caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lis 2008, 09:44

czesc dziewczynki, no co wy ja bym miała sie obrazic na takie cos :ico_nienie: , wy zawsze mi dobrze radzicie, musze jeszcze przemyslec, tzn. my musimy, pamietam jak pokazywałam wam kurtke na chrzsciny i Katrin mówila,zebym uwazała, ze moze byc za mała, a ja nie- na pewno bedzie dobra...no i jak przyszła............to okazała sie za mała :-D :ico_sorki: , juz taki typ ze mnie-kozioł uparty :-D

wiecie co po tej wizycie to jak przemyslałam to faktycznie jest mi wstyd ze sie nie przyznałam :ico_wstydzioch: , biore teraz 3x dziennie tabletki i jest w miare, mam nadzieje, ze sie tak juz utrzyma :ico_noniewiem: , cholercia..........., no ale poza cisnieniem wszystko jest dobrze....ale sie głupio tłumacze, co? :ico_wstydzioch:

i zobaczcie mezowi sie nie przyznałam, a wam tak :ico_haha_01:

Katrin to pa pa kochana :-)

zdrówka dla Mrówka :-) :-)

kolka no w końcu się odezwałaś kobieto, nieładnie tak nas zostawić :ico_nienie:

Kari kurde ja też mam lenia, moze dziewczyny Ci dadza ten link :ico_wstydzioch:

jeszcze muszę korzystać póki w ciąży jestem,ze mi wszystko wybaczycie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 lis 2008, 22:43

nieładnie tak nas zostawić :ico_nienie:
ależ ja Was wcale nie zostawiłam :-D Doła miałam jak cholera a wtedy nie jestem rozmowna :ico_wstydzioch: No i wymęczona na maksa. Jutro znowu do roboty, ale spoko, roboty mało, fajni ludzie mają ze mną zmianę a i kaski wpadnie :ico_oczko:
Caro, ja tak myślałam o łóżeczku dla Was- a może coś takiego... http://www.allegro.pl/item474583518_tap ... owek.html- z tego Oski raczej nie wypadnie :ico_noniewiem: A są jeszcze takie fajne tapczany, (ale teraz nie pamiętam gdzie je widziałam ) typu dwa w jednym- czyli tapczan, a pod spodem jest wysuwany drugi- coś jak duża szuflada z materacem. Super sprawa- brat R kupił takie coś dziewczynom, bo one we dwie mają mały pokoik i po złożeniu to zajmuje mało miejsca. A w nocy dziewczyny śpią niby razem, ale oddzielnie. I np w nocy Oski mógłby spać na tej wyższej części, a Twój G na dolnej- i gdyby mały miał już spaść to w objęcia tatusia :ico_haha_01: To trochę droższe niż ta kanapka co pokazywałaś, ale chyba na dłuższą metę te same pieniądze wyjdą :ico_noniewiem: A za kilka lat miałabyś już spanie dla obu chłopaków i problem z głowy :ico_noniewiem: Sorki, że tak się wpieprzam w nie swoje sprawy, ale jakoś niepraktycznie mi się te spanko widzi :ico_wstydzioch: Wiesz, mnie bieda nauczyła patrzeć perspektywicznie, chociaż też czasem kasy umoczę, jak np z tym fotelikiem :ico_zly: Coś tam razem na TT Ci wybierzemy :-D A jak twoje ciśnienie?? Jak w ogóle masz, że tak wysokie?? Powyżej 100 dolne?
Katrin, udanej imprezki i pobytu z rodziną. :-)
Lecę pod prysznic i paaa- Kuźwa, jak ja nienawidzę rano wstawać :-)

[ Dodano: 2008-11-14, 21:44 ]
jeszcze muszę korzystać póki w ciąży jestem,ze mi wszystko wybaczycie
nooo to Twoje ostatnie podrygi :-D korzystaj, bo potem nie będzie tak milusińsko- jak podpadniesz to od razu manto :-D Żartuję oczywiście :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 lis 2008, 11:24

Kolka rozumiemy przecież,ze teraz już nie bedziesz tak często do nas zagladać :ico_placzek: , ja tez nie wiem jak bym funkcjonowała zwłaszcza na poczatku jak poszła do pracy ..........no też myslałam o takim podwójnym, a ten link mi się nie otwiera :ico_placzek: , muszę z moim pogadać-bo wiecie on kiedyś pracował jako tapicer i robil różnosci łóżkowe i jemu się podobają takie........dzisiaj ciśnienie miałam 154/89-cholera to pierwsze za wysokie, ale jeszcze raz zmierze :ico_oczko:

kolcia a kiedy pierwsza wyplata :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-15, 10:25 ]
a u mnie juz 35 tydzien :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

15 lis 2008, 15:13

caro, to niezbyt te ciśnienie :ico_noniewiem: Moja mama czasem ma ponad 100 dolne :ico_olaboga: A jak wyszło za drugim razem?
Tu link do tego łóżeczka http://www.allegro.pl/item483502110_loz ... flada.html
Pierwsza wypłata ostatniego dnia miesiąca. Już nie mogę się doczekać :-D
Idę się położyć, bo mnie brzuch boli

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 lis 2008, 09:57

co jest dziewczyny gdzie znowu jesteście :ico_noniewiem:

juz dzis mam dobre cisnienie

Kolcia ja tez bym nie mogła sie doczekać do 1 wypłaty :ico_haha_01:

zapominacie o forum :ico_placzek: , jak urodze to mam nadzieje,że chociaż popiszecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 lis 2008, 21:34

nikt niepisze...

Elvis juz prawie zdorwy kilka gilkow jeszcze zwisa a co najlepsze spi juz :-D przetrzymany bez drzemki to i o przyzwoitej porze spac chodzi!!!



katrin pisz tez o nieprzyzwoitych porach...nielekaj sie :ico_oczko: :ico_oczko:

caro lux ze cisnienie spoko!!!

Kolka moze ten facet sie zakochal i wie ze masz meza i coby sie zniechecic jest niemily :ico_oczko:

Niemam co pisac tzn z kim wiec zmykam papa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 lis 2008, 22:28

Kolka moze ten facet sie zakochal i wie ze masz meza
:-D :-D :-D :-D :-D :-D tatata :ico_oczko: Może jeszcze we mnie? On ma już drugie dziecko w drodze, żona ma termin na grudzień :-) Ale słyszałam z bardzo pewnego źródła, że ma problemy z alkoholem, teraz leżał w szpitalu, bierze teraz jakieś psychotropy i czasem ma takie napady, że w łeb mu kolba bije, że się tak wyrażę :ico_noniewiem: No i to już jest tradycja, że dziewczynom na moim stanowisku dokucza... Pewnie chce kogoś swojego wkręcić. Tamta co pracowała przede mną zwolniła się właśnie z jego powodu, tak jej dał w kość :ico_noniewiem: Dekiel jakiś po prostu. Ale od stycznia przenosimy się do nowego biura i ta zakała ma mieć swój własny gabinet, to miesiąc lub dwa może wytrzymam :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 lis 2008, 10:02

Kolka mam nadzieję,że ten dziad da ci spokój, bo w takiej atmosferze to ciężko pracować.........

no kwietniówki urlop sobie chyba zrobiły......

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

17 lis 2008, 11:10

Cześć dziewczyny :-D
Widzę, że na TT pustki... szkoda. U nas zimno jak cholera, pada śnieg z deszczem... kurcze zima idzie. Ja właśnie szukam na allegro jakiegoś kombinezonu dla Krystiana, chcę mu kupić taki dwuczęściowy w miarę w rosądnej cenie, potem jeszcze buty mu trzeba noi czapkę. A wy już wyposażyłyście swoje dzieciaczki w cieplejsze ubrania?
Muszę się wam pochwalić, że mój syno od tygodnia jest bardzo samodzielny, zaczął sam jeść :-D i nie chce wogóle żeby go karmić. Siada sobie elegancko przy stole, dostaje miseczkę np. zupy i sam je. Jak się go pytam czy będzie jadł obiad czy śniadanie, on odpowiada Tak SIAM :ico_haha_01: . A jak się go pytamy ile ma lat to wiecie co odpowiada "tsi" czyli trzy hehe. Pozatem to zaczyna się więcej bawić, uwielbia pisać i oglądać książki, rośnie z niego chyba jakiś artysta. No.. i tyle u nas z nowości.
CARO - już niedługo będziesz tulić Filipka w ramionach :ico_brawa_01: super. Ja właśnie wczoraj rozmawiałam z mężem na temat dzieci, i wiecie co kolejny raz doszliśmy do wniosku, że dwoje dzieci to za mało, trójka to chyba tak w sam raz, więc pewnie kiedyś w przyszłości zdecydujemy się jeszcze na jednego maluszka.
Karolcia cieszę, się że z ciśnieniem już u ciebie lepiej.
KOLKA - starym dziadem w pracy się nie przejmuj, rób swoje i olewaj go. Pamiętaj, że za pierwszą wypłatę trzeba sobie coś fajnego kupić :ico_oczko: .
MRÓWECZKA - super, że Eryś grzecznie śpi

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 lis 2008, 14:10

Cześć... zaglądam tu codziennie ale jakoś nie mam weny na pisanie :ico_puknij:
Dajcie mi kopa w dupsko co :-D
kari24, gratuluję nowych umiejętności Krystiana :ico_brawa_01:
caro, ale ten czas leci :ico_szoking: a może pochwaliłabyś się brzusiem co ?? :ico_oczko:
Kolka, olej dziada!! albo lepiej wymyśl coś na niego i niech go zwolnią!! :-D
Mróweczka, super że z Erysiem już lepiej i że śpi :-D
Ja narazie nie planuję zakupu łóżka dla Kacpra.... lubi spać w swoim łóżeczku i dopuki się w nim mieści niech tak zostanie :-D przynajmiej rano nie zwiewa mi :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość