Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 wrz 2010, 11:35

Witam dzisiaj :-D
Jak samopoczucie dziewczynki?? Jakies mdlosci was mecza??
U mnie narazie super :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 wrz 2010, 14:35

wiola85 hej :-) moje samopoczucie też super,mdłości na szczęście też nie mam,czuję się jakbym w ogóle w ciąży nie była :ico_haha_01: :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 wrz 2010, 07:50

czesc dziewczyny

u mnie raczej ok, tylko rano musze szysbkoi zjesc jakis jogutr, bo mi sie robi niedobrze, no i to wstawanie w nocy siusiu :ico_noniewiem:
brzuch mnie swedzi, zaczal juz rosnac
milego dnia

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 wrz 2010, 10:16

Witam
mnie tez swedzi brzuch i piersi strasznie, szczerze mowiac to nie wiedzialam ze to normalne :ico_oczko: mdlosci mam od prawie 2 tygodni i to nie takie poranne ale calodniowe od jedzenia wrecz mnie odrzuca blee. Miedzy pierwsza a druga wizyta u gina mialam 2 tyg przerwy i schudlam 1,5 kg przez ten jadlowstret. Do wc tez ciagle biegam, a pracuje w centrum handlowym, gdzie pracownicy korzystaja z tej samej toalety co klienci i czasem z biura do niej dobiec nie moge :ico_haha_01:
O i jeszcze ciagle spie, weekend akurat teraz wolny mialam i prawie caly przespalam :-D

aniawlkp86, nie martw sie niedlugo pewnie wrocisz do pracy, ja za to nie moge sie doczekac kiedy od niej odpoczne :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-13, 10:16 ]
wiola85, a suwaczki znow sie przestawily ;)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 wrz 2010, 10:34

Hejo ja mam dzisiaj dzien wolny od parcy i dobrze bo nic mi sie nie chce :-)

Brzuszek to mi nie rosnie i nie swedzi, ale piersi bola mnie i zrobiły mi sie takie pelniejsze, bio miałam po pierwszym dziecku takie flaczki :-)
No i z tym siusianiem to tez ciagle latam i w nocy wstaje czasem 3 razy :ico_zly:
wiola85, a suwaczki znow sie przestawily ;)
no ja teraz mam 7 tydzien i 3 dzien na suwaczku a tak na serio to 8 juz sie zaczał i jutro pewnie wskoczy 8 tydzien i 4 dzien :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 wrz 2010, 13:00

O i jeszcze ciagle spie, weekend akurat teraz wolny mialam i prawie caly przespalam
pozazdroscic :ico_wstydzioch: ja w pierwszej ciazy tez bardzo czesto spalam

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 wrz 2010, 16:11

tak i wlasnie przeczytalam z madrosci ludowych ze jak mnie nudnosci mecza to bedzie dziewczynka :-D
To w takim razie wiola85 i aniawlkp86 musicie sie na synow szykowac :ico_oczko: bo nudnosci nie macie

Mnie jakies chorobsko bierze niestety moze przez to tyle spalam fatalnie sie czuje i nic praktycznie brac nie moge. Szukam jakis sprawdzonych domowych sposobow

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 wrz 2010, 20:22

hejka
ja cały dzień zalatany mam :ico_olaboga: rano lekarz,Hania ma zapalenie gardła i antybiotyk do piątku :ico_sorki: byłam w pkolu poopłacać...potem w domu sprzątanie i dopiero chwilka luzu :ico_sorki: zaraz kąpiel i wypucowanie się na jutro do ginka :-D :-D moja już śpi od 30 minut i spokój mam :-D
brzuch mnie swedzi, zaczal juz rosnac
przytyłaś już coś?
Miedzy pierwsza a druga wizyta u gina mialam 2 tyg przerwy i schudlam 1,5 kg przez ten jadlowstret.
dbasz o linię :ico_oczko: ale jeszcze nadrobisz wagę :ico_haha_01:
aniawlkp86, nie martw sie niedlugo pewnie wrocisz do pracy,
raczej nie wrócę,może jedynie coś z siostrą A będziemy kombinować żeby mnie u siebie zatrudniła,bo kasa nam potrzebna :ico_sorki:
tak i wlasnie przeczytalam z madrosci ludowych ze jak mnie nudnosci mecza to bedzie dziewczynka :-D
To w takim razie wiola85 i aniawlkp86 musicie sie na synow szykowac :ico_oczko: bo nudnosci nie macie
a mnie w pierwszej też nie męczyły nudności i mam córkę :-D :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 wrz 2010, 08:11

czesc
przytyłaś już coś?
tak, 3 kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

aniawlkp86, jestes na wychowawczym??

a ja kupilam sobie wczoraj ponad 50 dkg kiszonej kapusty i wszystko zjadlam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

co robicie dzis na obiad??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2010, 10:57

witam
mi coś net świruje a raczej modem i idę dzisiaj do orange chyba coś z tym zrobić,bo żeby mi działał modem muszę coś pod niego podłożyć żeby w ogóle się włączył :ico_zly: no i do gina dzisiaj po południu na wizytę :ico_brawa_01:
obiadek mam z wczoraj,czyli ogórkową,to nie mam dzisiaj za duzo do robienia :-D
aniawlkp86, jestes na wychowawczym??
nie,mój wychowawczy skończył się w lutym :ico_sorki: jestem jeszcze ostatni miesiąc na zasiłku dla bezrobotnych i miałam iść gdzieś do pracy,a teraz w ciąży to nie dam rady i cała nadzieja w siostrze A :ico_sorki:
tak, 3 kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
to szybko rośniesz :-D :ico_oczko:
ja teraz się zważyłam ale to już po dużym śniadanku :ico_wstydzioch: i mam 2 kg więcej prawie,więc pewnie jakiś 1 kg przytyłam :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość