Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 sty 2012, 14:33

mebelki i pokoik śliczny :ico_brawa_01:
dziękuję kochana
chyba też nerwowo bo nie lubię bałaganu
ja także :ico_zly: właśnie wzięłam się za sprzątanie pokoju jednego, a nie długo przejdę na następny .. denerwuje mnie już to, codziennie to samo ! :ico_placzek: aż mi się płakać chce z nerwów jak na to patrzę.. :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sty 2012, 22:39

Hej dziewczyny :-)
My w Poznaniu, mrozik tu zawitał i siedzimy w domku, ale przez okno piękne widoki na trawnik, więc Stasiek się nie nudzi. Ulę mąż wozi na kulki czasem i też jest zadowolona a i chodzimy do kur i gęsi, po jajka, albo tak po prostu w odwiedziny.

Dużo zdrówka życzę dla Waszych maluchów, alergie okropne są, moje maluchy, odpukać, nie są uczulone na nic, przynajmniej niczego takiego nie zauważyłam. Stasiu jada już większość rzeczy i przerzuciłam się na normalny proszek do prania już jakiś miesiąc temu. Współczuję Wam tych alergii, bo to dzieciom ciężko wytłumaczyć, że czegoś im nie wolno zjeść.

Tynusz, super pokoik i mebelki też ładne. Julcia ma sporo miejsca do zabawy :ico_brawa_01:
dziś już przeszedł cały pokój ale chwieje go na wszystkie strony :-D
brawo :ico_brawa_01: zuch chłopak :-)

Mój Stasiu się ostatnio tak fajnie ze mną bawi, na akuku tak śmiesznie się pochyla na bok i ucieka, a zaraz potem przybiega do mnie z otwartymi ramionkami i rzuca mi się w ramiona i tak przytula się mocno... kochany jest :-)
@gniecha napisał/a:
chyba też nerwowo bo nie lubię bałaganu
ja także :ico_zly: właśnie wzięłam się za sprzątanie pokoju jednego, a nie długo przejdę na następny .. denerwuje mnie już to, codziennie to samo ! :ico_placzek: aż mi się płakać chce z nerwów jak na to patrzę.. :ico_zly:
ja też miałam takie podejście, ale ostatnio dałam na luz, bo ciągle na dzieciaki krzyczałam, że bałagan i ze ściera latałam nieszczęśliwa, a teraz jest mi lepiej, nie złoszczę się i więcej czasu spędzam z maluchami robiąc z nimi bałagan. Będę sprzątać jak oni będą starsi.
Od 15 lutego wracam na 28godzin tygodniowo do pracy już mnie serducho boli ale jak mus to mus
oj, to przykro bardzo zostawić maluszka w domu...
Wczoraj byłam na kontroli ze Stefciem ma 74,5 cm i waży 9360g .Od kilku dni puszcza się i stoi sam w kojcu bez trzymania i robi dokładnie tak: :ico_olaboga: i ja mówię olaboga a on się śmieje i siada na pupę jest taki pocieszny :-D
super :-) Mój Stasiek to brawo sobie bije jak coś przeskrobie...

Uciekam spać, bo coś choroba mnie rozbiera, gardło mnie boli bardzo i oko mi łzawi i ropieje.
Do jutra...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sty 2012, 10:27

Wpadłam się pochwalić :ico_brawa_01: mamy pierwszego zębola :ico_brawa_01: .
powiem Wam, że normalnie jak go wykryłam to się poryczałam :ico_placzek: :ico_haha_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 sty 2012, 11:29

Wpadłam się pochwalić :ico_brawa_01: mamy pierwszego zębola :ico_brawa_01: .
powiem Wam, że normalnie jak go wykryłam to się poryczałam :ico_placzek: :ico_haha_01:
Brawo i wierzę jaka ulga co?? Sama bym buczała u mnie też nie wyłaziło nic długi okres czasu tak jakby w miejscu choć dziąsełka lekko spuchnięte a teraz też Stefek zaczął wypuszczać 3 zęby na raz jak to przetrzymamy to mam nadzieję potem będzie po kolei po jednym he.

Odebrałam chodzik i Stefan jest zachwycony i prezent w sam raz na teraz bo jeszcze nie umie nawet przy nim chodzić haha ,ale przecież od tego jest y pomagać w człapaniu no nie?? Staje przy nim siada wrzuca kulki znów wstaje pcha do przodu ,ale nogi stoją w miejscu ha ha .Ważne ,że mu się podoba!! :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 sty 2012, 12:11

powiem Wam, że normalnie jak go wykryłam to się poryczałam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Juuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D A nasze babcie mówiły, że im później są zęby, tym dłużej i zdrowsze na stareość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odebrałam chodzik i Stefan jest zachwycony
To teraz mały mężczyzna na pewno szybko go rozpracuje i zacznie przebierać nóżkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-01-2012, 11:14 ]
Stasiu się ostatnio tak fajnie ze mną bawi, na akuku
Hehe, ja też uwielbiam zabawy Zuzi, dzieci potrafąi się śmiać z byle czego, ostatnio nauczyła się niby kichać :-D , i kiwa tak śmiesznie głową i mówi ki-. I na wszystko pokazuje paluszkiem, żeby jej mówić jak to się nazywa, zwłaszcza w kuchni :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-01-2012, 11:17 ]
@gniecha napisał/a:
Od 15 lutego wracam na 28godzin tygodniowo do pracy już mnie serducho boli ale jak mus to mus

oj, to przykro bardzo zostawić maluszka w domu...
Nooo, ja jeszcze posiedzę z Zuzią, nie wiem ile, bo jak Oliwka pójdzie do szkoły od września to będę chciała się zorientować co lepiej nam będzie wychodziło, czy moja praca i oddanie Zuzi do przedszkola (oczywiście nie wyobrażam sobie całego etatu, bo to moje ukochane maleństwo i chcę uczestniczyć w Jej ciągłym rozwoju i wczesnej nauce, a boję się że jakby teraz poszła do żłobka na długo to wolałaby mówić po angielsku niż po polsku, a tego bym nie chciała), czy zostanie z Nią w domu.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sty 2012, 14:51

Brawo i wierzę jaka ulga co??
ufff dziś chodzę i się ciągle śmieję i śpiewam ze szczęścia, a to tylko ząbek i tyle radości :ico_brawa_01:
Staje przy nim siada wrzuca kulki znów wstaje pcha
:ico_brawa_01: super, u nas mamy jeździko pchaczek i jakoś Adrian się nim wogóle nie interesuje :ico_noniewiem: on szybko zaczął chodzić i jego ulubione zabawki to te "niedozwolone"i włazi wszędzie tam gdzie nie powinien i dotyka wszystko to co nie wolno :ico_haha_01:
będzie po kolei po jednym he.
tego Wam życze i mam nadzieje, że u nas też nie wszystko na raz bo zamęczy się biedny :ico_sorki:
że im później są zęby, tym dłużej i zdrowsze na stareość
tez tak słyszalam, ale słyszałam również, że dziecku może od tego późnego ząbkowania i bólu coś w główce pęknąć :ico_noniewiem: :ico_placzek:
uwielbiam zabawy Zuzi
hehe kto ich nie lubi :ico_brawa_01: . Adrian też lubi bawić się w akuku, często wchodzi za firankę i jak zza niej wychodzi to straszy i mówi takim groźnym głosem aaaaaaa :-D , śmieszne to jest :-D
A wczoraj po obiadku bekło mu się i tak mu sie to spodobało, że teraz jak go zapytamy jak beka to robi beeeee :ico_haha_01:
Fajne te nasze dzieci i tak szubciuchno rosną aż strach :ico_olaboga:

Współczuje powrotów do pracy, bo w tym czasie można dużo straciś z życia naszych maluchów :ico_sorki:
Ale ja np pracuję tylko 12h w ty i jest mi z tym bardzo dobrze, bo takie wyrwanie się z domu jest baaaardzo potrzebne :ico_sorki: .

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 sty 2012, 16:32

witam z :ico_kawa:

u nas zima przepiękna , ale co z tego jak nie mogę z niej korzystać, ale mam nadzieje, że śnieg jeszcze poleży, przeważnie leży tu do końca marca , no i jest ciepło bo max -2st , nie to co w pl :ico_chory:

Buzokno super moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wielka ulga, ja też chyba bym płakała ze szczęścia :ico_haha_01:


a u nas Nell się nigdzie nie wspina, za firanki nie chowa bo nie mamy :ico_haha_01: jedynie na co muszę uważać to na wc bo lubi bardzo kibelek trzaskać klapą i lizać zbiornik z wodą :ico_olaboga: , i jak tylko otwieram zmywarkę to już leci i wskakuje do niej :ico_haha_01: wyjmuje wszystko co tam jest , a ja tylko łapię :ico_haha_01:

ale jej ulubionym zajęciem co od rana do nocy robi to ogląda książki, non stop mi przynosi i ogląda, jedna się znudzi bierze kolejną i dotyka i patrzy i przewraca kartki, oczywiście muszę jej pomagać bo grube są , ale dla niej wystarczy dać stertę książek to nie ma dziecka , no i oczywiście jeszcze jakąś pomoc by kartki jej przewracała :ico_haha_01: :-D
Odebrałam chodzik i Stefan jest zachwycony
to najważniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chodzimy do kur i gęsi, po jajka, albo tak po prostu w odwiedziny.
ja jaka u kur jeszcze mogę zbierać , ale robić im jedzenie nie cierpię :ico_chory: smrud tego chleba namoczonego, paszy i pokrzywy bleee :ico_chory:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 sty 2012, 17:19

Wpadłam się pochwalić :ico_brawa_01: mamy pierwszego zębola :ico_brawa_01: .
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ważne ,że mu się podoba!! :-D
super, że prezent udany :ico_brawa_01:
żeby jej mówić jak to się nazywa, zwłaszcza w kuchni :ico_brawa_01:
będziesz miała pomocnicę niedługo.
super, u nas mamy jeździko pchaczek i jakoś Adrian się nim wogóle nie interesuje :ico_noniewiem: on szybko zaczął chodzić i jego ulubione zabawki to te "niedozwolone"i włazi wszędzie tam gdzie nie powinien i dotyka wszystko to co nie wolno
jakbym czytała o Stasiu.
i jak tylko otwieram zmywarkę to już leci i wskakuje do niej :ico_haha_01: wyjmuje wszystko co tam jest , a ja tylko łapię :ico_haha_01:
oj jak ja tego nie lubię...
ale robić im jedzenie nie cierpię :ico_chory: smrud tego chleba namoczonego, paszy i pokrzywy bleee :ico_chory:
my im dajemy pszenicę i odpadki z kuchni, chleba nie moczymy...

Stasiek mi marudzi, spał dzisiaj tylko pół godziny i jest nie do wytrzymania... uciekam do niego.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sty 2012, 21:13

jakbym czytała o Stasiu.
hehe podobni Ci nasi chlopcy :-D . Z ktorego Staś jest dokładnie? Adrian z 10 stycznia (a miał byś z 28 :-D )
ogląda książki,
ooo to Adrian też lubi :ico_brawa_01: nawet wiej jak go proszę, żeby przyniósł książeczkę z misiami to mi ją przynosi i otwiera tam gdzie są misie, no i ma jeszcze ulubioną z kotkiem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-01-2012, 20:16 ]
książek to nie ma dziecka
no to u mnie nie ma tak dobrze, on poogląda to co chce i śmiga dalej rozrabiać, on jest bardzo szybki i szybko się nudzi :ico_olaboga: , czasem normalnie nie wyrabiam :ico_olaboga: . Z Oliwcią tak nie miałam, ale z Adrianem to jak jestem sama w domu to nawet obiad jest ciężko ugotować jak nie śpi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 sty 2012, 10:34

Z ktorego Staś jest dokładnie? Adrian z 10 stycznia (a miał byś z 28 :-D )
Stasiek jest z 25 lutego :-)
nawet obiad jest ciężko ugotować jak nie śpi :ico_sorki:
to ja miałam odwrotnie, z Ulą nie mogłam nic zrobić, a Stasiek miską potrafi się zając na 15 minut ;-) Jemu niewiele potrzeba do szczęścia :-)

Witajcie o poranku, mróz u nas wielki, stawiam :ico_kawa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość