Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 kwie 2008, 21:49

Mróweczka bardzo proszę http://parenting.pl/noworodki-i-niemowl ... szamy.html
z tym, że przeniosły się na nowy wątek i nie wiem na który

caro obiecuję :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 kwie 2008, 07:36

Dzień Dobry, zapraszam na kakao :-D :-D , piękna pogoda dziś, zapowiada się piękny dzień....

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 kwie 2008, 08:20

Cześć nie było mnie kilka dni bo miałam wolne i szlałyśmy całe dzionki z Lenka na dworku , no i rano przy kawce odpalam TT i co widze jeden cud 44 posty , no czytam i czytam uzalam sie nad Julka bo cierpi bidulka ciesze sie z ząbków May i nagle........CARO bije wszystkich wiadomością o głowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Caro to najcudowniejsza wiadomość dla nas wszystkich poprostu super nowe życie w Tobie i dla waszej rodzinki .
Nie martw sie kochana lekami ja brałam bardzo silne leki na migrene nie wiedxzac , że jestem w ciazy i Lenka zdrowa wesoła normalna dziewusia , wszystko będzie oki

a ja dostałam 1 okres od 17 lipca 2006 czujecie akcje szkoda ,że nie jutro o 20.05 , laseczki jutro u nas wielki dzień ROCZEK mojej córki

Moja dziewczynka ma już 4 ząbki w ciągu 3 tyg wszystkie jej wyszły jest bardzo grzeczna wiec widac , nie dokuczają jej tak bardzo , ma jedna albo wcale pobudke w nocy budzi sie o 6 dostaje butle i spi dalej 3 godzinki , wczoiraj sie najadła piachu w piaskownicy :ico_szoking: no i poza tym jakos u nas leci z dnia nadzień praca dom i tak wkoło
całuski dla was

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

28 kwie 2008, 12:39

CARO CIESZE SIĘ STRASZNIE JAK PRZECZYTAŁAM POSTA TWOJEGO TO NAWET NIE DOCZYTAŁAM WSZYSTKIEGO DO KOŃCA BO NIE BYŁO MNIE JAK ZWYKLE NA WEKEND U SZWAGIERKI POJECHAŁAM I WŁAŚNIE WESZŁAM POCZYTAĆ A TU TAKIE WIEŚCI AZ ŁZY MI LECA I NIC NIE WIDZE SUPER
kurcze miałam cos wam odpisac i własnie nie wiem co jestem tak jak wy myślami gdzie indziej z caro i fasolka zaraz mi wspomnienia wróciły jak się na poczatku dopisałam i jak nasz cały wątek leciał i jak fajnie sie rozumiałyśmy oczywiście dalej tak jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-28, 12:43 ]
KOLKA buziaczki dla ciebie :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-28, 12:46 ]
SERDECZNE ŻYCZONKA DLA SOLENIZANTÓW LAURY I KAMILKA I :ico_tort: NATALKI

[ Dodano: 2008-04-28, 13:07 ]
KASIK super zdjęcia z imprezki Viki jak księżniczka śliczna no i oczywiście mó zięciulo ekstra :ico_brawa_01:
DLA KAMILKA :ico_brawa_01: za kroczki
a ztym forum to ja nie wiedziałam o co chodzi myslałam ze wszystkie tam są i sie zalogowałam ale jestem trąba :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 kwie 2008, 20:42

caro, my na kakao chetnie ale dopiero teraz.Caly dzien na dzworze bylismy-nalpierw wozeczek i lulu a potem nozki i rowerek.

Musze sie pochwalic,ze moje dziecko od dzis chodzi za jedna raczke :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 kwie 2008, 21:06

Musze sie pochwalic,ze moje dziecko od dzis chodzi za jedna raczke
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , super :-) :-) :-) :-)

Syla dziękujemy :-) :-) , no i mam nadzieję,że jeszcze długo się będziemy przyjażnić :-) :-)

A Dagles faktycznie trochę brzydko zrobiła, tu nie piszę, ale na nowym forum tak :ico_noniewiem: :ico_placzek:

dziewczyny mam mdłości, wszystko mi się cofa, a Oskarem nie miałam tak :ico_noniewiem: ....

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 kwie 2008, 21:07

hej
caro, ach te morze, już nie moge się doczekać marskiego powietrza, jeszcze 2 miesiace i je ujrze.

kamelek1, :ico_brawa_01: dla Lenki za żebole i za nocki, u nas jest co noc 1 pobudka na amciu, ale teraz sie wycwaniłam i daje Kamilowi mleczko na spiocha jak ja ide spać, bo przeważnie jak zasnełam to za ok 1-2 godzin była pobudka, a tak dostaje butle i spi do 6- 7 bo teraz mamy o tej porze pobudke, mój misio to ranny ptaszek który zaczyna ćwierkać, że jest glodny i musze wtać i mu zrobić jesć, ale jak mężus ma drugą zmiane to jest jego obowiązek nakarmić małego a ja jeszcze sobie wtedy leże.

iw_rybka, :ico_brawa_01: dla andrzejka za maszerowanie za jedna rączke. Cwiczenia, ja jestem zbyt leniwa, ale zaraz ide pocwiczyc przy żelazku, bo mi sie prasowania nazbierało, a nikt tego za mnie nie zrobi.

jeszcze tu wpadne.

[ Dodano: 2008-04-28, 21:10 ]
caro, no to się zaczeło, ja na początku ciązy też miałam mdłości, prawie na wszystko a najbardziej na tesciowej perfumy, bo sie psikała takimi mocnymi że jak tylko stanełam przy niej od razu mnie cofało

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

28 kwie 2008, 21:52

CARO trzymaj sie dzielnie pamiętasz jak niedobrze to szklanka wody na czczo ja miałam straszne mdłości z nicolka to wymiotowałam non stop a z martynka częściej było mi niedobrze i to było dla mnie najgorsze ale minie zobaczysz

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 kwie 2008, 22:44

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kamilka i Andrzejka za chodzenie :-D

caro to poczuj teraz jakniektore sie czuły w ciąży...z Oskimniemiałaś mdłości bo to chłopak (ja tez niemialam), a teraz masz mdłości bo to będzie dziewuszka hihi tak sobie tłumacz...a i jeszcze niewolno Ci myśleć,że bedzie źle...ZABRANIAM...bo będzie super...mówie Ci :-)

A co mam napisac jeszcze to niewiem :ico_noniewiem: normalnie przez caro to i ja się napaliłam na 2...mój M mówi to dawaj machniemy Basie, a ostatnio mówił,że poczekamy ze 2 lata przynajmniej...no ale jak wiadomo facet...a ja się napaliłam też noooo,ale mi jakoś szkoda Eryka,że chyba poczekamy -głupia jestem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 kwie 2008, 23:45

caro, to moze dziewczynka teraz;p;p;p Suchary na czczo i przetrwasz:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości