monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 16:47

U nas po wizycie Patryka u pediatry wyglada tak ze osluchowo i gardlo czysto ale kaszel jest brzydki taki oskrzelowy wiec pani doktor przepisala Patrykowi czopki zeby z tego kaszlu nie zrobilo sie wlasnie zapalenie oskrzeli bo to chyba poczatek rozwijania sie choroby. syropek na kaszel tez przepisala i tantum verde do psikania do gardla bo jak Patryk kaszle to tak ze jeszcze troche i sobie gardlo zedrze.mamy go oklepywac po pleckach, cieplo ubierac na noc i klasc wyzej jak spi w nocy na podusi zeby nie charczal.
monika, dziwna ta choroba. Zdrowia dla małego. mój pokaszluje jak się zakrztusi mlekiem i wpadnie mu nie do tam gdzie trzeba, w nosie też wtedy charczy.
moze i dziwna ale wolalam isc do lekarza zeby wlasnie z tego sie potem nie zrobilo jakie zapalenie oskrzeli czy pluc co lekarka juz powiedziala ze moglo by tak sie zrobic bo kaszel jest w kierunku wlsnie zapalenia oskrzeli :-/ moj Patryk tez kaszlal sobie ale inaczej wczesniej jak chcial cos wymusic np. zeby zwrocic na siebie uwage. teraz ten kaszel jest mokry i slychac w nim ze cos mu zalega w srodku :ico_noniewiem: charczy tez dlatego bo jak mu cos zalego i nie raz nie moze tego odkaszlnac to wtedy charczy tym bardziej ze przez buzie teraz mi oddycha.
no i posiedzimy sobie teraz z tydzien w domku...

A jesli chodzi o USG bioderek to wszystko dobrze. ale i tak kolejna wizyta kontrolna 19 listopada mam nadzieje ze to juz ostatnia.

tibby pomysle o tej wit. C i moze tez bede podawac Patrykowi.
super zdjecia :-) Tom taki fajniutki chlopczyk :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 19:29

Dobrze ze poszłaś Monika. Lepiej dmuchać na zimne.

U nas dzis póki co tylko jedna butla mleka poszła. A tak to cyc.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 21:20

Monika no to dobrze, że osłuchowo czysto :ico_sorki: :ico_sorki: , zdrówka życzę :ico_oczko: ,

zmykam spać, bo Mikuś dziś zasnął o 20.20 i nie wiem co mnie będzie czekać w nocy i o której pobudka, więc wole się wyspać,

dobranoc :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

25 wrz 2013, 08:31

witam :-) z :ico_kawa: ,

my dziś wstaliśmy o 6,Szymek w przedszkolu, Mikuś śpi,

słonko świeci, ale zimno jest na razie, potem wybierzemy się na spacerek :),

miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

25 wrz 2013, 11:46

u nas spanie od 22:30-4:50 potem cycuś i spanko do 6 az starszy nie nie obudził. ale M.go przejął i poszlam spac do 7. Tom potem pocycał znów ze mną w łózku i po 8 wstaliśmy.

teraz młodszy kima juz godzinkę.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

25 wrz 2013, 12:15

a my byliśmy 2 h na spacerku i Mikuś ładnie cały czas spał, pochodziłam trochę po sklepach upatrzyłam komplecik do chrztu i kozaczki dla Szymka na zimę :),
zaraz przygotuje obiadek,
a o 13.30 muszę jechać po mamę i z nią do US, a potem skoczymy po Szymka,

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

25 wrz 2013, 15:17

Cześć dziewczyny a ja dziś robię za kangura mały śpi mi teraz na moim brzuchu, bo jak leży w łóżeczku zaraz duże ilości mleka ulewa. Dziś przy okazji wizyty u położnej podeszłam do pielęgniarki i zważyła Tomka i okazało się, że za mało przybiera na wadze, dlatego jutro mam wizytę u pediatry u dzieci zdrowych mam nadzieję, że coś doradzi, bo mały przy tym ulewaniu bardzo męczy się.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

25 wrz 2013, 16:19

hejka

a u nas bez zmian jak na razie Patryk kaszle taki jak kaszlal a nawet mam wrazenie ze coraz wiekszy sie robi :ico_noniewiem: czopki juz dostaje Patryk, syropek ladnie pije... leca po tym tez takie rzadkie kupki ze :ico_olaboga:

no i mnie dopadlo :ico_chory: juz wczoraj popoludniu mnie pobolewalo gardlo a w nocy tak mnie bolalo ze nie moglam sliny przelknac :ico_placzek: no i teraz boli na calego :ico_placzek: tabletki jak na razie do ssania poszly w ruch bo nic innego nie moge brac ... obym tylko sie nie nabawila zapalenia gardla co u mnie moze byc mozliwe bo inaczej bedzie antybiotyk :ico_sorki: mam nadzieje ze tabletki do ssania zlagodza troche bol bo nie idzie wytrzymac :ico_placzek:

siedzimy caly czas w domku. maz dzis zakupy robil rano. teraz spi bo idzie na nocke. Patryk tez spi i moze ja sie chwile poloze.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

25 wrz 2013, 20:21

jenny, u nas też ostro Tom ulewa.

bobi znów z katarem. a już mijał... wrrr!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

26 wrz 2013, 08:52

witam :)

a my dziś ładnie sobie pospaliśmy, Mikuś zasnął jak zawsze parę minutek po 21, obudził się o 4, a potem o 7 i teraz sobie kima :),

dziś pochmurno, pada deszcz także nici ze spaceru,

no i w końcu dostaliśmy becikowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

Monika zdrówka dla Was :ico_sorki: :ico_sorki: , mi na ból gardła pomaga tamtum verde, a jakie czopki dajesz Patrykowi?

u nas katar minął, ale teraz Szymek coś pokaszluje i ma trochę ochrypnięty głos, jutro już go nie dam do przedszkola,

jenny a ile waży synuś? daj nać co powiedział pediatra :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość