Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 13:14

witam
a tu dalej puchy :ico_szoking:
tylko my na straży z Nat i lulu :-)

nocka ok,pobudka ok 7 ,małż juz jedzie :ico_brawa_01:

upał dziś,w cieniu 28 st :ico_olaboga:
Kacper śpi

posprzątałam ,ugotowałam kapuchę a teraz zapiekanka z ziemniaków sie kończy piec :ico_oczko: nie chce mi sie mięsa jeść :ico_noniewiem:

dizś ładnie pierdółka wołała na nocnik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lip 2008, 13:19

hej Kasiu..
no puchy straszne faktycznie..tylko my we 3 sie pokazujemy..

Pelus pewnie kryzysik mial maly, ale juz mu minelo to dobrze :ico_brawa_01:
czyli wieczorkiem bedziesz juz maial mezulka :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :-D fajnie

my wieczorem jak T wroci z pracy jedziemy na zakupy, po prezent dla T siostry...bo jutro idziemy an urodziny..ech tylko co kupic kobeicie ktora ma kupe kasy i wszystko , doslownie wszystko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: pewnie bedziemy sie walesac po sklepach i nic nam do glowy nie bedzie przychodzilo :ico_noniewiem:

ja dzis na obiadek mam rybke z grilla, zmieniaczki i suruoweczke chyba z kiszonej kaputy, ale nic mi sie nie chce robic w sumie :ico_wstydzioch: siedze tak dzis caly dzien i lenie sie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 13:25

witaj Nat

ja tez mam nadzieje ż emojej nonono minęło,chopc kupsko pewnie i tak w majtkach wyląduje :ico_noniewiem: nie wiem czemu,on jak zrobi to od razu przychodzi i mówi "kupe obiłem" i wstydzi sie ze w majty :ico_puknij: a czemu nie zawoła,moze sprobuje na kupe małego szantażyku,wiem ze to działa na niektóre dzieci,jakas nagroda za kupe w nocniku? czekoladka itp :ico_puknij:

ja mam jeszcze zaległy prezent kupić dla mojej siostry i też jest wielki problem bo ona też ma wszystko i jak sama mówi nic jej nie trzeba ale coś kupić trzeba i nie wiem co :ico_puknij:

dobrze że Oskarkowi przechodzi juz :ico_sorki:

fajnie teraz jest co tydzień ,tak nie jest źle,ale do czasu aż dalej gdzies ich wyśla to pewnie bedzie wtedy co 2-3 tyg.ale póki co narazie jest w Austrii to moze przyjeżdzać

dziś w końcu jak przyjedzie to pojedziemy po samochód mam nadzieje,bo jesteśmy juz wstepnie umówieni z gościem na dzis wieczór bądź jutro rano i może w końcu zakupimy auto :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-11, 13:27 ]
no i @ już sie skonczyła :ico_brawa_01: :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lip 2008, 13:29

powodzenia z zakupem Kasiek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oby byl taki jak sobie wymarzyliscie...

mam pytanko pamietasz moze jak to bylo..bo teraz Oskar w sierpniu bedzie mial chrzciny :ico_wstydzioch: i dzis ide do ksiedza aby termin mu podac i nie wiem keidy trzeba tym fujarom kase dawac?? czy sami sie upomna czy jak?? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 13:29

dobry obiadek rybka z grilla mniammm

mój tato dzis w nocy był na rybach i złapał ponoc sporo,może zajrze do mamy bo wiem ze smaży dziś takie swieze mniammmm to sie załapię :ico_haha_01:

jak bedzie pogoda to moze jutro powędrujemy na działke na grilla a w niedizele nad wode bo opalenizna schodzi :(

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 13:35

Nat dzięki ale na takie wymarzone to nas nie stać niestety :ico_oczko: byle sie nie psuło za często :ico_sorki:

co do chrzcin to my dopiero w zachrystii dawaliśmy pieniądze przed sama msza księdzu w kopercie

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lip 2008, 13:51

a mowil wam ile, czy sami daliscie ile uwazaliscie..?? bo kurcze nie wiem ile w razie co dac :ico_haha_01:
ostatnie chrzciny u mnie w rodzinie byly 14 lat temu :ico_haha_01:

Oskar gajerek ma zamowiony juz...kupilam taki uniwersalny zeby pozniej jeszcze sluzyl mu na inne okazje :ico_haha_01: mam nadzieje ze nie trzeba bedzie przerabiac..bo patrzac na wymiary tam...na niego bylyby dobre 80-86 i 92...z kazdego wymiaru cos by bylo w sam raz, ale wzielam 86 bo to takie w sam raz ..na 92 w paru miejscach moglby byc sporo iwekszy, np szerokosc marynarki ..

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 14:03

u nas nie mówią ile,zawsze jest "co łaska" dalismy chyba 50 zł albo nawet 30 zł, chyba tak,chyba nie daliśmy nawet 50 zł :ico_noniewiem:

chrzciny to nie specjalna msza tylko dla dziecka organizowana tak jak np ślub to niby czemu dawać więcej,ile to trwa chwilkę i to chyba na końcu gdzies albo nawet po mszy,wystarczy im,mało kasy mają :ico_puknij:

my mieliśmy tak bardzo uroczyscie w srodku mszy bo to wtedy wielkanoc była i chyba z 8 chrztów na tej mszy było,to nie robili po tylko w trakcie na srodku kościoła a nie jakl zawsze z boku gdzies tam

[ Dodano: 2008-07-11, 14:04 ]
ale bedzie przystojny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-11, 14:05 ]
kurcze patrzyłam teraz na pogode na weekend i ma sie u nas zepsuć :ico_zly: szlag by to trafił

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lip 2008, 14:15

na allegro zamowilam, z firmy krasnal, bezowy, sztruksowy co prawda ale ma taka swietna kamizelke wzorzysta i do tego muszke tego samego kolru i biala koszula jeszcze.. :ico_haha_01: mam nadzieje ze bedzie pasowalo...

U nas podobno jest specjalan masz aok 13:30 na chrzciny, tak mi siostra mowila jak sie dowiadywala... bo normalnej mszy u nas nie am o tej porze...jest o 12 a potem o 15..wiec chyab to specjalna taka...

ja mam nadzieje ze padac w ten dzien nie bedzie, bo chcemy an ogordzie zrobic imprezke, kupimy jeszcze jeden pawilon i moze byc przyjemnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
heh juz przezywam jak babcia okupacje...stresuja mnie takie imprezy

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 14:18

wiadomo zawsze to jest jakis stres,żeby wszystko sie udało i w kościele i w domu itp

trzymam kciuki za pogode,na dworze fajnie bedzie ,napewno lepiej niż w domu

nie wiem zrobicie jak uwazacie z ta kasą,ale ja bym im dużo nie dała :ico_nienie: łaski nie robią ,od tego są żeby ochrzcić nawet za darmo!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość