Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 11:07

martka to udanego urlopu - oby pogoda dopisała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kasiekk ja dziś w końcu skosztowałam bobu - cała micha pękła w 5 minut :ico_oczko: Ale krople jakby co, są :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 cze 2008, 11:09

dziendoberek
ja w koncu mam wakacje i sie ciesze przeogromnie..co za ulga...
dzis zrobie sobie luzbniejszy dzionek, pomyje tylko podlogi, pierogi z mieskeim na obiad zrobie i koniec..wczorajsza sterte prasowania zrobilam i 3 godziny az mi to zajelo :ico_szoking: takze chociaz tyle roboty z glowy....

a od jutra duze porzadfki,w szafach i szafkach :ico_haha_01:

i zaczne tez pisac juz sobie teoretyczny rodzial pracy licencjackiej, chcialabym oddac juz prace swojej promotorce przed koncem tego roku a nie tak jak wszyscy beda dawac w kwietniu...ale zobaczymy jak mi wyjdzie...

Oskar sika nadal jak sikal, woli na toalete dorosla niz na nocnik, ale sam jeszcze nie wola raczej, czasem tylko to jego fuu zanim zrobi i prowadzenie za reke i pokazywanie an ubikacje to jedyne oznaki a po za tym to na trafa idziemy i prawie za kazdym razem cos zrobi...

dzis juz po zakupach, zaraz klade go spac i za obiad sie biore...
a potem pocwicze i posiedzimy an ogrodku...

od dzis sie biore za siebie, za to moje cielsko straszne... daje sobie miesiac na taki ostry wycisk :ico_haha_01:

Kasiek super Pelus wyglada bez lokow, taki prawdziwy chlopczyk i faktycznbie spowaznial :-D i wielikie brawa za wolanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Martka a gdzie an urlopik jedziecie??

Patkla to jeszcze troszke czasu bedzie miala komputer w naprawie... :ico_noniewiem: szkoda...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 cze 2008, 12:48

witam
małż pojechał jak zwykle o 1 w nocy,nocka ok,pobudka po 7

dzis siku na kibelek a kupę zrobił w majtki :ico_puknij: cos nie chce kupy wołać hmm :ico_puknij: dobrze że siku woła,pomału i będzie wszystko :ico_sorki: mam nadzieje

Nat super że masz już wakacje :ico_brawa_01:

dizs jeszcze nigdzie nie byliśmy,musiałam posprzątać,pprasować,2 pranka zrobiłam,pójdziemy jak wstanie,tak sie troche chmurzy :ico_puknij: byle nie padało

moze zaraz kilka zdjec jeszcze wrzuce z wczoraj :ico_noniewiem: własnie zgrałam z aparatu

dzięki Nat :ico_sorki: dziadkowie jak go zobaczyli to w szoku byli :ico_szoking: jak sie zmienił na buzi ,a mój tato rozpaczał że loki ścięte :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-30, 13:05 ]
kamizela mniammm ,ja sobie też kupie tylko chyba nie dzis,bo targ juz bedize zamkniety jak ja wylezę z domu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-30, 13:13 ]
z wczoraj

Obrazek

Obrazek

dziś Kacper rysuje ryby :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a na tym to w ogóle wygląda jak nie on :ico_puknij:

Obrazek

Nat nie przesadzaj z tym "cielskiem strasznym" :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 15:22

Oddałam babci Wiktora bo normalnie nie złazi ze mnie - szarpie za bluzkę i chce cyca, a ja podjęłam kolejną próbę odstawienia :ico_nienie:

Nat super, że masz już luz. I jeśli tylko czas ci pozwoli to pisz tą teorię bo z doświadczenia wiem, że lepiej pisać sobie bez pośpiechu niż na gwałt - tak, jak ja :ico_olaboga: I popieram kasiekk - nie gadaj bzdur o tym niby cielsku :ico_nienie:

Wpisujcie się :ico_haha_01:

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 69#4532969

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 cze 2008, 19:33

zrobione kamizela :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 20:13

kasiekk :ico_haha_01: Jak spacer ?

Moje dziecko po kąpieli zjadło michę kachy, popiło dwoma cycami tak, że aż mleko ciekło mu bokiem i śpi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

30 cze 2008, 21:43

czesc kochane :ico_buziaczki_big:
dziś przyszedł komputer radości było co nie miara :-D ale na któtko ponieważ dalej się zawiesza i jutro zadzwonimy do tego serwisu i :ico_nerwusek: :wpale: :533: o nic nam to nie da na pewno będziemy musieli odesłać :542: kolejne 2 tygodnie
postaram się zaraz was doczytać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 cze 2008, 21:48

Ello patka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No nie, znowu znikniesz .... Pisz co u ciebie :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 cze 2008, 22:34

kamizela bylismy w parku,dzis towarzyszyła nam moja mama :-D Emilki nie było :ico_puknij: :ico_noniewiem: ale chłodno coś ise zrobiło i my zwiali :ico_oczko: myślałam że popada bo tak sie zbierało ale przeszło bokiem :ico_sorki:

witaj Patuś,co słychać?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 cze 2008, 23:22

Witam i ja pozną porą

Miałąm problem z wejściem na tt, chyba przez moje wolne łącze

Filka dobrzez zniósł moja dwudniową nieobecność wdomu. Ale dziś nie odchodził ode mnie, nawet w dzień nie poszedł spać. Ale co tam mi sie też coś od życia się należy , co nie?
Alw wesele było super, takie "wiejskie" :ico_haha_01: lepsze niż poprzednie na którym byłam, tam takie sztywniaki-arystokraty. A tu fajne wesole ludzi. no poprostu super.
niestety z wesela zdjęć niemam, ale mam z poprawin, to na dniach wkleje,

a teraz dobranoc, do jutra, mam nadzieje ze juz bedzie ok z kompem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość