Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

25 paź 2010, 17:01

NowaSejana, to trzymam kciuki by się wyrobił babiszon i żebyście klucze mieli :ico_sorki:

Blanka26, Ty też już czujesz tak często ruchy?? Bo mi to normalnie co chwila tam się przewraca w brzuchu :-) taki wiercipięta mały

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2010, 17:26

NowaSejana, to trzymam kciuki by się wyrobił babiszon i żebyście klucze mieli :ico_sorki:
najpozniej klucze musimy dostac w czwartek, bo stad sie bede wynosic w czwartek, juz jestem umowiona na zdanie mieszkania z wlascicielem i termin z tymi od pradu, zeby mi liczniki spisali...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 paź 2010, 17:58

hejka wieczorkowo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 paź 2010, 18:23

Fintifluszka Mieszkamy niby razem,ale wyniosłam się wczoraj z domu :/ :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2010, 18:55

Mieszkamy niby razem,ale wyniosłam się wczoraj z domu :/ :ico_placzek:
oj, to az tak zle?
i gdzie teraz jestes?

mnie zostawil facet w 3 mies. ciazy z blizniaczkami... ehhh... wiec wiem co to znaczy przechodzic ciaze samotnie... ale kochana najwazniejsze sie nie zalamywac..
ja przez ponad 2 lata zylam tylko dla dziewczynek myslac, ze nikt nie pokocha kobiety z 2 dzieci, bo to "problem".. jak widac mylilam sie i dzisiaj dziewczynki maja prawdziwego ojca i oczekujemy zaplanowanego maluszka...
wiec glowa do gory kochana.. masz dla kogo zyc..
i albo on zauwazy co stracil i sie zmieni, albo zycie ulozysz sobie na nowo i napewno spotkasz kogos kto Was pokocha...

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

25 paź 2010, 19:12

Witam, dzisiaj odebrałam wynik " estriol wolny" ( tak bardzo się bałam tego wyniku i nawet zadzwoniłam do pani doktor żeby mi dokładnie powiedziała czy jest ok !?) i okazało się , że jest dobrze, normalnie kamień spadł mi z serca!!!!!!!!!!!!


GWONA bardzo mi przykro , że tak się stało
:cry:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 paź 2010, 19:18

Czesc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Nowa Sejana no swira mozna dostac z tymi mieszkaniami :ico_szoking: trzymam kciuki -napewno baba zdazy i dostaniecie klucze do nowego domku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-25, 19:26 ]
Gwona Kurcze nie wiem co napisac ale ja mysle ze nic nie dzieje sie bez przyczyny -moze Wam obojgu dobrze zrobi takie rozstanie bo jak to mowia nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :ico_oczko: trzymam kciuki

[ Dodano: 2010-10-25, 19:26 ]
Inuno witaj !!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2010, 19:27

Nowa Sejana no swira mozna dostac z tymi mieszkaniami :ico_szoking: trzymam kciuki -napewno baba zdazy i dostaniecie klucze do nowego domku :ico_brawa_01:
mam nadzieje,bo juz powoli zaczynam sie stresowac :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 paź 2010, 19:38

I strasznie dziekuje wszystkim :ico_ciezarowka: za :ico_brawa_01: wzgledem ruchow dzidzi :-D Juz sie nie moge doczekac nastepnych -bo najbardziej czuje wieczorkiem po kolacji jak zalegne na sofie z nogami do gory z jakims filmikiem na laptopie :ico_oczko: wlasnie czekam na jedzonko :ico_haha_01:

Dzis bylam u lekarza -sluchalismy serducha malenstwa :-D :ico_brawa_01: :-D
Tylko znow sie strachu najadlam bo w moim moczu wykryli krew a ja jestem Rh- i kazde krwawienie to nie dobrze :ico_nienie:
Ale ponoc nie za wiele tej krwi ( 2plusy) i kazali znow sikac i wyslali jescze raz na bakterie(moze infekcja) ale sami byli przestraszeni bo lekarza innego sciagali z ostrego dyzuru zeby sie upewnic czy nie musze szybko do szpitala po szczepionke :ico_olaboga:

Chociaz dla mnie to dziwne bo krwawienia jako takiego tez nie mialam ani nawet plamienia i nic mnie nie swedzi /piecze przy sikaniu wiec chyba nie infekcja???
Diabli wiedza w srode mam zadzwonic po wyniki

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

25 paź 2010, 20:11

Gwona, życzę Ci szczęścia kochana !

NowaSejana, jeszcze parę dni i odsapniesz sobie z tym mieszkaniem

tabogucka, trzymam kciuki, żeby wszystkie wyniki były ok! oby to nie infekcja.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość