leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 10:51

Witam z rana

U nas kolejny sloneczny dzien
Zaraz zabieram sie za porzadki :ico_oczko:


Stanik tez bym musiala sobie kupic, mam z poprzedniej ciazy/karmienia i jest w super stanie ale co z tego jak w obwodzie moglabym sie dwa razy obwiazac :ico_haha_01:
Na razie smigam w sportowych/bawelnianych bo jak zaloze zwykly, usztywniany to zaraz mam podraznione sutki :ico_noniewiem:

Czy to mozliwe zeby mdlosci sie u mnie juz skonczyly?? :ico_szoking: chyba trzeci dzien bez mdlosci

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 11:23

leona kto wie kazdy organizm jest inny :-) ja nie mam wogole ale juz zaczyna chcec mi sie spac jestem jakas otepiala :ico_sorki:

synek w przedszkolu a ja sie zastanawiam co tu robic no szkoda mi tracic czas na spanie :ico_oczko: :ico_spanko:

buszuje troche po necie jak to od nowa z tyym szalem przygottowawczym... i mysle co ja tam mam swojego a co bede musiala dokupowac :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 11:31

Oj spac to mi sie chce ciagle :ico_spanko: koniecznie w dzien misze zaliczyc drzemke, chociazby 15min :ico_spanko:
Dzisiaj jakos energii mam sporo, pewnie znowu po przedszkolu pojedziemy gdzies rowerami :ico_brawa_01:


Ja z wiekszych rzeczy dla malucha to musze nabyc wozek(sprzedalismy w tamtym roku :ico_haha_01: ), lezaczek i karuzele i tyle :ico_oczko: ciuszkow mam mase, jedynie kombinezon na jesien i zime potrzebny :ico_sorki:
No a jak bedzie dziewczynka to wiadomo ze bedzie trzeba dokupic troche rozowych sukieneczek :ico_haha_01: :ico_oczko:

U mnie juz sie kurczak piecze, zeby yl gotowy jak wrocimi z przedszkola/spaceru
Moje dziecko ostatnio takiego gloda ma ze mimo ze w przedszkolu je obiad to zaraz przychodzi do domu i wola jesc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 11:52

Leona no ja musze przemyslec te ciuchy bo synka urodzilam w maju wiec mam glownie lekkie ubranka mam jeden kombinezonik wiec sie przyda... a tak z wiekszych rzeczy to wozek ale teraz stawiam na klasyke wiec Roan Maritta bedzie i lozeczko tym razem turystyczne nie szczebelkowe :-D i chcemy lezaczek przy Adasiu nie mialam a jednak jest bardzo potrzebny... mam podgrzewacz ale na waska butelke a tym razem chce caly zestaw Aventa 2 butelki i sciagacz a tam sa szerokie butelki :ico_noniewiem: jeszcze mam czas no ale jednak nie chce zakupow robic na raz bo bym zbankrutowala :ico_nienie:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 16:04

Lala no aż Ci zazdroszczę reakcji szefowej, mnie to w piątek czeka - oj stresuje się :-/
Ja jestem 81, więc pewnie najstarsza, wiecie jakoś nie czuję, że mam tyle ile mam :ico_haha_01:

Leona ja nic jeszcze nie przemyślałam, nawet do głowy mi nie przychodzi żeby planować zakupy. Oj z Polą szalałam jak durna, teraz już chyba będzie dużo spokojniej, grunt, żeby zdrowy był urwis.

Kamilka biust to moje przekleństwo :ico_zly: jakże się cieszyłam jak prawie nic nie miałam po diecie, co prawda A. był niepocieszony, ale miałam go głęboko, on nie dźwigał tego balastu, a teraz znowu są już pookaźne :ico_zly: O takim pasie pisałaś, ja myślałam, że to jakiś specjalny od lekarza :ico_wstydzioch:

Moja Polcia u koleżanki, niedługo po nią jadę, pewnie będzie przeszczęśliwa, ja po podwórku pochodziłam, zaraz obiadek przyszykuję i muszę artykuł do gazety napisać i wysłać do szefa. W piątek będziemy miały w pracy panią redaktor, która zażyczyła sobie gotowy tekst :ico_puknij:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 18:32

Lala no aż Ci zazdroszczę reakcji szefowej, mnie to w piątek czeka - oj stresuje się Ja jestem 81, więc pewnie najstarsza, wiecie jakoś nie czuję, że mam tyle ile mam
Ja też się stresowałam bo moja szefowa to zołza,dlatego byłam w szoku że tak zareagowała. Jeśli chodzi o wiek to chyba ja jestem najstarsza bo 80rocznik [listopad]
Ja jeszcze nic nie kupuję - boję się jakoś.Wszystko po małym oddałam / Może coś się pozbiera reszte dokupi ,ale najwcześniej w 5 miesiącu. Jutro idę do poradni ginekologicznej, mam nadzieje że usłyszę w końcu serduszko mojej niuni.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 22:00

Lala je tez z listopada jestem :ico_oczko:
Dobranoc zmykam spać, chociaż i tak długo wytrzymałam jak na mnie :-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

07 mar 2013, 18:39

hej.
Jak samopoczucie dziewczyny.
Byłam dziś w tej poradni ginekologicznej.Niestety tam też usg nie robią, ale dostałam skierowanie na usg refundowane do tej prywatnej przychodni co wam mówiłam że tam kosztuje 200 zł prywatnie.Termin bardziej przyziemny bo 18 marca.Atak pozatym to padam z nóg

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 mar 2013, 19:14

Lala do 18 marca juz niedaleko :ico_oczko: :ico_sorki:

U nas dzisiaj pogorszenie pogody, tak mnie przewialo na rowerze jak wracalam z miasta, do przedszkola ze szok :ico_chory: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

07 mar 2013, 19:24

Lala no to wcześniej zobaczysz maluszka niż ja, to już na prawdę niedługo :ico_brawa_01: No i zawsze 200zł w kieszeni. Ja zapłacę za wizytę 150, ale to będą już te dokładne pomiary, nie wiem jak to teraz się nazywa.

Leona zdrówka życzę, u nas też już po słonku. W ogóle humor mam paskudny, samopoczucie byle jakie - nie lubię takich dni.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koszulaula i 1 gość