Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 sie 2011, 10:08

Ale tu pusto :ico_szoking:
Wczoraj czasu nie miałam zajrzeć, a dziś tak mało do czytania :ico_oczko:
pogoda piękna, jedziemy niedługo do Gołuchowa na spacerek.
Wczoraj kolacyjka udała- chili wyszło pyszne :-)

Pierścionek oczywiście pokażę jak go tylko odbiorę :-) Maksiu dostał złotą branzoletkę, zostawiliśmy też u złotnika, żeby dołożyć grawer :-)

Uciekam zajrzę potem,paaaaa

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 sie 2011, 10:14

Maksiu dostał złotą branzoletkę, zostawiliśmy też u złotnika, żeby dołożyć grawer :-)
a co wygrawerujecie?

Koroneczka, fajny dzionek wam się zapowiada i super,że kolacja się udała :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 sie 2011, 10:26

czesc

my dzis jakis spacer pewnie zaliczymy po poludniu, bo ddopiero ide sie ubrac, mala usnela
wczoraj spala 2 razy po 15 minut

wczoraj zjadlam kostke sernika i Tosi nic nie bylo, nic jej nie wyszlo, myslicie, ze juz moge jesc nabial?

milej niedzieli

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 sie 2011, 11:56

wczoraj zjadlam kostke sernika i Tosi nic nie bylo, nic jej nie wyszlo, myslicie, ze juz moge jesc nabial?
powoli spróbuj wprowadzać i sama zobaczysz,może już jej alergia przeszła :ico_sorki:

moja właśnie 45 min spała :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

21 sie 2011, 14:43

hej,

dziekuje ze zyczenia dla chlopakow

Wczoraj Filip spadl nam z kanapy, wyladowalismy na urazowce ale na szczescie poza tym ze sie porzadnie wystraszyl nic sie wiecej nie stalo. Takiego placzu nie slyszalam u niego jeszcze nigdy.
Przez to wszystko poklocilam sie z R ktory caly dzien byl tak nieznosny, gorzej jak male dziecko a na koniec urzadzil mi awanture przy moich rodzicach ktorzy przyszli na kawe w ramach jego urodzin. Napiecie jeszcze nie opadlo, dobrze ze dzis na wsi siedzi od rana.

Murchinson, dobrej pogody, a nie mieliscie jechac w góry?

Filipowi przez te zabki cos sie poprzestawialo calkiem, w dzien nie spi w ogole a w nocy max 8 godz jeszcze z przerwa kolo 3 a 2 godz pozniej zaczyna juz dzien. JEstem tak padnieta ze moglabym sie teraz polozyc i wstac jutro rano :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 sie 2011, 20:07

cześć :-)

my byliśmy dzisiaj cały dzień ze znajomymi na grillu nad wodą, chłopaki sobie powędkowali trochę :ico_oczko: Krzysiu zasnął o 16 i jeszcze śpi,, czekam aż obudzi się na kąpiel. Nocka dzisiaj tez była fajna, bo obudził się przed 5, zjadł i pospał jeszcze do 8:30 :ico_brawa_01:

Patrycja ale z Filipkiem wszystko ok po tym upadku?

Emilia jak do jutra nic Tosi nie wyjdzie, to próbuj dalej z nabiałem, może faktycznie jej minęło, oby :ico_sorki:

Koroneczka co tam ciekawego Maksiowi grawerujecie?

Ania i jak, popluskałaś się? :-D

Mariola to ładnie niuniuś kombinuje z jedzeniem.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 sie 2011, 21:45

Hejo!
Zmęczona jestem całym dniem, ale na szczęście już niedługo koniec.

Byliśmy w tym Gołuchowie, wróciliśmy o 17 to wpadli znajomi, potem kuzyn, potem jeszcze kuzynka- potem gotowałam spaghetti i właśnie wszyscy wyszli, mogłam pozmywać i wreszcie odpocząć :ico_sorki:

Maksio jadł o 17.30 , zasnął o 19 myślałam, że to krótka drzemka przed kąpaniem i ostatnim karmieniem, ale śpi do teraz :ico_sorki: Nie obudził się na kąpiel ani na karmienie- ciekawe o której wstanie!

A co do graweru nic konkretnego- myślałam intensywnie o jakimś fajnym tekście , może po łacinie, ale w sumie nic fajnego nie udało nam się wymyślić. Postanowiliśmy, że wygrawerujemy mu imię i datę urodzenia. Ale, że imię ma długie, a branzoletka za jakiś czas się zniszczy i pewnie do okresu dorosłości już jej nosić nie będzie wygrawerowaliśmy mu MAKSIO:) Też do odbioru we wtorek:)

Markotka a te kolczyki rzeczywiście duże, jak je założyłam od razu skojarzyły mi się z cygankami, one wiecznie obwieszone złotem, w życiu bym ich nie ubrała :ico_haha_01: Fajnie , że Krzysiu tak ładnie śpi. Maksio przez te zęby budzi się ostatnio częściej. Nie chce jeść, więc tylko chwilkę go pogłaszczę po główce i śpi dalej :-)

Aniu, jak dzień nad jeziorkiem minął??

Ide spać, bo padam na pyszczek, dzień był intensywny :-)

Do jutra

[ Dodano: 21-08-2011, 21:47 ]
Mariola, sądzę, że jeśli tyle dokarmiasz butlą to w końcu Ci pokarm będzie zanikał, więc jeśli zależy Ci na karmieniu piersią warto o to zadbać :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 sie 2011, 21:58

aniawlkp86, Milenka juz nie ma alergii ijesz wszystko, tak?
Wczoraj Filip spadl nam z kanapy,
oj, ale sie strachu najedliscie :ico_olaboga: dobrze, ze nic malemu sie nie stalo
Patrycja jak Twoje samopoczucie?
Nocka dzisiaj tez była fajna, bo obudził się przed 5, zjadł i pospał jeszcze do 8:30 :ico_brawa_01:
pieknie :ico_brawa_01:

Koroneczka, ale mieliscie przepelniony dzien :ico_oczko:
MAKSIO:)
i bardzo fajnie :ico_brawa_01:
Maksio przez te zęby budzi się ostatnio częściej. Nie chce jeść, więc tylko chwilkę go pogłaszczę po główce i śpi dalej
wlasnie u nas tak samo :ico_olaboga:

my dzis bylismy na spacerze w parku, Marcel nauczyl sie jezdzic rowerem na 2 kolkach, jest przeszczesliwy a ja z niego bardzo dumna
potem pojechalismy do znajomych, na niedlugo
Tosia dopiero usnela

dzis zjadlam ostatni kawalek sernika przepisu Markotki i Tosi nic nie bylo, tzn wlasnie u znajomych plakala, ale chyba dlatego, ze byla niedospana i w nowym miejscu w dodatku pelno ludzi tam bylo

Markotka sernikiem wszyscy sie zachwycaja - nie wiem nawet ilu osobom podawalam przepis :ico_oczko: pycha

tez zmykam spac, od jutra znowu to samo :ico_oczko:

spijcie dobrze

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 sie 2011, 10:33

witam poniedziałkowo :-)

jakaś przymulona jestem i nawet ubrać mi się nie chce :ico_wstydzioch: Krzysiu właśnie poszedł spać. Wczoraj zasnął o 16, o 21 przebudziłam go, chciałam wykąpać, ale był taki zaspany, że tylko dałam mu jeść i przebrałam w piżamkę, obudził się dopiero o 5:30 :ico_brawa_01: zjadł i pospał jeszcze do 8 :ico_brawa_01: mam nadzieję, że już tak zostanie :-D

Koroneczka ta bransoletka taka malutka na teraz dla Makasia? Myślałam, że większa i jak dorośnie będzie nosił. Nigdy nie byłam w Gołuchowie, musimy się kiedyś wybrać.

Emilia cieszę się, że serniczek smakuje :-D ja sama ten przepis dostałam od jednej pani z pracy, u nas też się wszyscy nim zajadają :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 sie 2011, 11:22

Witam się i ja!

Maksio jak wczoraj zasnął tak obudził się o północy, przebrałam go w piżamkę i poszedł spać dalej, potem obudził się standardowo o 5 :-) Tyle, że o 6 już był wyspany, ale wzięłam go do nas do łóżka i mogłam jeszcze troszkę dospać.
Piękna pogoda, niedługo na spacerek wyruszamy :-)

Markotka, ta bransoletka właśnie taka maleńka na teraz- później ewentualnie możemy dokładać oczka jak mu rączka urośnie :ico_haha_01:

emilia, moim też bardzo szarlotka smakowała :-) jest pycha, muszę kiedyś jeszcze zrobić. Jak tam wprowadzanie nabiału do diety?

Spakowałam dziś ciuszki Maksia, które są już mu za małe- cały wielki wór się nazbierał :ico_szoking: Będą czekać na dzieciaczki mojego brata

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość