Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sie 2011, 11:57

hejka

wczoraj niestety nici z jeziorka,bo przed obiadem A otwierał bramę bo autem gdzieś miał jechać i Hania pod tą bramę mu podleciała jak otwierał i nie zauważył jej przez co brama uderzyła ją w palca u nogi i w połowie jej pękł paznokieć :ico_olaboga: płaczu co niemiara,krew,plaster i już nad jezioro nie było po co jechać :ico_sorki: za to pojechaliśmy do moich rodziców na trochę :-)

patrycja_g ale się strachu najedliście,ale dobrze,że Filipkowi nic się nie stało :ico_sorki: :ico_sorki:

Koroneczka bardzo intensywny dzionek wczoraj mieliście :-D
aniawlkp86, Milenka juz nie ma alergii ijesz wszystko, tak?
tak
ale mleko nadal ma pepti ale na szczepieniu popytam czy mleko jej może powoli zmieniać

markotka, pięknie ci Krzysiu śpi już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja się obawiam ciąży teraz :ico_chory: w czerwcu miałam @,w lipcu nie,teraz powinnam dostać 24 (bo zwykle co miesiąc miałam) i jak pójdę w środę po rodzinne to lecę do apteki po test i w czwartek rano testuję :ico_chory: mam nadzieję,że to nie ciąża :ico_sorki: jak na razie to słabo się czuję,co trochę siku latam,normalnie jak na początku każdej ciąży :ico_olaboga: oby to jednak nie było to bo ja się załamię :ico_placzek:

[ Dodano: 22-08-2011, 13:13 ]
poczytałam co nieco i niby ten pierwszy okres jest a później póki się bierze Cerazette to @ nie ma,dopiero po odstawieniu :ico_noniewiem: już sama nie wiem co myśleć :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 13:51 przez aniawlkp86, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 sie 2011, 13:21

Jak tam wprowadzanie nabiału do diety?
wczoraj i przedwczoraj zjadlam po kostce srnika rani i Tosia ok, dzis zrobie przerwe, jutro zjem jakis jogurt, narazie chyba polowe

jutro idziemy na szczepienie
ją w palca u nogi i w połowie jej pękł
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: oby szybko sie zagoilo
na szczepieniu popytam
kiedy idziecie? na 2 czy 3 szczepienie juz?
poczytałam co nieco i niby ten pierwszy okres jest a później póki się bierze Cerazette to @ nie ma,dopiero po odstawieniu :ico_noniewiem: już sama nie wiem co myśleć :ico_noniewiem:
wlansie gin mowil, ze przy tych tabletkach moze nie byc okresu wcale, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic, dla pewnosci zrob sobie test
oby to jednak nie było to bo ja się załamię :ico_placzek:
ja chyba tez bym sie zalamala :ico_olaboga: nawet nie chce o tym myslec :ico_olaboga: dlatego u nas przytulanki tak zadko, chyba podswiadomie ze strachu, ale tez jakos mi sie nie chce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a jak to u Was wyglada?

[ Dodano: 22-08-2011, 13:28 ]
a jak u Was z wlosami? u mnie garsciami wypadaja :ico_placzek: ale pamietam, ze po ciazy z Marcelem mialam podobnie, minelo dopiero kolo 6 miesiecy, a wlosy odrosly :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 sie 2011, 13:36

Aniu powiem Ci, że ja teraz też jestem postresowana jeżeli chodzi o ciążę, nawet nie chce sobie wyobrażać, że mogłabym teraz być :ico_olaboga: Ja brałam Azalię-jedno opakowanie (gin mówił, że okres może być normalnie, ale równie dobrze może nie być wcale), to jest to samo co Cerazette. Pod koniec opakowania nie używaliśmy dopiero prezerwatyw, bo wcześniej się baliśmy, że może nie działają jeszcze, po odstawieniu nie miałam normalnego okresu, tylko plamienie, myślałam, że okres się zaczyna i zaczęłam brać nowe tabletki (Asubtela, już takie zwykłe anty), a tu okres nagle zniknął i też się stresuje czy tabletki działają i zabezpieczamy się dodatkowo :ico_puknij: Jak masz się stresować, to zrób test, oby był negatywny :ico_sorki: Ale jaki to paradoks, wcześniej nie mogłam się doczekać ciąży, a teraz boję się jej jak diabeł święconej wody :ico_haha_01: Hania ładnie się załatwiła z tym palcem :ico_olaboga: niech się szybko goi.

Emilia ja po porodzie miałam wielką ochotę na przytulanki, ale ostatnio coś mi przeszło, za to mój mąż szaleje i ciągle mnie zaczepia :ico_oczko:

Koroneczka to Maksio wczoraj też miał dzień dziecka (bez kąpieli) :ico_oczko: A właśnie jak tam ciąża bratowej?

[ Dodano: 2011-08-22, 13:42 ]
Emilia mi włosy też strasznie lecą, wszędzie są normalnie :ico_noniewiem: a bierzesz jakieś witaminki? Jak karmiłam, to brałam te same co w ciąży.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sie 2011, 14:04

kiedy idziecie? na 2 czy 3 szczepienie juz?
7 września, 3 szczepienie
a jak to u Was wyglada?
mi też się nie chce,nie z obawy o ciążę,ale po prostu ze zmęczenia :ico_sorki: jak u nas jest 1 raz na tydzień to jest dobrze :ico_sorki:
a jak u Was z wlosami? u mnie garsciami wypadaja :ico_placzek:
mi nie wypadają w ogóle :-) po Hani troszkę mi wypadało ale mało
Aniu powiem Ci, że ja teraz też jestem postresowana jeżeli chodzi o ciążę, nawet nie chce sobie wyobrażać, że mogłabym teraz być :ico_olaboga:
wiesz co,ja jestem zdania,że zaliczyć wpadkę z 2 dzieckiem to jeszcze nie tak źle,ale z 3 to już masakra :ico_olaboga: test zrobię ale i tak dopiero w czwartek rano :ico_sorki:
jakoś większe zaufanie miałam do plastrów :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 sie 2011, 14:21

za to mój mąż szaleje i ciągle mnie zaczepia :ico_oczko:
to tak jak u mnie
wszędzie są normalnie
wlasnie dlatego ja teraz zwiazuje wlosy, bo wszwedzie ich pelno :ico_olaboga:
a bierzesz jakieś witaminki?
nie
ak u nas jest 1 raz na tydzień to jest dobrze
ja nawet nie pisze ile razu u nas jest :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: biedny ten moj P :ico_olaboga:
ale z 3 to już masakra
racja :ico_olaboga:

Murchinson pozdrawia Was i maluszki z nad morza, Matiemu dopisuje apetyt

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sie 2011, 14:45

Murchinson pozdrawia Was i maluszki z nad morza, Matiemu dopisuje apetyt
dzięki,też ją pozdrów i fajnie że apetyt Mateuszkowi dopisuje :-)

co do przytulanek jeszcze to mi się chce wtedy jak A w domu nie ma :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 sie 2011, 15:41

Hejo!

Spacerowaliśmy jakieś 3 godzinki to Maksiol rozglądał się i patrzył na świat, ledwie weszliśmy do domu, odłożyłam go do łóżeczka żeby się rozebrać to zasnął :ico_haha_01:

Markotka, ciąża bratowej? Hmmm chyba dobrze, choć ona ciągle stroi fochy. Może jej minie. Bliźniaki dwujajowe- 13 i 11 mm ostatnio miały. Nadal chodzi do tamtego lekarza, ale my się już nie wtrącamy bo po co :ico_sorki: Jest w 8 tygodniu i ostatnio stwierdziła, że chyba sobie musi kwas foliowy kupić :ico_olaboga: :ico_olaboga:

U nas z przytulankami różnie, ale przeważnie to ja nalegam :ico_wstydzioch: Albo budzę tego mojego, bo on wiecznie zmęczony, bo zaraz po pracy leci na budowę, wiecznie go nie ma. Co do ciąży narazie jest za wcześnie, ale gdyby się trafiło bym nie płakała :-)


Aniu, zrób test i pisz nam szybciutko, oby to nie była ciąża :ico_sorki:

Moje włosy ok, wypadają tak jak przed ciążą czyli normalnie, w ciąży tylko były mocniejsze. No i czasem Maksio co nieco wyrwie jak mnie za włosy pociągnie :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sie 2011, 15:48

U nas z przytulankami różnie, ale przeważnie to ja nalegam :ico_wstydzioch:
to mój chłop by się cieszył :-D

a bratowa rozwala,już dawno powinna kwas kupić a nie się zastanawiać :ico_puknij:

[ Dodano: 22-08-2011, 15:49 ]
właśnie Milenka ziemniaczka wcina :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 sie 2011, 16:05

właśnie Milenka ziemniaczka wcina :-D
A jak reaguje na nowe jedzonko?? Nic jej nie jest?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sie 2011, 16:22

A jak reaguje na nowe jedzonko?? Nic jej nie jest?
już 3 tydzień się zaczął jak dostaje coś nowego i na razie wszystko jest dobrze :-) nie ma alergii,nie marudzi,nie wypluwa to jest dobrze :-)

[ Dodano: 22-08-2011, 22:43 ]
co tu dziewczyny tak cicho się wieczorem robi???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości