Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 lip 2008, 10:29

Witam

Wrocilam obladowana ze sklepu aaaaaaaaaaa P w pracy wiec musialam ja mama zostala z Marcinkiem o tyle dobrze obiad czesciowo przygotowany jeszcze odkurzyc umyc podlogi i finito :):

Wczoraj z P zaszaleleismy i kupilismy sobie telewizor LCD 40 cali Samsung no troche cena duza ale co tam 4500 tys .....na raty oczywiscie P stwierdzil ze zrobilismy sobie prezent na 3 rocznice slubu ktora mamy 6 sierpnia hehe dobra i taka wymowka na kupno sprzetu hehe
Wiecie tak naprawde P to maniak ze sprzetem i on wybiera kupuje a ja sie zgodzilam :):

Kamilko wstretne namole babsko ...moze trzeba doglebniej ja zj...... :-D :-D :-D
A Tomusiowi oby zeby szybciutko wyszly zeby sie nie meczyl biedaczek ...zycze tego z calego serduszka :):

Asiu a tobie nalezytego odpoczynku kochana pracujesz cale dnie :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale coz takie zycie i kasa potrzebna :ico_noniewiem:

A o słuzbie lekarskiej nie bede sie wypowiadac :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 lip 2008, 10:38

Kamilko podobno jak zabki idą to dziecko nie chce jeśc ciepłych posiłków, a ty pisałas że ciepłe mleczko zjadł :ico_noniewiem: ale może to nie jest reguła

Madziu super prezent my tez kupilismy ostatnio nowy telewizor, a właściwie Marcin kupił, jak przyszłam do domu to telewizor już stał. też LCD ale 20 cale z LG no i kosztował troszke mniej bo niecałe 1900zł :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 lip 2008, 10:41

magda26 pisze:jeszcze odkurzyc umyc podlogi i finito

Kobieto Ty ciągla sprzątasz i sprzątasz...
Przecież wczoraj pisałaś, ze masz błysk!!!
To Ty tak codziennie?? :ico_szoking:

magda26 pisze:P to maniak ze sprzetem

MOj J to samo, takze doskonale Cie rozumiem. Mam całą chate zawaloną sprzętem bo on musi mieć!

[ Dodano: 2008-07-19, 10:43 ]
asiula26 pisze:Kamilko podobno jak zabki idą to dziecko nie chce jeśc ciepłych posiłków, a ty pisałas że ciepłe mleczko zjadł ale może to nie jest reguła

No własnie tez mnie to dziwi, ale jestem przekonana, ze to zęby.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 lip 2008, 10:45

-indigo- pisze:To Ty tak codziennie??
raczej tak :ico_wstydzioch: ja nie wiem czy my tak brudzimy hehehe ale Marcinek tez roznosi ...........doszlo do tego ze na dziecko zganiam :ico_smiechbig: najgorsza zawsze podloga wszedzie panele i widac te koty (kurz)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 lip 2008, 11:34

-indigo- pisze:asiula26 napisał/a:
Kamilko podobno jak zabki idą to dziecko nie chce jeśc ciepłych posiłków, a ty pisałas że ciepłe mleczko zjadł ale może to nie jest reguła

No własnie tez mnie to dziwi, ale jestem przekonana, ze to zęby.


Kamilko tak jak pisałam nie ma reguły a jak Tomuś tak xle śpi i marudzi przez sen to faktycznie wygląda to na ząbki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 lip 2008, 12:13

Witam i ja :-D posprzatalam,Wiki spi,teraz chwile relaksu i zabieram sie za obiad,mezulek do 18 w pracy :ico_zly: buuuuuuuuu!!!


magda26, gratuluje zakupu tv ,my sobie taki walnelismy po slubie :ico_oczko:


asiula26, ty bidulko taka zapracowana,i nawet zjesc nie mozesz pewnie chudniesz co??chetnie sie z toba zamienie :ico_oczko: ale dobrze ze tuz tuz urlop to sobie odpoczniesz!!


-indigo-, to ci wredny babsztyl,u nas jest to samo z domofonem bo glupi listonosz tak dzwoni jak na alarm :ico_puknij: ech ci ludziska nic nie rozumia!!
Oby Tomusiowi szybko wyszly zabki i sie tak nie meczyl :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 lip 2008, 12:19

Do nas na szczęście zadko ktoś dzwoni, czasmi jak ktoś ulotki roznosi, a listonosz ma swoje klucze do drzwi wjeściowych do bloku więc luzik
a ja nie wiek kiedy posprzatam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-19, 12:20 ]
Oj Frydza strasznie schudłam, abrdzo bym chciała przytyc ale jakoś nie moge

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 lip 2008, 20:31

Ale cudowny dzien...
Cały dzionek na powietrzu. Bylismy z tymi znajomymi za miastem w stadninie koni.
Dzieci szalały, a zwłaszca Tomek, bo ta malutka jeszcze sama nie chodzi. Tomek na bosaka biegał po wybiegu dla koników i wszedzie gdzie sie tylko dało. Był czarny po prostu, jak murzynek mały. W wannie go moczyłam z pół godziny, zeby wszystko wymoczyć. Pazury czaaaarne i włosy i nawet w oczach miał piach. Ale jaki był szczęśliwy. :-D Głaskał koniki i nawet siedział na jednym. I kaczuszki były i pieski. A ten szatan do zwierząt ciągnie jak nie wiem co.
POza tym starzy jedli grilka a panowie pili wódeczkę.
No właśnie. Oczywiście Jarek bez umiaru, czyli się urąbał jak szpak. Juz śpi w najlepsze z miską przytulony na wszelki wypadek. Ech ja to sie zastanawiam czy się dużym pokoju nie położyć bo tam taki smród. NO i rozlożony na całym łóżku standardowo z penisem na wierzchu.
Taaa kanapa to dobry pomysł...
Ponadto poznaliśmy świetnych ludzi i wspólnie zasiadaliśmy. Śmiechawa po całości jak to Madziorka pisze hehe.
Tylko ciekawe co jutro będzie. Nie chcę mysleć. Jarek pewnie nietomny będzie pół dnia. A mieliśmy się z przyjaciółmi spotkać. A wieczorem jeszcze jarek chciał iść do kina na inny fajny filmik. Ponadto nasza babcia ma imieniny i jakieś ciotki się zapowiedziały.
Pamietacie tą pijaczkę co mi się tu kiedyś powaliła na chodniku i musiałam ją taszczyć na górę hehe?? No od tamtego czau nie była bo się mnie boi hehe. I dobrze cholera jasna. A jutro ma zawitać i nie wiem jak to się skończy. Matko rodzina alkoholików :ico_szoking: .
Moze nie będzie tak źle tym razem hihi.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 lip 2008, 21:11

-indigo- pisze:Matko rodzina alkoholików
Kamilko trzymam kciuki oby nie bylo tak zle......moj opija tv hehehe :ico_noniewiem: :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-19, 21:12 ]
No i ja tez juz po 3 piwkach ...........hehehehe starczy .........passsssssss hehehehehhe

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 lip 2008, 21:19

magda26 pisze:moj opija tv hehehe

nieee no pewnie tv trzeba opić bo inaczej się zapsuje. Matko jakbym o swoim Jarku czytała. Każdy pretekst jest dobry.

Ale zapomniałam napisac jak mnie mocno kocha. Jak mnie tulił i ubóstwiał. I jutro ma mi wynagrodzić tą dzisiejszą niedyspozycję hehe.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość