Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 lut 2008, 00:10

Maggie pisze:strasznie cięzko przechodził "te trójeczki"

no wlasnie moj maly tez :ico_olaboga: wlasnie mu sie przebija czwarta 3 no wiec jeszcze nam zostaly piateczki i...ta nieszczesna luka na dole czyli brakujaca 2 :ico_szoking: nie mam pojecia czemu tak dziwnie ale smiesznie wyglada jak sie smieje :-D

Agnes1980_2006 pisze:17/90 cm sporo waży
kochana nie przejmuj sie nie jest tak zle mojej kolezanki synek w wieku 2 lat wazyl 23kg :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wyobrazacie sobie???ledwo chodzil nozki stawial w X a jak go zaczynalam laskotac to momentalnie robil sie mokry :ico_szoking: ale on normalnie wyjadal jej jedzenie z garnka :ico_olaboga: no a jak szedl do babci to zajadal sie chipsami czyli najgorszym swinstwem jesli chodzi o diete dziecieca :ico_puknij:

Agnes1980_2006 pisze:wcześniej jadł kaszki 3 razy dziennie
i dobrze ze przestal jesc kaszki bo sa kaloryczne czyli dobre dla niejadkow :-)

matikasia, brawo dla wspanialego synusia no i dla zdolnej mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: karteczki cudne Obrazek

Paulina82, trzymaj sie dzielnie dziewczyny maja racje jak juz wiecie na czym stoicie to bedzie latwiej a pamietaj ze dzieci sie szybko regeneruja wiec moze jeszcze zapomnicie kiedys ze mala miala jakiekolwiek problemy Obrazek

A Dawidek jeszcze chyab nie odroznia kolorow ale przychodzi i pokazuje np klocki albo ostatnio m&msy i pytal sie "A to?"i mowilam mu kolory a on powtarzal :-) kolko i trojkacik tez odroznia a najbardziej zdziwil mnie ostatnio w miescie,spacerowalismy sobie (bo o jezdzie w wozku nie mam mowy mowi ze "brzydki wozek :ico_olaboga: ) i w pewnym momencie mowi"emka"nie wiedzialam bardzo o co chodzi,potem znowu"emka"patrze a to BMW :ico_szoking: w szoku bylam zaszlam do domu i zrobilam mu test pokazalam Olka samochodzik BMW i pytam sie co to a on "emka" :ico_szoking: no wiec wszystko bylo jasne :-D ale smiac mi sie chcialo strasznie :-D Chyba idzie w slady brata bo Olus jak mial 2 latka to odroznial wiekszosc marek samochodow i raz pamietam sie rozplakal bo tak strasznie chcial zeby tata mu pokazal silnik w samochodzie :ico_olaboga: ach te chlopy tylko jedno w glowie maja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-21, 10:43 ]
Witam z poranna :ico_kawa: i zycze milego dnia :-)
W Irlandii szaro i ponuro i nie wiadomo co ze soba zrobic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 lut 2008, 13:02

ja zbytnio nie przywiązuję uwagi do uczenia Adriana kolorów czy figur geometr. jest jeszcze mały na to i tak wcześniej pójdą do szkoły to niech ma coś z tego dzieciństwa :-D :ico_oczko: :ico_oczko: za rok może zaczniemy juz się czegoś uczyć w formie zabawy :-)

a kółko to też juz mówił i odróżniał wcześniej :ico_oczko: dziękuję mówi- dete :-D
wogóle dzieci po swojemu super mówią :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

21 lut 2008, 14:57

Bardzo mocno
Agnes1980_2006 pisze:ja zbytnio nie przywiązuję uwagi do uczenia Adriana kolorów czy figur geometr. jest jeszcze mały na to i tak wcześniej pójdą do szkoły to niech ma coś z tego dzieciństwa :-D :ico_oczko: :ico_oczko: za rok może zaczniemy juz się czegoś uczyć w formie zabawy
Ja tez :ico_haha_02: :ico_haha_02: A niech sie cieszy ,niech wygłupia ,szaleje ,po to jest się dzieckiem :-) :-) Na naukę przyjdzie czas :ico_oczko: :ico_oczko: Zresztą wystarczy ,że patrze na moją Kasię ,która jest w II klasie i siedzi już w książkach codziennie po 3-4 godziny :ico_szoking: :ico_szoking: To co oni biora ,ja przerabiałam w III-IVklasie :ico_szoking: :ico_szoking:
Paulina zdrówka życzę dla Oli i niech Ci córeczka zdrowieje ,najwazniejsze ,że już wiecie czego się trzymac,a to najważniejsze :ico_haha_02: :ico_haha_02: Bardzo mocno Was ściskam :-) :-)
Jeżeli chodzi o mowe dzieci ,to tak ,są rozbrajające ,np:dzisiaj koło 2 w nocy słysze z pokoju dzieci jak Bartosz mnie woła:mamo i cisza ,więc ja leżę ,myślę ,że może zasnął i ja mu sie przyśniłam :-D :-D A tu za 10 minut,czuje jak ktos mnie dotyka po stopach i mówi:mama no oć tu ,no !!!!!No niestety chcąc czy nie chcąc musiałam dzisiaj w nocy gnieść sie na łóżku z moją dwójką dzieciaczków :-D :-D

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 lut 2008, 15:25

Dora1 pisze:A tu za 10 minut,czuje jak ktos mnie dotyka po stopach i mówi:mama no oć tu ,no !!!!!No niestety chcąc czy nie chcąc musiałam dzisiaj w nocy gnieść sie na łóżku z moją dwójką dzieciaczków :-D
:-D ale jakie to fajne jak taki brzdąc przyjdzie juz sam :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

21 lut 2008, 15:30

Agnes ,bo oni śpia na zwykłym łóżku,Bartosz to wysoki chłopaczek więc zejscie z łóżka dla niego nie stanowi żadnego problemu :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ale jeżeli kiedyś moje marzenie się spełni :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i będę mieć swoje mieszkanie-może ,kiedyś -chociaż mówią ,że marzenia się spełniają :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: to zastanawiam się własnie nad pietrowym łóżkem jak i u Ciebie :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 lut 2008, 16:09

Dora1, moi chlopcy tez spia razem pomimo ze kojec jeszcze stoi to Dawidek woli z baciszkiem spac :-) tez mi sie podobaja pietrowe lozka :-D

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 lut 2008, 17:21

Dora1 pisze:-chociaż mówią ,że marzenia się spełniają :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: to zastanawiam się własnie nad pietrowym łóżkem jak i u Ciebie
ja jestem z tego łóżka bardzo zadowolona :ico_brawa_01: a marzenia spełniają się ja teraz marzę o drugiej dzidzi :ico_haha_02: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-21, 16:21 ]
i bardzo wam zazdroszczę że macie już dwójkę dzieciaczków :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lut 2008, 20:19

Kasiekk rzeczywiście się źle wyraziłam:) Agnes ja nie robie mu figur typu jak na lekcji ale poprzez zabawę i zaczął dosłownie sam na drewnianych klockach.Zaczął podnosić i mówić TO więc ja nazywałam i teraz on już powtarza i odóżnia 5 figur...jeszcze mi na szczescie na mózg nie padło by przerabiać z dzieckiem coś na siłe. Mati bardzo lubi robić coś platycznego tak jak ja więc często robimy to razem;)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 lut 2008, 20:26

matikasia pisze:Agnes ja nie robie mu figur typu jak na lekcji ale poprzez zabawę i zaczął dosłownie sam na drewnianych klockach.Zaczął podnosić i mówić TO więc ja nazywałam i teraz on już powtarza i odóżnia 5 figur...jeszcze mi na szczescie na mózg nie padło by przerabiać z dzieckiem coś na siłe. Mati bardzo lubi robić coś platycznego tak jak ja więc często robimy to razem;)
wiem kochana :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lut 2008, 20:28

nie no w sumie dobrze ze to sprostowałam. kasiekk słusznie zauważyła że użyłam beznadziejnego słowa.Mam tylko wielką nadzieję, że nie odbije mi jak niektórym nauczycielom, że dzieciom zabierają dzieciństwo na rzecz ułamków i tabliczki mnożenia.brrr

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość