Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lip 2007, 22:33

katrin, dzieki kochana za cenne informacje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

M0rD3CzKa, zgadzam sie z toba - czas leci jak szalony,tylko my jakos tu rzadko zagladamy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

basik, nie martw sie na zapas,rozwiazania zawsze same przychodza.A z mezulkiem sie nie kloc,bo to zawsze przykro :ico_olaboga:

delicja, to ja juz nie wiemod czego te krostki :ico_placzek:

kasia735, gratuluje obrony :ico_brawa_01: Ja mam we wrzesniu :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

Gabrysia, super ,ze juz po chrzcinach jestescie.No i zycze blogoslawienstwa Bozego dla malej chrzescijanki :-D

hektorka, my te zamowilismy lezaczek :ico_brawa_01: Jutro ma byc :-D

A Kamilek duuuuuuuuuuzy chlopak juz :ico_szoking:

No a Andrzejek wazy juz 5745 :-D W tydzien przybral 160 gram :-D

Mróweczka, :ico_tort: dla Eryczka cycoszka :ico_oczko:

M0rD3CzKa, prawdziwy???? :ico_szoking:

kasi.k, oj nameczy sie ta wasza kochana kruszynka :ico_placzek:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

02 lip 2007, 22:36

a p.s lezaczek bujaczek jest super odkad go mam mam wiecej czasu dla siebie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lip 2007, 22:43

kurcze - meczylam tego posta caly dzien :ico_zly: Ciagle cos albo ktos .....
Ale glownie dzien spedzilismy na spacerku z malym i mezusiem :ico_brawa_01:

jogo - witaj.Pozdrow Laure od naszego Andrzejka :ico_wstydzioch:

A ja rano mialam pecha - poszlam na poczte,odebrac macierzynski ( nastalam sie jak glupia w kolejce ) i okazalo sie,ze na naszej poczcie nie ma i musze isc na glowna ( w przeciwna strone :ico_zly: )Gdy bylam w polowie drogi,rozerwala mi sie japonka :ico_zly: wiec musialam cofnac sie do domu po inne buty.Potem stwierdzilam,ze po drodze mam przychodnie,to zwarze malego i wyrobie mu ksiazeczke - oczywiscie zglodnial smiertelnie wiec musialam go tam nakarmic :ico_zly: Wszyscy oczywiscie usmiechali sie zyczliwie przygladajac sie jak maly jadla :ico_zly: Potem wychodzac z przychodni - odklejil mi sie pasem od sandala - wiec musialam cofnac sie do domu :ico_zly: Zajelo mi to 3 godziny :ico_zly: No ale nakarmilam malego,maz juz wstal ( odsypial nocke,bo byl w pracy ) i poszlismy razem na poczte juz bez ekscesow :-D

No i najwazniejsza wiadomosc dnia - moja mamusia kochana miala dzis operacje i wycieli jej tylko guzek i zostawili piers :ico_brawa_01: Czyli najprawdopodobniej nie jest to zaden zlosliwy rak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

02 lip 2007, 22:53

iw_rybka, ciesze sie ze z mamą ok a wszelkie inne niepowodzenia przy tym sa nie wazne , ale rozumie co to jest miec ciezki dzien!!!!!

ja mam dzis dola bo moja waga od tygodnia stoi , schudlam 15 kg i bylo prosto a jeszcze zostalo mi 10 i nie wyglada na to by poszlo tak prosto!!!

ucaluj jedrule , pewnie juz spi , moja jeszcze cos tam kweka pod nosem

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 lip 2007, 23:26

jogobella no ja tak samo 15 zeszlo a 10 zostało i jak narazie nieschodzi :ico_placzek: no a lezaczek bujaczek super sprawa my juz mamy jakis czas i czasem to jakby dziecka niebyło!!!

hektorka chrzcimy 5 sierpnia:) narazie czekamy na paszport bo chrzcimy w Polsce!!!


kasi.k tak Southampton jest na południu!!!
no to ja chyba kupie ten granatowy garniturek bo mi sie podoba!!!

iw-rybka dzieki za :ico_tort:


musze jakos zdjec wsatwic i pochwalic sie moim szkrabem bo to na suwaczku taka malutka fotka!!!

Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-02, 23:29 ]
jogobella takie wloski to dzieci urodzone w Uk maja :)

iw-rybka ciesze sie ze z mama wszystko ok i zycz jej zdrowia od nas!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lip 2007, 10:46

Mróweczka, mysle ze skoro podoba Ci sie granatowy to powinnas taki kupic... nikt nie powiedzial ze dziecko MUSI byc na bialo :ico_nienie:
kasi.k ale Twoja Vilula sie nameczy bidulka :ico_olaboga: :ico_pocieszyciel: wspolczuje ...
iw_rybka tatuaz jest prawdziwy :ico_szoking: ale malutki i na lopatce .Zrobie fotke i pokaze Wam..zawsze chcialam sobie zrobic taki tylko albo kasy mi bylo szkoda albo balam sie ze bedzie bolalo a wczoraj poszalalam i zrobilam a co!!! :-D A z tym dniem to faktycznie mialas mega pecha :ico_olaboga: Ciesze sie ze z mamą dobrze :ico_brawa_01: pozdrow ja i zycz wiele zdrowia :ico_prezent:
Ja waze mniej niz przed ciążą ale ... :-/ i tak chce jeszcze schudnac ...narazie mi sie jakos udaje ale brzuch mam brzydki...czekam jeszcze dwa tyg i zaczynam ostro cwiczyc ...chyba juz bede mogla po cc?? :ico_noniewiem:

Kacper wczoraj calusenki dzien przespal nawet go nie wykąpałam :-D a dzis rano o 7 zjadl butle i znow spi ... :ico_brawa_01: szkoda tylko ze deszcz pada bo znow bysmy prawie caly dzien na dworze byli a tak to doopa :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-03, 10:55 ]
Obrazek
tak wyglada moj tatuaz.. slaba jakosc fotki bo bylo ciemno :-/ pozniej wkleje lepsza i tak zeby bylo mnie widac :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2007, 11:02

dzieki dziewczyny z zyczonka dla mojej mamci :-D :ico_sorki:

No,no,no - super tatuaz.A bolalo????A ile placilas???

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lip 2007, 11:06

nie bolalo nic!! :-D zaplacilam 50 zł. Robil mi go kolega z klasy... pracuje w salonie tatuazy :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

03 lip 2007, 12:49

czesc dziewczyny
Mordka tatuaż fajny mi brak odwagi no i co zrobic
moja corka tez wczoraj miała dzień spiocha a dzis ma dzień marudy moze to ta wstretna pogoda no ale nic mam nadzije ze wreszcie zasnie

kasik twoja vikusia to bardzo dzielna dziewczynka tyle sie nameczy
moja mała też sie strasznie slini :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 lip 2007, 13:19

Cześć dziewczyny! Tęskniłam za Wami, nie miałam za bardzo jak wejść do neta, bo mały nie chce spać w dzień, trzeba ciągle przy nim być i go zabawiać!!!!!

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów, którzy kończyli 2 i 3 miesiące

Oczywiście nie pamiętam która z Was co pisał, bo za duzo tego było :ico_wstydzioch: !!!!!!!!!

Mróweczka ja chcę Oskarka ubrać do chrztu ubrać na niebiesko, kto powiedzial że musi być na biało!!!!!!!
Mi chodzi po głowie coś takiego
http://www.allegro.pl/item210330541_ubr ... al_74.html
tylko że my dopiero na Boże Narodzenie będziemy chrzcić!

Gabrysiu pięknie wyglądałyście!!!!!

Kasi.k Vikusia naprawdę bidulka, zawsze coś się jej przyczepi, może to faktycznie ząbki!!!!!!

Mordko tatuaż bardzo ładny!!!!!!!!!
Ja się muszę Wam przyznać,że mam 3 tatuaże :ico_wstydzioch: ( tylko nie krzyczcie na mnie za bardzo, bo to takie głupoty młodości hi hi), u ans w rodzinie to prawie kazdy ma tatuaż, taka moda u nas! Też mi robił kolega, bo u nas w salonie to bym krocie zapłacila!!!!!!!!

Muszę Wam jeszcze powiedzieć, że mój synuś oprócz kleiku kukurydzianego wcina już kaszkę ryżową z bananami taką na półgęsto i zjada jej 180, daje mu to na noc, bardzo mu smakuje!!!!!! Oprócz tego dałam mu też marcheweczkę z jabłuszkiem, na początku był lekko zdziwiony i troszkę się skrzywił, ale po troszku zjadł i o dziwo nie wypluwał, choć oczywiście ciężko mu na razie idzie jedzenie z łyżeczki!!!!!!!

Może jeszcze pózniej będę miała chwilkę, a na razie pozdrowiam Was wszystkie i Wasze szkraby!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości