Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 cze 2008, 12:16

:ico_tort: i moc zyczonek dla naszej Kate!!!!!i duzo sily by znosic wszystkie trudy dnia codziennego!!!!

Jagodka,wiesz co lepiej nawet nie macic sobie w glowie tymi informacjami na necie,pewnie i tak juz wszystko oblukalas ale na moje oko to do kazdego przypadku mozna siebie dopasowac wiec lepiej to olac i jak juz to isc zapytac specjaliste....

a my dziekujemy za komplementy w kierunku Mayi.... :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2008, 13:30

wiesz co tak naprwde cos szukałam ale nic ciekawego nie bylo napisane
bo to raczej nie napięcie miesniowe bo to bylyby jeszcze inne objawy

mi sie wydaje ze to od jej charakteru tzn od tego że jest bardzo wrażliwa
na poczatku wydawało mi sie ze robi tak tylko jak sie przestraszy
ale ona robi tak jak sie przestraszy jak jest szczesliwa zła za kazdym razem
dlatego sie denerwuje

bylysmy u pediatry i dała nam skierowanie do neurologa
co prawda ona uwaza ze to chyba nic powaznego ale jak chcialam to dała

mała wazy niecałe 10 kg bo 9800 wiec chyba dobrze
ale wydawało mi sie ze wiecej

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 cze 2008, 13:34

Ja już też byłam na mieście - założyłam sobie w końcu konto internetowe :ico_oczko:

Byłam też po wniosek o przydział mieszkania z Urzędu Miasta - a niech sobie leży, może kiedyś ...

I uwaga - moje dziecko usnęło babci bez cyca :ico_sorki: :ico_brawa_01: Ale musiałam odciągnąć mleko z lewego cyca bo twardy jak kamień :ico_noniewiem:

A dla kate ślę serdeczne życzenia urodzinowe :ico_prezent:

jagódka wiktor waży niewiele więcej bo 10100 g - dwa tygodnie temu go ważyłąm

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 cze 2008, 13:41

Kamizela!super sie ciesze ze maly usnal bez Ciebie...ja znow dzis nie dalam jej butli ale moze jeszcze dzis sprobuje :ico_noniewiem:

Jagodka,i to jest wlasnie fajne w PL,martwisz sie o dziecko to chociaz skierowanie Ci daja na badanie a u nas nonono...nic Ci nie daja....dzis dostalismy kartke na szczepienie bo ostatnio bylismy w PL i A. do nich dzwonil i mieli nam wyslac inf. z data szczepienia,i co?i nic..kartka przyszla i owszem ale po date znow mamy sobie zadzwonic :ico_zly: ...a dla nas to niepotrzebny stres ,bo gorzej sie gada w obcym jezyku przez tel....mogli przeciez napisac na tej kartce,jaja se robia....
no i Jagodka chyba fajnie bo tak srednio wazy choc wydawaloby sie ze wiece ma na koncie...ale to chyba z racji tego ze jest dosc wysoka nie?bo pulpecikiem to ona na bank nie jest,i dobrze!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2008, 13:50

wlasnie daria dobrze gadasz pulpetem to ona napewno nie jest chociaz niktórzy uważają ze ma takei "pulaski" ale to chyba tylko na twarzy sorka bo gdzie indziej to jej żebra widac

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 cze 2008, 13:50

kamizela fajnie ze u was jeszcze sa jakies przydziały na mieszkania :ico_noniewiem:

u nas dzis hyc straszny, a po południu głosili burze :ico_puknij:
po obiadku moze tatus napompuje basen to moze Mili sie popluska :-) kur..i jak se pomysle o tej wyprowadzce i tych blokach gdzie ani basenu nigdzie nie yłoze ani piaskownicy to mnie krew zalewa...

a i dla Kasi najlepsze zyczonka, oby kolejny roczek był bardziej pomyslny i obfity, ale nie w prace domowe, ale miłosc radosc i usmiech na twarzy kazdego dnia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2008, 13:51

ladybird23, no wlasnie przeprowadzaka do bloku to wlasnie to ze zamknieci w 4 scianach
ja cos o tym wiem bo cale zycie w bloku

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 cze 2008, 13:53

o i widze u kamizeli nowa fotke Wiktorka, czyzbyscie mu obcieli włoski??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 cze 2008, 13:55

lady hahaha jemu jeszcze nie zdążyły urosnąć :-D Taki z niego łysolek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 cze 2008, 13:56

ojejku,wszystkie takie fajne te fotki w podpisach...dzieciaki takie juz duze,niedawno takie zdjecia szpitalne tam widnialy :-D :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość