Gdzie uprawiacie seks????

lóżko
48%
79
na podlodze
7%
11
w samochodzie
4%
7
w windzie
Brak głosów
0
w kuchni
2%
3
w lazience
4%
6
na lonie natury
2%
4
nie ma znaczenia gdzie to robimy:)
32%
53
inne
1%
1
 
Liczba głosów: 164

Nadzieja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2016, 18:39

Re: Gdzie uprawiacie seks????

22 maja 2016, 18:47

Nie liczy się wielkość penisa. Tylko technika, zaangażowanie i wyobraźnia :]

Salamandra89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2016, 14:04

Re: Gdzie uprawiacie seks????

13 lip 2016, 14:14

łóżko, dywan, fotel, także raczej bez dziwactw.
Raz nam się zdarzyło w lesie, ale to jeszcze wtedy, kiedy razem nie mieszkaliśmy : )

Przypomniało mi się jeszcze, że dwa lata temu w samochodzie. Ale to przereklamowane, ciasno i niewygodnie. Tamten facet później kazał mi się przebadać na wirusa hpv, dlatego go dobrze pamiętam ;/ Wstydziłam się iść do lekarza (mała miejscowość), więc zamówiłam test przez internet. http://www.e-wenerolog.pl robi coś takiego, można zamówić test do domu i wszystko ogarnąć anonimowo. U mnie na szczęście okazało się, że wszystko jest ok, ale do dzisiaj pamiętam jak się bałam. Cały czas mam w głowie to, że nawet gumka nie zapewnia 100% ochrony przez chorobami.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Gdzie uprawiacie seks????

14 lip 2016, 23:06

Moim zdaniem uprawianie seksu byle gdzie i z byle kim jest skrajnie nieodpowiedzialne. Co innego jak ma się stałego partnera :) jednak nawet wtedy warto się pilnować i sprawdzać co jakiś czas czy nie ma sie wirusa hpv. Teraz na http://e-wenerolog.pl/ można zamówić test i wykonac go bez wychodzenia z domu. Ja mam partnera od 8 lat ale zastanawiam się nad badaniem.

Kamfri
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2019, 17:07

Re: Gdzie uprawiacie seks????

06 gru 2019, 17:15

Ja uprawiam gdzie popadnie.
Oczywiście bez obleśnych miejsc typu brudna łazienka publiczna itp. :)
Seks jest zawsze dobry i poprawia nastrój :D

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Gdzie uprawiacie seks????

16 kwie 2020, 00:17

też z mężem kombinowaliśmy zeby trochę urozmaicić nasze życie łóżkowe, bo niestety pojawiły ie u niego problemy ze wzwodem, myleliśmy że to po prostu za mało bodźcow ale nie pomagało nic. W końcu facet kupił tabletki maxon active, bierze się je jakoś 15 minut przez stossunkiem i jest super :D nasz seks jest duzo dłuższy niż wcześniej

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość