caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 wrz 2008, 09:51

Łukaszku kochany życzę Ci aby serduszko Twoje gorące było jak słońce, a uśmiech twój radosny przypominał zapach wiosny Obrazek



a mi jest smutno i żle.....dowiedziałam sie dziś,że koleżanka z mojego forum kwietniowego nie ma już dzidziusia pod sercem.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ...che mi się wyć......................




a dziś miał być wesoły dzień, bo zostało mi tylko i Tosi
Obrazek do porodu

[ Dodano: 2008-09-10, 10:02 ]
Evik ja już wczoraj wysłałam Ci moje dane, ale dla pewności jeszcze raz wysłałam przed chwilą :-) :-)

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

10 wrz 2008, 12:18

Caro wiem jak to jest..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 wrz 2008, 12:36

koleżanka z mojego forum kwietniowego nie ma już dzidziusia pod sercem.... :ico_placzek:
caro, kto??? bo nie ma info.. :ico_placzek:

Lukaszku, wszystkiego naj naj naj naj naj!!!
Obrazek


Caro, Tosia - gratuluje STUDNIOWKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

10 wrz 2008, 12:37

Łukaszku.......... Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.


Połowa spraw załatwiona... Jeszcze tylko zebranie u synusia zostało :ico_zly:
Caro , przykre to co się koleżance stało... Mam nadzieję, że dojdzie do siebie po stracie...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 wrz 2008, 12:41

Jeszcze tylko zebranie u synusia zostało :ico_zly:
u mnie jutro - pierwsze w zyciu i mam nerwa :ico_haha_01: :ico_oczko: tym bardziej, ze bedzie siostrzenica meza... jest starsza ode mnie, mamy dzieci w tym samym wieku i ... no, powiedzmy ze nie rozmawiamy ze soba. albo raczej - ona zdecydowala ze ja nie istnieje, a ja mam ja w .... :ico_zly: cala ta rodzinka jest pokrecona :ico_noniewiem:

Karolina, jak tam dzien? juz lepiej???

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

10 wrz 2008, 12:42

koleżanka z mojego forum kwietniowego nie ma już dzidziusia pod sercem.... :ico_placzek:
Jejciu - to straszne :ico_placzek:

Wszystkiego najlepszego dla Łukaszka i dla Ciebie Caro - jeju kiedy to zleciało...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

10 wrz 2008, 13:14

Osita, musiałam dzisiaj biegać za papierkami... A że biurokracja u nas panuje i powszechna spychologia, trochę to trwało... Synek zażyczył sobie za świadectwo z paskiem stypendium od RP :ico_brawa_01: , pozostało to na mojej głowie załatwić :ico_zly: No ale ma mały rację, należy się, niech dają... :-D
A pod względem jakości umysłu już lepiej u mnie dzisiaj :-D Tryskam energią i na humor nie narzekam jak na razie :-D Może po zebraniu mi przejdzie...? :ico_noniewiem:
ona zdecydowala ze ja nie istnieje, a ja mam ja w .... :ico_zly:
Bądź ponad to igłęboko miej jej fochy... Znajdzie droę do Ciebie, jak będzie w potrzebie... Wtedy to takim najczęściej oczy się otwierają... Trochę jakby poniewczasie... I głowa do góry, zebranie przebiegnie koncertowo :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

10 wrz 2008, 15:44

Dziewczyny trzymajcie kciuki-jutro ide na echo plodu :ico_szoking: Juz chcialabym byc po...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 wrz 2008, 16:25

to Mróweczka miała urodzić w marcu, nie będę dużo pisać, bo nie wiem czy by sobie tego życzyła......
Dziewczyny trzymajcie kciuki-jutro ide na echo plodu
już zacisnęłam :-)

A pod względem jakości umysłu już lepiej u mnie dzisiaj Tryskam energią i na humor nie narzekam jak na razie
to podziel się tym chumorem, bo u mnie jescze niezaciekawie...
cala ta rodzinka jest pokrecona
to też ja olewaj....nie przejmuj się jakąś głupią babą :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-09-10, 17:04 ]
a pokaże Wam co kupiłam mojemu ślubnemu na rocznicę, najwazniejsze,ze dużo nie musiałam się pozbyć kaski, he he :-D ....jakiś czas zbiera modele samochodów z czasów PRL-u :ico_noniewiem: , to mu dokupiłam 2 maluszki :-D


http://www.allegro.pl/item426893599_leg ... aluch.html

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 wrz 2008, 17:40

dzieki, dziewczyny, ja akurat olewam rodzinke J. koncertowo :-D tylko ze akurat nie lubie, jak ktos mi robi przeswietlenie publicznie, gada za moimi plecami a jak wchodzil do mnie do domu to nawet mi dzien dobry nie mowil :ico_puknij: skoro nie istnieje, to niech przestana o mnie gadac, echhhh :ico_noniewiem:
magda83, jutro bedziemy trzymaly kciukasy :-D
caro, aaaaaa, sorki ze tak pytam bo akurat sa znajome twarze na kwietniowkach i dlatego... przykro mi z powodu mroweczki :ico_placzek:
maluszki fajne, a ten czerwony jakie wspomnienia... :ico_haha_01: :-D
Karolina2411, oooo, to zdolniacha z twojego syna :ico_brawa_01: a jaka trzeba miec teraz srednia zeby miec pasek na swiadectwie? za moich czasow bylo to od 4.76..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość