Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

14 lip 2010, 22:19

ja naleze wlasnie do tej grupy polakow czasami bywalo ciezko ale juz zapuscilam tu korzenie

angelaxxx
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2010, 18:38

14 lip 2010, 22:24

ja naleze wlasnie do tej grupy polakow czasami bywalo ciezko ale juz zapuscilam tu korzenie
ale to dobrze ja nie mialam co tam robic niewiele znajomych brak rodziny i jednak teskno bylo

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

14 lip 2010, 22:28

na poczatku tez nikogo tu nie mialam a za to teraz mam mame i moich 2 braci

angelaxxx
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2010, 18:38

14 lip 2010, 22:30

ja mialam tescio i meza no ale jakos tak mimo wszystko lyso mi bylo, a w jakiej okolicy mieszkasz w Paryzu?

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

14 lip 2010, 22:31

znajomych do tej pory mam bardzo malo dlatego pomyslalam ze dobrze by bylo zapisac sie na forum. teraz mam wiecej czasu dla siebie, wrecz sie nudze :ico_puknij: bo jestem przykuta do lozka 33 tydz ciazy i ryzyko porodu przedwczesnego

mieszkam w 18 tce

angelaxxx
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2010, 18:38

15 lip 2010, 07:10

wrecz sie nudze :ico_puknij: bo jestem przykuta do lozka 33 tydz ciazy i ryzyko porodu przedwczesnego
biedna znam to :ico_pocieszyciel: a gdzie chodzisz do lekarza? ja chodzilam (bo jeszcze na poczatku ciazy bylismy w Fr) do polaka

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

15 lip 2010, 14:44

tak do polaka Tomikowski z tym ze teraz podlegam pod szpital dziececy Necker i tam tez bede rodzic bo moje malenstwo urodzi sie z rozszczepieniem wargi i podniebienia oraz brakiem lewej nerki :( tak to juz jest ale dobrze ze jestesmy pod fachowa opieka :-) wlasnie tez z tych powodow moj synek nie moze urodzic sie za wczesnie;

angelaxxx
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2010, 18:38

16 lip 2010, 07:27

tak do polaka Tomikowski z tym ze teraz podlegam pod szpital dziececy Necker i tam tez bede rodzic bo moje malenstwo urodzi sie z rozszczepieniem wargi i podniebienia oraz brakiem lewej nerki :( tak to juz jest ale dobrze ze jestesmy pod fachowa opieka :-) wlasnie tez z tych powodow moj synek nie moze urodzic sie za wczesnie;
bedzie dobrze :588:

ja chodzilam do Konopki tez polaka

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

16 lip 2010, 14:52

widze ze jednak wszystkie dziewczyny powyjezdzaly na wakacje bo nikogo nie ma oprocz nas. ciesze sie ze chociaz ty jestes angelaxxx. napisz cos o swoim synku i dzieki za mile slowo

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 lip 2010, 22:04

Ja tez jestem! Czesc! :ico_haha_01:

A ja mieszkam teraz na poludniu, ale bylam juz trzy razy pod Paryzem i za kazdym razem zmajstrowalismy maluszka :-D :ico_brawa_01: mam 4dzieci :ico_oczko:
Ja juz we Francji jestem od ponad 15stu lat i nie wyobrazam sobie powrotu! Coz maz jest Francuzem i wiekszosc moich znajomych tez!
Silver! nie daj sie deprymie! ja tez przy ostatniej ciazy lezalam i wiem jak czlowiem moze sie nanudzic! :ico_zly: A co do Twojego maluszka to na kiedy masz termin? No i nie martw sie, bo tutaj sa super specjalisci i znam dzieci u ktorych potem wcale nie widac, tylko jest cienka kreseczka pod noskiem! A co do nerki, to moja ciocia zyla przez 70lat tylko z jedna i umarla zupelnie innego powodu! wiec nie martw sie wszystko bedzie dobrze!
Pisz tutaj, ja zawsze cos odpowiem, bo prawie codziennie tu jestem!

Angela, niektorym jest ciezej z tym mieszkaniem na obczyznie, mysle, ze latwiej jak przynajmniej jedno w malzenstwie jest w swoim kraju. A teraz co robisz? Zajmujesz sie malenstwem? :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość