Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lip 2007, 13:21

a moj Kacpi znow zjadl i spi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-03, 13:26 ]
caro, jakie i gdzie masz te tatuaze? :-D
Dla Oskarka :ico_brawa_01: za jedzonko .Ja juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogla Kacpiemu dac cos innego niz mleko :-D

[ Dodano: 2007-07-03, 13:27 ]
a ubranko super :ico_brawa_01: Oskar bedzie w nim wygladal bardzo męsko ... :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2007-07-03, 13:33 ]
http://www.allegro.pl/item209873414_uro ... ca_62.html mi sie podoba tez taki ale nie chce bialego

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2007, 13:48

wow :ico_szoking: az trzy?????

Ale fajnie,ze Oskarek tyle juz je :ico_szoking: Ja znalazlam sposob na mojego Andrzejka.Znowu dzis plakal jak jadl z cycusia,bo slabo lecialo i zrobilam mu to wstretne mleczko - Bebilon Pepti ( nie dziwie sie,ze nie chcial tego pic ) i dodalam mu do tego glukoze :ico_wstydzioch: i wypil bez marudzenia.Poslodzone smakuje nawet dobrze :-D
Ale jestem z siebie dumna :-D

No i przywiezli nam lezaczek - wyglada fajnie ale maly spi wiec nie wiem czy mu sie podoba :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-03, 13:52 ]
fajne te ubranka :-D

Ja chrzcilam jak Andrzejek mial miesiac,wiec byl malutki i byl w beciku.A ubrany byl w body i skarpetki ( gole nozki mial bo bylo cieplo,no i w beciku nie widac :-D )a na gore biala bluzeczke :-D

Kurcze - Marzenka,co myslisz????Ja chetnie juz bym dala Jedruli ta kaszke do mleczka,zeby ciala nabral ale to moze za wczesnie co?????

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 lip 2007, 14:21

caro super imie Oskar- moje lalki tak mialy na imie hehe i mowilam ze moj synek Oskarek bedzie jak bylam mala wiec moze nastepny Syn takowe wlasnie imie otrzyma!!! narazie jest Eryczek!!!
dajesz juz małemu inne jedzonko-super!!! ja myslalam zeby poczekac do 4 miesiaca i niewiedzialam czy niebedzie za wczesnie bo niby od 4 sie podaje inne jedzonko ale moze i ja sproje bo niemoge sie doczekac!!!

dziewczynki niewiem jak Wam to wytlumaczyc bo ten garniturek to do tych waszych niepodobny a fotki niemam bo wyniuchalam go w sklepie!!! moze znajde jakies zdjecie to pokaze!!! a niechodzi ze na bialo tylko ze chrzcza w jakis jasnych kolorach(dosc juz mnie macie:P)

Mordeczka zazdroszcze zgubionyh kilogramow



:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-03, 14:22 ]
iw-rybka a Ty niemialas miec dziewczynki czy cos mi sie uroiło??

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lip 2007, 14:26

Mróweczka, kup takie ubranko jakie ci sie podoba to Ty masz byc zadowolona a nie ksiadz :-D moja siostra chrzcila synka w granatowym garniturku i wygladal bosko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-03, 14:37 ]
iw_rybka, za wczesnie ... poczkaj az Jedrus skonczy 3 miesiace i wtedy mozesz juz zaczac dodawac do mleczka kleik kukurydziany pozniej rzowy ... ale teraz jeszcze sie wstrzymaj :-)

[ Dodano: 2007-07-03, 14:43 ]
wiecie co ... nie rozumiem lekarzy ... wiem ze sa jakies normy dla dzieci ile powinny wazyc ale ... wkurza mnie jak lekarz mowi ze maluch za malo czy za duzo wazy .. przeciez dorosli tez waza roznie jedni sa mali i szcupli inni wysocy i grubsi albo mala i gruba czy wielka i chuda .. tak samo u dzieci ..kazde jest inne i kazde ma prawo wazyc miej czy wiecej ... ja sie nie przejmuje waga kacpra wcale ... po prostu tyle ma wazyc i tyle wazy i co z tego ze niektore dzieci w jego wieku sa o polowe lzejsze :ico_noniewiem: :ico_puknij: pozniej moze byc tak ze bedzie chudy ... a nagorzej mnie zezloscila i zarazem rozsmieszyla polozna ktora byla u Kacpra ... powiedziala mi ze powinnam malego odchudzic bo go upase i bedzie w przyszlosci gruby a sama chyba wazyla ze 120 kg ... wiec niech sie sama za odchudzanie wezmnie a nie mi dziecko kaze glodzic :ico_puknij: :ico_puknij:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 lip 2007, 14:47

Ja też sie nie mogłam doczekać, aż zacznę dawać synusiowi cos innego niz samo mleczko, a teraz jak już wcina inne rzeczy to potrochu, tak raz na tydzień cos nowego chcę mu dawać i zobaczyć jak będzie reagował, bo na razie po kleiku, kaszcze i marchewce z jabłkiem nic mu nie dolegało Tfu Tfu, a gdzieś wyczytałam,że po ryzu i marchewce mogą być zatwardzenia i trochę sie tego właśnie obawiałam, ale chyba to nowe jedzonko mu smakuje!!!!!!!!

Mróweczko mojemu mężowi od zawsze się podobało to imię, a u nas był taki układ że ja daje dziewczynce a on synkowi!!!!!!!!!

Mordko pierwszy tatuaz zrobiłam sobie na ramieniu( ale cos mało dał mi tuszu i się zrobił bladawy, już 5 lat idę żeby go poprawić i nigdy dojść nie mogę hi hi) i to jest taka ala głowa tygrysa!!!!!!!
drugi mam tak nad cyckiem i to jest różyczka, a trzeci to sama nie wiem dokładnie co to jest, taki jakis dziwny wzór i zrobiłam go tam gdzie kończą się plecy( nawiasem mówiąc ten bolał jak cholera, uuuuuu aż się wzdrygam na sama myśl jak se przypomnę)

[ Dodano: 2007-07-03, 14:53 ]
Mordko masz rację! Ja to już normalnie jak sobie pomyśle że znowu 17 lipca będą mi kwękać, że Oskarek za chudy to chyba ich uduszę!!!!!!!! Ciąglę słyszę to samo, juz się normalnie srać( za przeproszeniem) chcę od tego gadania!!!!!! Waży tyle i już! Przecież jak by wszyscy wyglądali tak samo to nie byłoby ciekawie, no nie!!!!!
A ta jedna lekarka co mi tak marudzi, to ma córke, która wygląda jak wieszak, ciekawe czy jej tak wszscy marudzą że żeby ją podtuczyła!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2007, 14:53

Mróweczka, no staralismy sie o Amelke i na pierwszym USG wyszlo,ze bedzie cora i nam sie odmienilo :ico_wstydzioch: I rozmawailismy sobie,ze szkoda,ze nie synek i na nastepnym usg juz byl siusiak :-D

A garniturek jest garniturek - wazne,ze odswietny i moze byc granatowy.To nie pierwsz komunia a chrzest i mysle,ze Eryczek bedzie wygladal bosko w nim :-D

M0rD3CzKa, no to poczekam te dwa tygodnie.Jutro ide do pediatry,bo kazala przyjsc,bo chce zobaczyc ile przybierze po tym lekarstwie na ulewanie.mam nadzieje,ze to 160 gram ja zadowoli i nie bedzie chciala robic mu tych cholernych badan :ico_zly:

I zgadazam sie z Toba,ze kazde dziecko indywidualnie przybiera i nie powinni nam wmawiac,ze nasze dzieci sa za grube albo za chude :ico_olaboga:

Andrzejek jest drobny ale ma szyneczki na nozkach i brzusio pekaty wiec nie wiem o co chodzi???Nie miesci sie w tabelce to juz zle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lip 2007, 14:54

caro, super :-D ja chcialam nad piersia ale zrobilam na lopatce bo tam sie balam :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2007, 14:57

caro, wiem co czujesz bo ja slysze za kazdym razem to samo co ty :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-03, 15:17 ]
no obudzil sie i nawet zapomnial o jedzeniu :-D bo wsadzilam go w lezaczek :-D

Najpierw ogladal telewizje i zaczynalismy sie martwic ale juz sie zainteresowal palakiem i najbardziej podoba mu sie ta kulka wiszaca,chociaz ja bylam pewna,ze spodoba mu sie ta malpa grajaca,bo ma w wozku podobna zabawke i jest nia zachwycony :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 lip 2007, 15:18

caro u nas mialobyc odwrotnie ze ja Synkowi a Michal Córci ale wkoncu razem wymyslilismy ale nastepny Syn bedzie Oskarek-moj idol z Ul Sezamkowej!!! Eryczek tez śliczne imie:)

Mordeczka, iw-rybka, caro walić te polozne przeciez wiadomo ze jak dziecko ma chudych rodzicow to niewiadomo jak grube niebedzie albo jak ma wysokich to niebedzie krotkie wiec to zalezy od dziecka!!!

ja pojde dzis wreszcie zwaze bo wczoraj bylam ale zamkneli mi przed nosem!!!

dzieki za doradzenie w sprawie garniturka kupie taki jaki chce, bo w sumie to mi teściowa namieszałą w glowie bo jak mowie ze garniturek to ona:ale bialy!!! i dlatego sie tak zastanawialam

dzieki pączuszki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2007, 15:21

Mróweczka, powiedz tesciowej,ze bialy super ale tobie podoba sie granatowy i taki kupisz :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości