojedzenie wtedy spi nawet 4 godziny a w nocy 6-7 :-D wiec nie jest zle ;-D
Wasze dzieciaczki takie fajniusie juz niektore maja ponad miesiac a moj Kacpi dzis konczy tydzien :ico_brawa_01: U mnie pada deszcz i ze spacerku narazie nici ku mojemu ubolewaniu :ico_placzek: Jutro pokaze nowe fotki Kacpra jak tylko sciagne z aparatu na kompa .Wydaje mi sie juz taki duzy :-D wazy juz 4200 . :ico_brawa_01: narazie malo tu bywam bo ciezko mi usiedziec przed kompem ... boli mnie jeszcze rana i kregoslup :ico_zly: ale mam nadzieje ze juz niedlugo bede mogla tu posiedziec czesciej :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 maja 2007, 15:50

cześć dziewczyny. okazało się, że ja też mam problem z karmieniem :ico_placzek: myślałam, że przynajmniej przez pierwszy miesiąc uniknę dokarmiania a tu guzik. mam podobną sytuację co Syla. mała possie chwilkę bardzo intensywnie, gdzieś około 5 minut, a potem mam wrażenie, że już nie je tylko bawi się piersią :ico_noniewiem: i possie od czasu do czasu :(. dziewczyny jakie mleko stosujecie??????

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

16 maja 2007, 16:25

Witam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki :-)
U nas tez z pogoda na bakier. Po kilku naprawde upalnych dniach(ok 28-30 stopni) dzis przyszlo duze ochlodzenie-termometr pokazuje tylko 12 st. :ico_placzek:
Do tego jestem przeziebiona.Nie wiem czy to przez pogode, czy dlatego ze moj organizm jest oslabiony. mam nadzieje ze nie zaraze malej.
U nas waga tez idzie do przodu :-) .Od porodu Maya przybrala 400g.
Wszystkie dzieciaczki takie sliczne i coraz wieksze!!!!

Co myslicie o pasach poporodowych?Zastanawiam sie czy kupic. Jak myslicie , czy one naprade pomagaja, czy to tylko nastepny chwyt marketingowy pt."musisz to miec"?
Pozdrawiam Was wszystkie :-D

[ Dodano: 2007-05-16, 16:36 ]
M0rD3CzKa, zycze szybkiegi powrotu do formy!!!! :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 maja 2007, 16:57

agi, ja nosilam ten pas bo mi kolezanka porzyczyla i po kilku dniach mialam go dosc. Byl przydatny zaraz po porodzie ale po tygodniu juz nie. Brzuch mnie tylko bolal i mialam problem z zalatwieniem sie :ico_wstydzioch:

delicja, moze nie jest glodna ????Jak je i potem sie bawi i nie placze to znaczy,ze juz sie najadla. Ja malego dokarmilam Nan-em 1 jak spil mi oba cycusie i dalej sie na nie rzucal lapczywie a potem ciagnal,plakal i sie denerwowal,wtedy wiedzialam,ze jest glodny a cycusie puste :ico_zly:

M0rD3CzKa, witaj kochana.Ale ci zazdroszcze takiego grzecznego synka.Tyle spac w nocy,szok :ico_szoking:

Gabrysia, - na pewno dam znac :ico_haha_01:

kasi.k, dzieki - laktycznie rosnie jak na drozdzach :ico_brawa_01:
A ja przeczytalam w Mamo to ja,ze jak dzidzia pije mleczko sztuczne to powinno sie je dopajac raz dziennie lub raz na dwa dni - zeby uniknac wlasnie problemow z kupka.

mamuski - wszystkie nasze dzieciaczki sa sliczne i kochane. Nie moge uwierzyc,ze juz tu piszemy i,ze wszystkie jestesmy rozdwojone :ico_wstydzioch:
Wydaje mi sie,ze dopiero co zarejestrowalam sie na forum ipokazalam zdjecie prawie plaskiego brzucha a tu prosze,z lozeczka dobiega mnie postekiwanie budzacego sie Andrzejka :ico_placzek: Szok :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-05-16, 16:58 ]
Chcialam sie zapytac kiedy robicie chrzciny??? My mamy za dwa tygodnie 27.05 :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 maja 2007, 20:42

My będziemy chrzcili Olę gdzieś w czerwcu jak będzie już cieplutko no i mała troszke podrośnie. Teraz jest jeszcze chłodno a w kościel to już wogóle brrrrrrr.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 maja 2007, 20:49

Hej...
własnie po całym dniu drzemek Vikusi na zmiane z marudzeniem i jedzonkiem mała usnęła i ma troszkę czasu...

Iwonka ja chrzciny będe robic dopiero w sierpniu, ponieważ chrzestna do końca lipca jest w Kanadzie... a Viki to ja dopajam, nawet czasami 2 razy dziennie herbatką z kopru włoskiego lub rumianku, a czasami zwykła przegotowaną wodą...

Gabrysia moja połozna powiedziała, że Viki powinna robić przynajmniej jedną kupkę dziennie :ico_szoking: na szczęscie jak na razie z mniejszym lub wiekszym trudem udaje nam się "wyrobić" tą normę... tylko płakać mi się chce jak widzę ile czasami wysiłku ją to kosztuje :ico_placzek: i ile musi się nastękać :ico_placzek:

Marzenka bardzo proszę uwazaj na siebie... nie noś dużo, nie przemęczaj się bo taka rana po cesarce to potrzebuje conajmniej 6 tygodni na zagojenie sie porzadne... a szczęściara jesteś z tym nocnym spaniem Kacperka :ico_haha_02: moja Viki nawet po sztucznym mleku spi najwyżej 4h a potem pobudka...

Delicja myslę, ze Iwonka ma rację... dopóki ci mała nie płacze po karmieniu to znaczy, że masz wystarczająco mleka dla niej...

Dzisiaj była u nas położna (ostatni raz) i stwierdziła, że pepuszek Viki się super goi i za kilka dni powinnismy miec już spokój z pepusiem :ico_brawa_01: A pogoda u nas okropna :ico_olaboga: od kilku dni non stop pada i jest najwyżej 10 stopni na plusie, więc niestety musimy siedzieć w domciu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 maja 2007, 20:54

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-16, 20:56 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-16, 21:02 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-16, 21:11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-16, 21:17 ]
Obrazek
pochwale sie fotkami z dzisiejszego spacerku :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

17 maja 2007, 08:31

Mordeczko witaj!!!! zdjęcia super!!! Kacper super!!!!! ładnie wyglądacie!!!!
i tak szybko możesz chodzić! wow!!!! szacuneczek!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Rybko my chrzcimy we wrześniu. bedzie wtedy moja ciotka w polsce. co prawda moglibyśmy w czerwcu... może jeszcze się zdecydujemy na czerwiec :ico_oczko:

mała juz dwa razy spała po 7 godzin w nocy!!!! może zaczyna jej się wydłużać nocny sen!!!

słuch ma dobry (byliśmy wczoraj na badaniu)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
buzia juz gładziutka - wysypka zeszła :ico_brawa_01:

chcę kupić karuzelę na łóżeczko! (bo zachwyca się matą edukacyjną!!!!!!!)
jakie Wy macie karuzele? i czy te melodyjki sa ładne czy zbyt głośne??????????????????

[ Dodano: 2007-05-17, 08:43 ]
Gabrysiu u nas tez te brwi się łuszczą tak na żółto od dłuższego czasu. nasączam wacik sola fizjologiczną, i schodzi. potem jest chwila spokoju i znów się pojawia. ale na szczescie nie idzie na główkę !!!!! więc chyba trzeba przeczekać.
a w tvn style pediatra mówił ze na ciemieniuchę najlepszy jest mocznik (maść za 5 zeta!!!!) :ico_haha_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

17 maja 2007, 08:54

U mnie jest żle tracę pokarm jest mi smutno przykro i nie mogę sobie poradzić mała raczej spokojna bo dopajam ja NAN 1 ale ze mną nie najlepiej a to wszystko dlatego że przedwczoraj odszedł mój tato nagle dostał zawał i już go nie ma .To on cały czas mi pomagał z Nicolka zaprowadzał ją do przedszkola ,jeżdził z nią na rowerku co ja bezniego zrobię.Chciałabym ją jeszcze karmić ale ten stres jest silniejszy i nie mogę dać sobie z tym rady.Na razie mnie tu nie będzie bo nie bardzo mam siłę ,ale musiałam coś napisać to trochę mi ulżyło jakie to życie jest okropne jest ktoś i nagle go brak.Przepraszam że wam pisze takie rzeczy .........................

[ Dodano: 2007-05-17, 08:55 ]
Jedyne co mnie cieszy to to że chociaż zobaczył druga wnusię .Jak będzie lepiej to się odezwę pa

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

17 maja 2007, 09:00

aha, nam wysypka zaczęła schodzić po kremie EMOLIUM. i teraz nim tylko smaruje Jagodę :-D


Obrazek

[ Dodano: 2007-05-17, 09:02 ]
Syla tak mi przykro!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
mi strasznie brakuje mamy... nie potrafie nawet tego wyrazić...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość