blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 wrz 2008, 15:29

Wczoraj bolał mnie brzuszek a dzis mała taaaaka leniwa. Wystraszyłam się poszłam na ktg i na sczescie wszystko jest ok :ico_brawa_01: dobrze ze poszłam, prznajmniej jestem teraz spokojna. Remoncik skonczony, teraz tylko sprawy kosmatyczne. Jak się z nimi uporam to zaczne paokowac za dwa tygodnie walizke i będę czekac hhihihi :)adia26, - no ja tez bym tak zrobila, zobczymy czy bede miala pokarm :)mmarta81, - a jak u Ciebie? Nie zanosi się jeszcze na rozpad nonono ?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 16:39

blumek :ico_sorki: dobrze ze poszlas przynajmniej masz siwty spokoj i sie nie martwisz-moja mala tez jest leniwcem juz od zawsze i juz tak zostenie-miejmy nadzieje ze jej sie po urodzeniu nie odmieni :-D
mmarta81, - a jak u Ciebie? Nie zanosi się jeszcze na rozpad nonono ?
oj nic nic :ico_nienie: cisza :ico_haha_02: jeszcze troche z brzuszkiem pochodze :ico_noniewiem:
,ale w koncu nie wytrzymala i wydarla sie na nie ze maja jej dac butelke bo dziecko jest glodne, taka byla wsciekla ze zaraz buteleczki przyszly
:ico_brawa_01: no ja bym tez tak zrobila :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 wrz 2008, 16:59

Martunia zobaczysz że tak bedzie :-) :ico_oczko: A z tym karmieniem to tez jest roznie ja w drugiej dobie zarazilam sie gronkowcem zlocistym :ico_szoking: dokladnie w piers sie dostal ,karmilam malą bo mi kazali a jak juz dostalam goraczki 40 stopni :ico_chory: i wylam z bolu :ico_placzek: to na sali ze mna taka starsza kobitka lezala i wydarla sie na pielegniarki ze jak mam karmic dziecko jak nie daje rady to zaczely sie drzec ze zastuj sobie zrobila a babeczka na nie wyskoczyla ze to na zastuj jej nie wyglada bo ona widzi ze ja ja ciagle karmie a po za tym tylko jedna piers zrobila sie jak balon i czerwona jak ogien i mleko nie chcialo leciec gniotly mi to piers we dwie zeby pokarm odciagna :ico_szoking: to byl koszmar bol chyba wiekszy od porodu jak juz cos sie udalo odciagnac to uslyszalam o ku...oddali do analizy i okazalo sie po tem bylo malo pokarmu i dlugo nie karmilam A teraz nie wiem czy to nie bedzie mialo znaczenia przy tej malej zobaczymy

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 18:17

dana :ico_sorki: ale mialas przejscia z tym karmieniem :ico_olaboga:
a ten gronkowiec to od czego sie dostal???
wieci co dlatego czasem jest lepiej jak sie samemu na sali po porodzie nie lezy zawsze ta 2 osoba moze cos pomoc...albo mu tej 2 osobie :ico_sorki:
jezu az mnie juz cycorki bola jak sobie pomuslalam :ico_olaboga: biedna bylas :ico_sorki:
ale teraz na bank bedzie wszystko ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 wrz 2008, 21:28

Martunia "inteligentny " :ico_puknij: wtedy lekarz powiedział, ze gronkowiec jest na ścianach w szpitalach i takie różne mi pierdoły gadał ,ze podobno ludzie maja w sobie tą bakterie a przy słabym organizmie się aktywuje, a ja rodziłam 2 doby mój organizm był bardzo osłabiony to się tak stało. Ile w tym prawdy to nie wiem, bo wiesz ze lekarze żeby swój tyłek chronić to ci cuda chcą wmówić.Teraz wiem ze będzie inaczej bo będe rodzic w prywatnej klinice i ciąża przebiega całkiem inaczej :ico_brawa_01: Jedynie czym się martwie to czy będe miała pokarm.Bo :ico_oczko: bym chciala karmic mala ale najwazniejsze zeby mala byla cala i zdrowa a jak mi nie bedzie dane ja karmic to trudno :ico_placzek: smutno mi troszke bedzie ale butla nie taka zla wiec luzik

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 21:45

prawdy to nie wiem bo wiesz ze lekarze zeby swoj tylek chronic
dokladnie :ico_zly: oj kiedy sie to zmieni :ico_noniewiem: bo tak nie powinno byc :ico_noniewiem:
wiesz co ja tez sie troszke martwie o karmienie-ale mam nadzieje ze bedzie dobrze :ico_sorki: ze i ja i mala damy rade-a i nie bedzie losowych przeciwskazan
ale jesli nie no to trudno :ico_noniewiem: co poradzimy-bedziemy karmic butla z taka sama miloscia :ico_haha_02: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 wrz 2008, 22:45

bedziemy karmic butla z taka sama miloscia
uwazam tak samo :ico_oczko: Miłej i spokojnej i bez boleści nocki wszystkim dziewczynki zycze :-) Do Futerka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 06:05

:ico_haha_02: dziendobry :ico_haha_02:
u mnie juz koniec nocki :ico_noniewiem: normalnie jakbym do fabryki wstawala :-D
no trudno :ico_noniewiem:
dana wlasnie w innym watku przeczytalam ze tylko 6 kg przytylas :ico_brawa_01: brawa :ico_brawa_01: zazdroszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 wrz 2008, 11:04

witam dziewczynki :-) i dzidziolki w brzusiach :ico_ciezarowka: jak samopoczucie? Moje dzis w pozadku obudzilam sie o 6:00 jak Arturek szedl do pracyi powiem ze czuje sie wypoczeta .Wczoraj bylam zrobic sobie baleagyk :ico_brawa_01: i wygladam nareszcie jak czlowiek z miasta a nie z lasu :ico_oczko: mmarta81, nie ma czego zazdroscic, narazie tyle ,ale podobno duzo sie nadrabia w ostatnim miesiacu ,to nigdy nie wiadomo .Teraz wolalabym przytyc wiecej niz rok przed zajsciem w ciaze wtedy przytylam 10kg :ico_szoking: , a tak w przeciagu ostatnich 6 lat to nawet mi przybylo lacznie z15 kg :ico_placzek: to mniej zadowalajace bo to tak bez powodu za duzo dobrych rzeczy do niamniania :-D Ty Martunia jak urodzisz to stracisz co dzidzia ci narzucila i znow bedziesz szczuplutka jak przedtem a ja zrzuce to i jeszcze bede duzo musiala pocwiczyc zeby stracic to co sobie nazbieralam przed ciaza hehehe a to troszke potrwa .Jedno wiem ze do porodu z Adunia szlam z waga mniejsza jak ta ktora mialam zaraz zanim zaszlam w ta wiec :ico_olaboga: bede miala duzo do stracenia. :-) A ty kochana za nim sie obejzysz to kilogramki beda wspomnieniem :-) Nic zasowam zrobic obiadek bo puzniej do robotki Milego dzionka zycze :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 11:16

dana :ico_sorki: oj chcialabym b.szybko schudnac bo sie nie czuje-ja zaczelam tyc bardzo szybko i w sumie to prawie 20kg :ico_placzek: ale w oststnie 2 miesiece prawie nic nie przytylam :ico_noniewiem: -u mnie to szybkie tycie to chyba przez to ze nagle przeslalam wszystko robic tzn.z biegania codziennego musialam zrezygnowac :ico_placzek: i pocielam prawa reke wiec z pracy tez zrezygnowalam juz pod koniec stycznie :ico_noniewiem:
mam madzieje-a wlasciwie zeby czuc sie dobrze to musze-szybko wrocic do formy :ico_haha_02: :ico_sorki:
u mnie dzisisj w mniare ladna pogoda wiec skocze na jakies zakupki :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość