Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 kwie 2012, 20:16

Witajcie :-)
No i jak tam po rozmowie :-D ????
mieli do wyboru mnie i jeszcze jedną dziewczynę, ja zadowolona, oni chyba też byli, ale na koniec powiedziałam im o moim wyjeździe na 3 tygodnie do Londynu i chyba nie dostanę pracy :-( pewnie nie będą chcieli czekać tyle na mnie...
Mają dzwonić po świętach... zobaczymy.

U nas też skromnie te święta, bo fundusze niewielkie, ale będzie i trochę wędlin i sałatki 2 i makowiec i babka :-) myślę, że wystarczy żeby się objeść za wze czasy :-) zresztą rano i tak idziemy na śniadanie do teścia, bo my do Poznania dziisaj przyjechaliśmy :-)

Staśkowi idą kolejne zęby i jest nie do wytrzymania, marudny i ciągle na rękach, jak mu dam nurofen to się trochę uspokaja, a jak już przestanie działać, to jest z nim masakra :-) bidulek.

Uciekam kłaść spać Lulu, bo Stasiu już śpi.
Z okazji świąt kochane mamuśki wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia dal Was i maluszków, żeby wszystie kłopoty się skończyły, znalezienia pracy szukającym, lepszego mieszkania dla Agi, więcej pieniążków dla nas wszystkich, żeby w końcu było z górki, a tradycyjnie smacznego jajeczka i mokrego dyngusa Wam życzę :-*

[ Dodano: 11-04-2012, 08:31 ]
Dzień Dobry :ico_kawa:
Jak Wam święta minęły? Piszcie coś, jak się mają maluszki?

[ Dodano: 12-04-2012, 08:54 ]
Zostałam sama tu....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 kwie 2012, 16:03

witajcie.
hej My wróciliśmy we wtorek. Nie chciało mi się tu wracać, Olcia płakała, też nie chciała jechać, wolała siedzieć z moją mamą.
Święta mieliśmy smutne. Moja babcia przewróćiłą się w niedzielę i od tamtej pory leży. Ma 90 lat :ico_placzek: :ico_placzek: Ona była baradzo słaba od jkaiegoś czasu, od dawna mnie nie poznaje, mojej mamy też nie. Do tego nie dawała sobie pomóc, ale byłam z nią zżyta, wychowała mnie. Pożegnałyśmy się, w razie gdybyśmy się juz nie widziały. Boże jakie to przykre :ico_placzek:

pracy nadal nie mam, zastanaiwam się nad zmianą miasta :ico_noniewiem:


pytałyście mnie co to jest szczepionka MMR. to szczepionka przeciw śwince, odrze, różyczce podawana w 13 miesiącu życia dziecka.

[ Dodano: 12-04-2012, 16:04 ]
pinko, i jak ???odezwali się???

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 kwie 2012, 16:21

Cicho głucho a jak ktoś chce linka do filmu to na priv dam kto chce zobaczyć Agę jako gwiazda??? Ha żartowałam!

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

12 kwie 2012, 19:06

Zostałam sama tu....
No chyba żartujesz ..... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
byłam z nią zżyta, wychowała mnie.
mocno przytulam :ico_pocieszyciel:
kto chce zobaczyć Agę jako gwiazda???
dawaj :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 kwie 2012, 21:58

pinko, i jak ???odezwali się???
no nie właśnie :-(
@gniecha, wyslij mi linka :-)
No chyba żartujesz ..... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no cieszę się, że jednak nie :-) i coś się ruszyło...
Święta mieliśmy smutne.
:ico_pocieszyciel:

Ula jakąś dziwną wysypkę ma, wygląda to jak ugryzienie od komara, ale jest tego strasznie dużo, jakby ją chmara komarów pogryzła, głównie na nóżkach i pupie. Swędzi ją to... nie wiem od czego, rano tego nie było, dopiero przed kąpielą to zobaczyłam. Nie wiem czy cośz przedszkola przywlokła czy co :ico_noniewiem: martwi mnie to. Jutro z nią do lekarza pójdę.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 kwie 2012, 23:05

hej

i jakoś lenia załapałam do pisania :-D

pinko, pewnie idź jak nie wiadomo co to , oby nic poważnego :ico_sorki:

@gniecha, ja chcę , ja chcę :-D :-D :-D

Blanka26, bardzo, bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:
a gdzie jest teraz babcia?

[ Dodano: 12-04-2012, 23:06 ]
pinko, dopiero zobaczyłam , że mamy takie same bobasy , 1 w aucie , drugie z pingwinkiem :ico_haha_01:
ja takie wstawiałam bo Mike oczywiście zygzaka uwielbia, a Nell ma swojego misia z którym tak śpi i tak go tuli :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 kwie 2012, 08:52

pinko, pewnie idź jak nie wiadomo co to , oby nic poważnego :ico_sorki:
no właśnie nie mam z czym iść już, bo zeszło jej wszystko i śladu po tym nie ma. Dzwoniłam do przedszkola, żeby podpytać czy inni rodzice coś mówili, ale pani powiedziała, że nikt się więcej nie skarżył, nie pytał... nie mam pojęcia co to było. Wyglądało koszmarnie :ico_olaboga: oby więcej nie wróciło.
ja takie wstawiałam bo Mike oczywiście zygzaka uwielbia, a Nell ma swojego misia z którym tak śpi i tak go tuli :ico_haha_01: :-D
a ja dlatego, że Lulu też uwielbia zygzaka i auciara jest, a Stasiu maleńki i te z maskotką były najładniejsze :-) Aleśmy się zgadały ;-) Nasze starsze dzieciaki miałyby wspólny temat :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

13 kwie 2012, 08:59

nie pytał... nie mam pojęcia co to było
A może jakieś uczulenie? Oliwka jak była młodsza też dostała wysypki w dolnej części ciała, tylko to było jak poparzenie pokrzywą, byliśmy wtedy na pogotowiu, bo stało się to w nocy i się przestraszyliśmy. Okazało się, że coś zjadła takiego co wywoławo taką reakcję, do tej pory nie wiemy co to było. Znikło bez śladu jak u Was.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 kwie 2012, 11:20

pinko, no właśnie b@sia, mi też myśl nasunęła, że może to uczulenie
Mike też ma ale bardzo często na dupce tylko ze to wygada jak malutka rozdrapana krostka na której jest już strupek, coś jak ukucie igła i strupek jakby się zrobił na ukłuciu, tyle, że dla Michaela schodzi dopiero po posmarowaniu maścią ze sterydami , a u was tak szybko zeszło :ico_noniewiem:
a ja dlatego, że Lulu też uwielbia zygzaka i auciara jest, a Stasiu maleńki i te z maskotką były najładniejsze :-) Aleśmy się zgadały ;-) Nasze starsze dzieciaki miałyby wspólny temat :-D
:-D no i maluchy też by się dogadały :-D

[ Dodano: 13-04-2012, 11:21 ]
Witam z :ico_kawa:

jakas bardzo śpiąca jestem,pogoda taka sobie , pochmurno , ale nie pada

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

13 kwie 2012, 11:37

a u was tak szybko zeszło
No jak na wieczór u nas się zaczęło to rano już nie było, pół tabletki Alertec dostała wtedy w szpitalu, żeby szybciej przeszło.
U nas dzisiaj słoneczko, a ja już na tyłku nie mogę usiedzieć, bo jutro przeprowadzka. Trochę popakowałam, ale nawet nie wiem od czego mąż będzie zaczynał przewożenie. Zadecydował, że swoim samochodem wszystko przewiezie, a ponieważ On to będzie robił, nie nalegam żeby wynajął busa (chociaż jeżeli by to ode mnie zależało na pewno bym tak zrobiła).
Dziewczyny wytrwale mi pomagają, co ja spakuje, one wypakują i tak nam czas płynie :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość