Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lis 2008, 15:59

hej my wróciłyśmy, ale nie mam za bardzo czasu pisać, bo jak zwykle kupa roboty

także może potem zajrzę

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 lis 2008, 16:33

zapomniałam wam napisac, ze jutro juz bedziemy miec klucze od mieszkanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

delicja dobrze,że już jesteś :-) :-)

mordko zapomniałam cos ostatnio sie fotografować, może dzis strzelę jakąś fotę :ico_oczko:

kari to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla samodzielnego chłopaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , oskar sam je widelcem, bo łatwo mu sie nbija, ale jak zupe mu daję, to większosć jeszcze wylewa :-D , no i mówieniem tak jak było :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ja mlodemu kupiłam 2 kutrki, kombinezony ma też 2, bo w tamtym roku mój brat mu kupił, ale był taki wielki,ze dopiero teraz bedzie dobry i ja tez mu jeden taki wielki kupiłam przez allegro-tak dobrze wymiar dobrałam :-D -tylko,ze kombinezony to raczej tylko na jakieś zabawy w sniegu mu bedę zakładać, a tak to na dół normalne spodnie+rajtki......

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

17 lis 2008, 23:37

hejka

kari Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krystiana, super ze mały już sie usamodzielnił. Mojemu łobuzowi sie odwidziało, i juz nie chce sam jeś, choć jak jest głodny to wtedy sam wcina, a tak nie chce.

Mróweczka :ico_brawa_01: za spanko, super że juz Erykowi choroba przechodzi, kamil już wyzdrowiał, ale wczoraj miał 37,7 gorączki, ale to chyba przez zebole, bo nastepna 3 sie przebiła. dzisiaj juz był normalny, czyli rozrabiał.

kolka no to trafił ci się koleś, nie zwracaj na niego uwagi, bo nie warto sie denerwować.

caro, fajniusiu, no to niegługo przeprowadzka, super.

Do juterka.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lis 2008, 00:32

hejka
dzięki dziewczyny, nie będę się nim przejmować. Dziś otwarcie "dziadowi" (ja nazywam go ćwokiem) się postawiłam... baaaardzo dosadnie :ico_oczko: Min padły słowa: a odpie..ol ty się ode mnie". musze powiedzieć, że zamilkł :ico_oczko: A potem takiej maniany mi narobił, że przez chwilę miałam manko na ok 7 tys :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jutro z radością posłucham co ma mu prezes do powiedzenia :ico_oczko:
A w ogóle to życzę wszystkim dzieciom (no i Wam) zdrówka. Ja lecę dopiero się kąpać bo Jula przed chwilą mi zasnęła :ico_szoking:
Caro, no to kiedy robimy parapetówkę? :-D :ico_zdrowko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lis 2008, 11:19

Hektorka ta temperatura to napewno przez zębole.....

Kolka odważna jesteś, ja bym chyba tak nie powiedziała :ico_wstydzioch: , ale :ico_brawa_01: dla ciebie, może w koncu sie odpitoli od Ciebie

a ja czuje sie strasznei, tzn. moja d....a, bo dostałam hemoroidów :ico_wstydzioch: , przez całą noc tak mnie bolało,ż enie było mowy o spaniu, najwygodniej mi jak siedzę i ścisne dupsko :-D , sorry,ze tak z rana o takich rzeczach, ale nawet mniej sie przez to cieszę,że mama już po klucze poszła......ech spadam

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lis 2008, 14:43

hej dziewczyny, mi dziś bardzo smutno :( dziś czwarty dzień bez kupki :ico_placzek: nawet lek przepisany przez lekarkę działał tylko chwilkę, jutro jadę po skierowanie na usg, ale dziś znó chyba pojedziemy na czopku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

w ogóle to same problemy, oczywiście pieniężne, na dodatek psuje nam się samochód :ico_placzek:

praca: na pół etatu ciężko, zresztą nie pogodzę, dorywcza tylko dla studentów. Najlepiej pasowałaby mi nocna, no ale nocą, no co nocą chyba tylko pod latarnią :ico_placzek:

caro ja Cię rozumiem bo wiem jak hemoroid może dokuczyć, mnie do tej pory się odzywa od czasu do czasu ale wezmę czopka i mija

[ Dodano: 2008-11-18, 13:47 ]
kurde nie chcę nikogo obliczać ale mam tyle czasu wolnego, że nonono samo mi się we łbie liczy.
Moi teściowie na czysto zarabiają 4000zł a w tym miesiącu 5000, bo teść na trzech etatach :ico_szoking: i jeszcze biorą od nas na rachunki 150 zł :ico_olaboga:
zajebiście, ich stać na wszystko :ico_placzek: mam nadzieję, że sytuacja kiedyś się odmieni i to ja będę się chwalić jej jak mi dobrze. tak jak ona mi teraz :ico_placzek:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 lis 2008, 19:20

Oj, a co tu takie pustki :ico_olaboga: kwietniówki pisać bo coraz gorzej z nami.
DELICJA - kurcze szkoda mi strasznie Oluśki, idź jutro po to skierowanie na Usg, może mała faktycznie cierpi na tą samą przypadłość co kiedyś Karina.
Ech kolejny raz nie mam słów do Twoich teściów. 5000tys to całkiem spora kasa jak na 2 osoby, tak sie zastanawiam czy oni wogóle mają jakieś uczucia względem swojego syna nie mówiąc już o Oleńce i Tobie, kurcze przecież chyba widzą że jest wam cięzko... nie wiem co Kochana więcej napisać, mam nadzieję że wszystko się ułoży i będzie dobrze.
A ja dziś jak zwykle sprzatam, gotuje itp.... za chwilkę małego idę kąpać, ogólnie to nudddyyyy.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lis 2008, 19:24

Cześć
Ja dziś wku..iona na tego sukinsyna jak cholera. Sorki, że tak bluzgam, ale już nie daję rady psychicznie :ico_olaboga: Poniża mnie i ubliża przy przypadkowych ludziach, traktuje jak dziecko, które znalazło się w wielkim świecie i nie docenia zaszczytu przebywania z nim... Nawet prezesowi o mało co nie wlał, a to dlatego, że dostał op..l za nie takie segregatory... Ja nonono tam nie wytrzymam... Do nonono z tymi pieniędzmi, honoru za 1500 zł mu nie sprzedam. :ico_placzek:
a tak w ogóle to współczuję wam tych hemoroidów... ja nie wiem co to znaczy jak bolą, ale samo to, że cierpisz caro to już smutne. A poza tym to jak się czujesz?
Delicja, chyba jednak czas zrobić te usg... to nienormalne... Chociaż ja często mam tak, że potrafię przez tydzień się załatwiać :ico_wstydzioch: A dajesz Oli jabłuszka? Teście w sumie mają prawo brać kasę, ale że sumienie im na to pozwala to inna kwestia... My się nie dorzucamy, moi rodzice powiedzieli, że dopóki żyją to oni będą płacić a my mamy jeszcze na to czas. Ale często robimy grubsze zakupy spożywcze itp..., żeby nie poczuć się jak pasożyty. Z tymi samochodami to tak już jest... Nie wiem czy pamiętasz jak pisałam, jak myśmy sobie swój kupili. Od razu na jakiś miesiąc do warsztatu trafił i kasa poszła na niego taka, że głowa mała. Tak to jest jak się używane starocia kupuje. No, ale salonowe to przynajmniej dla nas są nieosiągalne. A i wtedy gwarancji, że się nie zepsuje nie masz... No cóż samochody to skarbonki bez dna... Pozostaje mi tylko życzyć Wam i zdrówka i kasy. Tak bez okazji przyjmij takie życzenia :-D
A ja lecę do swego Tubisia :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lis 2008, 20:27

kolka heh dzięki :-D
a ten gość to o co mu chodzi????a nie możesz olewać dziada??

a moi rodzice też by nie wzięli grosza od nas, a tu???? stara jutro jedzie po kozaki, stwierdziła, że da nawet 500 zł ale żeby były dobre i jej się podobały
:ico_szoking: a Olenia jeździ królikiem po dywanie i już widzę, że jej nie pasuje


kupka poszła, ale po czopku :(

[ Dodano: 2008-11-18, 19:28 ]
jabłuszko daję i nic :(

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 lis 2008, 23:35

delicja, a próbowałaś śliwek suszonych albo siemienia lnianego?(chyba tak się to nazywa)..Koniecznie idź do lekarza i na usg..u tak małego dziecka to raczej nienormalne aż tyle dni bez kupy....ale może taki Oleńki urok.... Na temat teściów i rachunków nie wypowiadam się...
Ja mam za samo mieszkanie 800 zł + liczniki(woda 200 światło 230) czyli 1200-1500 zależy jaki miesiąc do tego letefony i opłaty w szkole ..wychodzi koło 200 tysięcy a żyje z alimentów i rodzinnego..niby nie jest tego mało ale i tak brakuje....wiec wiem co czujesz....
Kolka kurcze, nie wiem co Ci doradzić.. ale nie dawaj się temu ćwokowi.. aż sama się zdenerwowałam jak czytałam Ciebie.... :ico_zly:
Caro zgłoś do lekarza te hemoroidy a na pewno coś poradzi..po co się meczyć?...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości