Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 maja 2008, 09:33

dzień dobry...

aniulek matko jacy Ci rodzice sa nieodpowiedzialni :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_puknij: az mi sie gorąco i słabo na przemian zrobiło...
beatris ogromniaste gratulację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nasze kciuki nie były trzymane na darmo :ico_sorki: :ico_oczko:

my wczoraj z A i ze znajomymi pojechalismy sobie na kawkę do Skorzęcina ( to taki ala ośrodek wypoczynkowy nad jeziorkiem) i zrobilismy prawie 250 km :-D

Awatar użytkownika
Anecia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 06 maja 2008, 15:54

12 maja 2008, 10:05

witajcie!ja tylko na chwilke!

już po komunie ufffff.........było fajnie!!!dużo jedzonka i picia[orenżady-oczywiście]

uciekam bo mam załatwienia!!!!

zaglądne wieczorem!!!pa :ico_haha_01: :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 maja 2008, 10:18

czesc laseczki--ja w pracy witam z kawka i powoli bede was doczytywac :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 maja 2008, 12:23

aniulek, szok :ico_olaboga: nawet sobie nie wyobrazam bolu tego malego, tutaj matce by sie do tylka dobrali za niedopilnowanie dziecka i narazenie na uszczerbek na zdrowiu. bo to bylo zaniedbanie, a nie zwykly wypadek :ico_zly: U nas na wszystkich schodach ruchomych jest wywieszka, ze dzieci MUSZA isc z rodzicami ZA REKE na schodach i gdzie tylko moga to schody na rampe zmieniaja (tez ruchoma, ale bezpieczniejsza).
lilo, fotki siupel!!! :-D
Yola, twoje tez :-D
Asienko, niedlugo dyplom bedziemy oblewaly!!! Gratulacje!!!

wstawcie fotki z weekendu, plissssss :ico_sorki: mi ich wiecznie malo :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 maja 2008, 12:50

kilka razy probowalam odpisac ale musialam wychodzic z tt :ico_noniewiem:

sobote spedzilam u pauli
w niedziele bylismy na cmentarzu potem na bielanach bo moze wiecie??lub nie
na bielanach pod krakowem jest klasztor mnichów oni przez caly rok nie wychodza zza murow tylko raz w roku w zielone swiatki jet otwarte i mozna zwiedzic i jest odpust :-D
wzielismy mateuszka i pysie i z znajomymi pojechalismy na wycieczke na pol dnia a
po obiadku nad wode na rybki i grilla wieczorkiem was zazdjeciuje :-)

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

12 maja 2008, 15:20

U nas na wszystkich schodach ruchomych jest wywieszka, ze dzieci MUSZA isc z rodzicami ZA REKE na schodach
U nas też są informacje że tylko pod opieką dorosłych można z tych schodów korzystać ale cóż z tego jak rodzice sami pozwalają dzieciom jeżdzić jakby chcięli mieć je na chwilę z głowy by móc spokojnie ciuchy oglądać :ico_puknij: .To debilizm ale niestety często to obserwujemy.Kiedyś moja koleżanka opieprzyła gościa bo wyobrażcie sobie miał na brzuchu w nosidełku(takim na szelkach)maleńkie dziecko,może półroczne i on wjeżdżał po tych schodach z wózkiem zakupowym z supermarketu,trzymał go przed sobą,to dzieko w nosidełku między tym wózkiem a nim a na końcu schodów zablokowały się kółka od tego wózka i dobrze że jego żona złapała ten wózek i pomogła wjechać bo spadłby z tym dzieckiem i wózkiem na dół.Oczywiście wózek pełen zakupów :ico_puknij: .Myślicie że się przejął ?a gdzie tam...baran jeden.. :ico_puknij: Takich przykładów można mnożyć niestety :ico_olaboga:
lidziasc, fajna wycieczka.
kwiatunio, też kawałek Polski zwiedziła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

12 maja 2008, 16:11

czesc dziewczyny
My dzis rano bylismy w poradni rehabilitacyjnej,Mirus dostał jeszcze skierowanko na cwiczenia poniewaz ma wzmozone napiecie jeszcze w nozkach,ale tak jest wszystko ok i pani Doktor powiedziala,ze robie wszystkoco powinno robic dziecko w jego wieku.Pozniej bylismy w sklepie kupic mleczko i odwiedzilismy ciucholand i kupilam Mirkowi podkoszulki i spodnie(jest u nas taki fajny ciucholand ciuszki naprawde super jakosci)
U nas dzis pogoda super,tak cieplo ze w podkoszulce chodzilam :ico_brawa_01:
aniulekale historia :ico_olaboga: ,az mi ciarki przeszly,jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym rodzicem :ico_puknij: ,ja to Julki pilnuje jak oczka w glowie jak dluza chwile mi znika z oczu to biegam spanikowana i jej szukam...

Uciekam pozmywac bo dzis nic w domku nie zrobilam :ico_puknij: wstyd

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

12 maja 2008, 16:12



aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

12 maja 2008, 17:35

Jola_85, przeurocze masz dzieciaczki :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość