Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 lip 2007, 21:52

No właśnie zebym się nie zdiwiła jak kiedyś wyjdzie z łózeczka i pociągnie mnie za koszulę "mamo mleka daj" :-D :-D :-D No ale niech narazie lezy sobie :ico_oczko: a wierci się okrutnie, to co na zdjęciach to jeszcze pikuś, rano dopiero się wystraszyłam jak znalazłam dziecko w poprzek łózka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pojęcia nie miałam ze 2 tygodniowy maluch takie rzeczy potrafi.. i przewraca się sama z boku na bok. Och dziwne to moje dziecko nie ma co :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ach byliśmy dziś na spacerku i kupiliśmy sobie parasol p[rzeciwsłoneczny :-D :-D :-D A to zdjątka z ubiorem spacerkowym :-D ech sama przyjemność ją ubierać w fatałaszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek wersja lait :ico_oczko:
Obrazek wersja na chłodniejsze dni z bolerkiem :-D

[ Dodano: 2007-07-18, 21:56 ]
Och Madziorka gratulacje dla Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny jest!! Normalnie chłop jak dąb :-D :-D :-D :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

18 lip 2007, 22:06

Przepraszam ale jak zobaczylam twoje zdiecia ktore sa piekne oczywiscie sie rozplakalam jakie macie szczescie ze macie babcie dla dzieciaczkow moja mama zmarla tydzien po urodzeniu Arka (rak mozgu) a tesciowa jak bylam w 7 miesiacu ciazy nagle wylew. Jejku naprawde sluchajcie tych babcinych porad bo ich strasznie brakuje.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 22:13

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &start=852
moj mega porod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-18, 22:16 ]
astrid bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:

alinko sliczne wdzianko malutkiej hihi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 lip 2007, 22:40

Astrid strasznie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja na swoją czasem się wścieknę bo jej porady takie staromodne niektóre są ale po chwili się uspokajam i przepraszam :ico_placzek: ja strasznie nerowoa jestem ostatnio.

Madziorka poród przeczytam jutr :-D a na to zdjęcie gdzie Leoś z Adasiem jest na kocyk (czy zabawka to jest?) p[myślałam ,ze to małego czupryna jest :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 lip 2007, 07:53

witam
wczoraj nie mialam czasu zajrzec a po wizycie u lekarza wszystko ok bioderka dobre.
Madziorka opis porodu rewelacyjny :ico_brawa_01:
Astrid bardzo mi przykro z powodu mamy
Madziorka i Alinko zdjecia dzieci super :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

19 lip 2007, 08:44

witam. Co do mamy to dziekuje za wyrazy wspolczucia.
A zdiecia tak jak mowilam wczoraj sliczne.
Smiac mi sie chcialo wczoraj bo maz wypil jak wrocil z pracy o 22 dwie kawy bo noc wczesniej Arek stwierdzil ze miedzy godzina 24 a pod 2 jest najlepszy czas do zabawy i tata z zapalkami w oczach sie meczyl. No to dzielny tata postanowil byc dla dziecka rzeski. A maly obudzil sie o 24 wypil w ciagu 10 minut butle beknal zasnal a tata sie sam meczyl z zasnieciem hehe mowilam mu ze On nie spal przez upaly a tej nocy bylo juz lepiej.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 lip 2007, 09:21

Dwa dni nie mogłam się na tt zalogować :ico_zly: , wam też to się zdarza?

Te upały są okrutne.julka też często się budzi z cyca popije i śpi a raczej próbuje.Przepajam ją herbatką bo cycki takie miękkie mi się zrobiły ,że boję się końca karmienia.Popijam więc herbatkę na laktację.
Alinko u nas też takie akrobacje łóżeczkowe, nie ma mowy żeby na przewijau z oka ją spóścić :ico_szoking:
Juli ślicznie ci w tych włoskach, ja rónież uważam że powinnaś bloga pisać.Albo lepiej nie , bo wtedy dla nas czasu ci zabraknie :-D
Astrid wcale się nie dziwię że małemu nutramigen nie smakuje, to chyba najgorsza mieszanaka dla dziecka.Poza tym na noworodkach nas uczyli że jak się dziecku nutramigen podaje to bez innego mleka(nan czy bebiko) bo one są smaczne i słodkie i wtedy maluch na bank nutramigen odrzuci.Mój mały pił humanę sojową - nie jest taka zła.Przykro mi z powodu twijej mamy.

U nas lekarze totalnie pogłupieli.U gina jeszcze nie byłam bo moja lekarka na urlopie a do lekarza prywatnie już dwa razy się umawiała i odwołali mi wizytę.Spróbuję może do jeszcze innego bo coś anty trzeba brać.
my już po drugim pierwszym razie .Nie było tak żle , czułam tylko lekki ból tam gdzie było szycie, ale może to dlatego że pękłam w tym samym miejscu gdzie cięli mnie przy miłoszku i mam tam takie zgrubienie.Poza tym to też mam schizy żeby w ciążę nie zajść :ico_nienie: . Ja domku mam już wszystkich w komplecie :-D

Dzisiaj idziemy na szczepienie, oj będzie się działo.........

Buziole dla maluszków , wszystkie fotki jak zawsze bajkowe

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 lip 2007, 09:37

Witam z rana
Astrid uśmiałam się z Twojego męza :-D dzieciaki nieźle czasem nas zaskakują :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Madzia cieszę się, ze marcinaek ma zdrowe bioderka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja muszę się koniecznie zapisać na to badanie, póki czas :-)
Beatko mówisz,ze nie jest tak źle z tym drugim pierwszym razem? Matko ja jak pomyślę, to mnie ciary przechodzą. Bardziej boje się tego drugiego razu niz tego pierwszego :-D :-D :-D Jeszcze trochę potrzymam niech się pogoi porządnie. Chociaz powiem, ze sny mnie juz prześladują, a Karol to juz wogóle nie ma co mówić, wiadomo facet wyposzczony :-D :-D :-D przed porodem się bał, teraz nie moze hehe
Moje cycki dziś błagają o litość. Mała w nocy wcale nie chciała spać tylko marudziła i tego cycka ciągała to jednego to drugiego, a zasysa tak okrutnie, ze myślałam, ze się brodawką udławi :ico_noniewiem: albo ze mi ona wogóle odpadnie. W sumie mam obolałe sutki , nieprzespaną noc za sobą, a nad ranem podałam jej modyfikoane i teraz lezy spokojniusia a mama chodzi i o ściany się tzryma. Co za los!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 lip 2007, 10:21

a ja na chwilkę wskoczyłam na wasz wątek zeby alineczce i lucy23 powidziec ze sliczne imiona wybrały dla swoich maluszków :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 lip 2007, 10:28

dzieki ladybird :-D
O ile pamiętam Lucy tez miała wybrane dla dziewczymki Wanessa gdyby jej się panna urodziła, a my mieliśmy upatzrone imię Oliwier dla chłopca gdyby nam się kawaler urodził hehe Ach tas magia imion :-D :-D

Madziorka czytałam Twój poród hehe rzeczywiście lajcik :-D zazdroszcze, ze mogłaś od razu siedzieć biegać i wogóle. Ja p[rzez pierwsze 5 dni chodziłam jak kaczka, tak mnie tyłek i szwy bolały i jeszcze do dziś musze siedzieć na dmuchanym kółku, chociaz juz mniej boli, ale jak usiądę z nienacka to zaboli az kwiknę :ico_placzek: No bo ja rodzić nie umiałam i w kilku parciach zammiast Waneski urodziłam hemoroidy :-D a moze razem z nią się urodziły niewiadomo hehe

Przypomniałam sobie, ze nie wkleiłam tu linku do opisu swojego porodu :-) http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &start=825 chętnych zapraszam do czytania :ico_oczko: tez nie było tak źle i juz mam zaproszenie za 2 lata na porodówkę :ico_szoking: :-D :-D :-D tez dowcipna połozna się trafiła hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość