fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 mar 2007, 16:23

kasik, brzusio na medal.nie wstydz takie uroki ciazy jedne maja rozstepy ,drugie nie.ja w kremy zabardzo nie wierze,mysle ze to zalezy kto jaka ma skore.a jakie uzywasz, "Palmers cocoa butter formula massge cream" ja tylko ten uzywalam.
juz tylko mc i ja jak zwykle pewnie przegapie twoj porod(julie tez przegapilam bo bylam w pl w tym czasie) :ico_placzek: bo 4 do pl smigamy a wroce gdzies w maju z babcia i zaczynam szukac pracki :ico_haha_01: :-D postaram sie u bratowej zagladac na TT i pisac co jakis czas. :ico_oczko:
gosia specjalnie dla ciebie.to najblizsze ostatnie zdjecie jakie mam.a tak wogole czemu chcesz mi spojrzec w oczy az z takiego bliska??? :ico_oczko: :-)
Obrazek
a jesli chcesz glebiej spojrzec mi w oczy to kliknij na fotke :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
felicity :ico_brawa_01: dla olci za postepy w jedzeniu.teraz to ci sie rozkreci i bedzie wcinac jak szalona i rozkoszowc sie w smakach :ico_oczko: :ico_haha_01:
nie krepuj sie i pisz co ci slina na jezyk przyniesie,wpadaj czesciej.a tak wogole jak masz na imie,i ktory rocznik jestes?i z jakiej czesci uk klikasz?
Ostatnio zmieniony 12 mar 2007, 16:34 przez fela, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

12 mar 2007, 16:34

Ellllo Lasencje !!!
wpadlam sie przywitac i spadam pod kolderke, bo strasznie boli mnie glowa. Dobrze, ze moj P wrocil juz z pracy to zajmie sie Oskarkiem.
Pozdrawiam Was wszystkie i przesylam gorace :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 mar 2007, 17:53

Trochę mi wstyd je wklejac, bo brzusio prawie cały w rozstepach a używałam i ciągle uzywam mnóstwo specjalnych kremów

kasik ja tez słyszałam że to genetyczne, na ogół jak Twoja mama ma to i ty masz. Ja nie mam ale mama tez nie miala. Uzywałam musteli bo duzo osob ją polecało ale około 5 miesiaca musialam przestac na 1,5 miesiaca bo tak mnie strasznie brzuch i piersi swedzialy ze szok. Miałam proby watrobowe i nic w koncu smarowalam sie jakims tanim kremem przeszlo mi swedzenie i dalej stosowalam mustele.

Co do rozstepow to po porodzie najgorzej wygladaja potem bledna i są praktycznie niezauwazalne wiec sie nie martw.

a tak wogole czemu chcesz mi spojrzec w oczy az z takiego bliska???

Fela trzeba czasem pozagladac w oczy. A Konrad widze ze po tobie przystojny :)


edyta tylko glowa cie boli czy przeziebiona jestes?
ja sie teraz boje o TOmka bo mnostwo dzieci z watku dzieci w Tomka wieku chorują. Mam nadzieje ze on sie obejdzie bez choroby. Bo w sumie w zime siedzial w domu a teraz podworze caly czas lata, ale jest taka cudna pogoda.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 mar 2007, 20:46

uuu kiepściutko coś dzisiaj z postami... :-)
Delfina, ja mam podobne wrażenia jak ty...taniec jest, ale gdzie te gwaizdy? :-D podoba mi sie obuchowicz, a reszta jakoś mnie jeszcze nie użekła, ale oglądam, a co mi tam :-) też oglądaj to poplotkujemy :-)
Kasiulka, brzusio prześliczny, a rozstępami sie nie przejmuj, ja tyle przytyłam, ze żaden krem nie pomógł, a tak jak Gosia pisze, z czasem bledną i są niewidoczne.
Fela, jeszcze w ciąży byliśmy w Richmond Park, super wrażenia, nawet sie opalałam i nogi moczyłam w jakimś bajorze zaraz przy wjeździe :-)
Gosia po przemyśleniach :-) ja też uważam, ze lepiej trocxhe poczekac i zbudowac swój dom, tak na[prawde nie wiesz co kupujesz, facet ci zachwali, a moze jest wilgoc, moze siada i będą ściany pękać, dach to duży wydatek, a na dobódówki musisz mieć pozwolenia. BUDUJ KOBITO SWÓJ DOMEK :-)
Felicity :ico_brawa_01: za warzywka!
Julie czekam na zdjęcia, bo jestem prawdziwym fanem Nathanka!!! :-D
a Ilonuś gdzie sie podziewa?

u mnie nic nowego, praca, układanie grzywki, lenka :ico_haha_01:
szykuje sie na dłuższy urlp, ale dopiero w kwietniu, juz sie nie moge doczekac. nie bylam dzis w mieszkaniu, wiec nie wiem na jakim etapie jestesmy, kuba mowi, ze tylko wiecej brudu jest :-)

do jutra mamuśki! dobrej nocki!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 mar 2007, 20:52

ale naklikalyscie :ico_szoking: Julie napewno S sie spodoba w nowej pracy :ico_brawa_01: ciesze sie,ze wszystko Wam sie ulozylo,a pamietasz jak sie martwilas?a teraz oboje macie fajna prace i Nathanek rosnie jak na drozdzach ;)Gosia nie dziwie sie mezowi,bo ja tez taki len jestem,ze wybieram co latwiejsze he he...Fela odzywaj sie do nas z Pl i wklejaj zdjecia swojego malego przystojniaka....Edytka mam nadzieje,ze ci przejdzie....Ilonka,ale musisz byc dumna ze swojego Bablu :ico_brawa_01: super,ze sie doksztalca :ico_haha_01: Delfina widze,ze Mayci podoba sie Oskarek :-D parka jak sie patrzy ;)kasik ,z rodzina to tak zawsze ...a rozstepy nie sa takie duze jak piszesz,jakbys nie napisala,to nie wiem czy bym zwrocila uwage...moja mama t :ico_tort: ez ma i nawet moj brat,wiec spodziewam sie,ze moga sie zrobic,pomimo mojego ciaglego smarowania ....a smaruje wszystkim...he he...takie uroki ciazy....a brzuszek masz super....bardzo ladny....Felicity klikaj z nami jak najwiecej....ja dopiero do domku wrocilam ,po pracy mialam jazde i prawie usnelam za kolkiem,tak mi sie spac chcialo,z instruktor prosil,zebym po karaweznikach nie jezdzila,bo mi sie oczy przymykaly i malo co ...he he...ale juz mi duzo lepiej idzie i juz sie nie boje jezdzic,bo tak to sie balam innych aut,a dzis o dziwo mi przeszlo :ico_brawa_01: mysle,ze to dlatego,ze bylam tak zmeczona,ze mi wszystko jedna bylo....

[ Dodano: 2007-03-12 ]
a nie wiem skad sie ten tort wzial po srodku mojego posta :ico_zly:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
kasiaa zainspirowalas mnie grzywka,tylko ja mam wlosy falowane,i t powiedzial,ze bedzie placz jak obetne...no i obcielam :-D jednym slowem tragedia he he...cala sie pokrecila,wyprostowalam prostownica to stala he he....na szczescie wiedzialam,zemoze tak byc i nie zrobilam zbyt krotkiej i teraz biore do gory i nie widac roznicy,tylko musze zelem przykleic do reszty wlosow :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 mar 2007, 21:17

hello kobietki!!!!
mam pytanko wiec mam nadzieje ze pomozecie jak zawsze :ico_brawa_01:
pracuje w belfascie jako opiekunka osob starszych, moj dzial to nursing niestety jest ciezko, w zwiazku z czym chcialabym zapytac ( chce pracowac tak dlugo jak to mozliwe) czy moge isc na chorobowe ( pewnie tak), ale ile bede otrzymywac chorobowego???? zarabiam prawie najnizsza stawke
na razie pracuje ale zaczyna mi sie powoli robic ciezko, chcialabym pracowac do konca maja ale nie wiem czy dam rade :ico_placzek:
dziekuje serduszka z gory za pomoc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
Gosia 888 serdecznie witam!!!!!!!!!!!! :ico_prezent:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 mar 2007, 21:43

hihi, długie było to moje drugie śniadanko :-D

Dziewczyny,
po 1. serdecznie dziekuję za tak miłe słowa o moim brzusiu, jesteście kochane :ico_buziaczki_big: i za pocieszenie z rozstepami :ico_buziaczki_big:
po 2. z domem chyba będzie d.... ale się nie poddajemy (tzn. mój R. sie nie poddaje). A jego rodzinka już oficjalnie stwierdziła, że przeciez nie potrzebujemy tak dużego domu, szczególnie jak nie mamy kasy :ico_zly: a oni pieniędzy nam pozyczyć nie mogą bo mają teraz duże wydatki :ico_zly: mam ich w d... damy sobie rade i bez nich, ale kiedyś role się odwrócą i wtedy zobaczymy...

[ Dodano: 2007-03-12 ]
a teraz....
Gosia ja stawiam bardziej na budowę własnego domu, bo z remontami to tak jest, ze jak się za nie weźmiesz to okazuje się ze trzeba zrobić więcej niż myslałaś i potem wydajesz mnóstwo pieniedzy. A poza tym przeróbki to mnóstwo roboty, kłopotu i wydanych pieniędzy...

Fela nie martw się, jak tylko podzielisz się z Kasieńką numerem komóreczki to ona osobiście wysle ci smska że urodziła i czy chłopca czy dziewczynkę :-D

Kasia o mateczko, ale ty zapracowana kobieta teraz jesteś :ico_olaboga: Dwa etaty i ten remont... uważaj na siebie kobieto i oszczędzaj się nam...

Julie no króciutki ten post i bez zdjęc ale najwazniejsze, że dałaś znak życia :ico_haha_02:

Lucy wielkie brawa za postepy w nauce jazdy :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Martucha możesz iśc na chorobowe jesli lekarz uzna, że coś sie dzieje z tobą złego, a chorobowe w UK wynosi 60 funtów za tydzień. Moze więc lepiej żebyś sobie wzięła urlop wypoczynkowy...

Awatar użytkownika
żania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:21

12 mar 2007, 21:52

Kasiu nie martw sie kochana mowie Ci zebys poszla do consilu i zapytala,brzusio sliczny.My chcielismy zrobic dokladnie tak jak Wy ,ale warto sie zastanowic,ja chce Ci pomoc :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 mar 2007, 21:54

kasia a jak ty sie tego moderatora dorobilas?
o musze spadac,ale sie napisalam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 mar 2007, 22:01

Żenia obiecuję, ze przemyślę sprawę z domem socjalnym i nawet przedyskutuję ją z męzem :-D :ico_buziaczki_big: Dziekuję bardzo za pomoc :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość