Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 lis 2008, 21:16

może znacie jeszcze jakieś sposoby na te cholerne zatwardzenia??
Asiu czy dawałas jej ten Esputicon co ci pisałam????

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 lis 2008, 21:18

tak i nic:(

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

08 lis 2008, 22:42

Asiu, synkowi mojej koleżanki, który przez 8 dni (sic!) nie mógł się wypróżnić pomogły masaże brzuszka... a lekarze chcieli malucha kłaść do szpitala i w narkozie robić jakieś badania. Biedna Emilka, mam nadzieję, że Jej szybko przejdą te problemy.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 lis 2008, 10:19

Witam
Asiula a może wybiesz się z Emi do lekarza , może on coś wam przepisze co?

Frydza to zjazd rodzinki hi hi fajowo .

A My wczoraj byliśmy w multi kinie na "Świadectwo"
no i na koniec się poryczałam .Na parkingu w Fokusie miałam przygodę gościu chciał się wciś na wolne miejsce i nie zauważył mnie Ja w ostatniej chwili się cofłam nie stety straciłam równowagłę i całe kolana poobcierane , cieszę się że tylko kolana .Gościu nawet się nie zatrzymał tylko pojechał dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 lis 2008, 15:10

Witam!
Ale pustki :ico_szoking: Pewnie korzystacie ze słonecznej niedzieli? No, przynajmniej u nas jest słoneczenie. Krzyś był dziś ze Szpakiem na długim spacerze, ja zostałam w domku i dzielnie walczę z bakcylem. Tm dzielniej, że jutro jedziemy na zakupy - dokończyć wyprawkę Weronice oraz kupić zimowe butki Helence. No i Krzyś chce mi kupić prezent urodzinowy - strasznie tajemniczy jest :-) ale to nic, bo ja uwielbiam niespodzianki!
edytko, ale miałaś przygodę na parkingu :ico_olaboga: Szok jak niektórzy jeżdżą!!! Dobrze, że nic Ci się nie stało.

[ Dodano: 2008-11-09, 14:13 ]
Asiula a może wybiesz się z Emi do lekarza , może on coś wam przepisze co?
edytko, Asia chyba była już z Emilką u lekarza tyle że to co przepisał Malutkiej nie skutkuje. Przynajmniej tak zrozumiałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 lis 2008, 15:29

Siemandero laseczki :-D rodzinka pojechala buuuuuu,bylo zajebiscie ta moja ciotka jedna to taka jajcara normalnie gupawka ze hej,tak sie smialysmy ze szok hihi min z kuku ruku ku palomaaaaaaa hihihi,a na koniec wielki placz ojoj
Kocham ta moja familie szkoda ze tak blisko nie mieszkaja :ico_oczko:
jutro walne jakies fotki :-D aaa Wiki do mojego kuzyna moila Artur :ico_szoking: szok ze wymowila jego imie!!


ASIULKA kurde niewiem jak ci pomoc,boze biedna Emi!!!


EDYTKO ja pikole ,dobrze ze nic grozniejszego sie nie stalo wspolczucia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


ANIU kuruj sie kuruj duzo zdrowka!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 lis 2008, 15:50

Witam

Długo mnie nie było :ico_noniewiem: ale praca dom praca dom ..................jednym słowem życie :ico_noniewiem:

Czytałam wszystko i strasznie duzo mam do nadrobienia :ico_oczko:

Frydza ciesze sie ze twoje problemy zdrowotne ida ku dobrej stronie a z sexikiem trudno ......pozniej nadrobisz hehe


BeWu kochana od czasu do czasu daj nam znac o sobie jak juz pojdziesz na L4

Kamilka zazdroszcze na maksa wyjazdu :-D :-D
Co do napletka po tym jak napisalas to sprawdzalam i troszke schodzi ale chyba narazie nie bede mu tam szperac w grudniu mam szczepienie wypytam sie :):
Ciesze sie ze z koleznaka doszlad do porozumienia :):

Juli fajnie ze juz na swoim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jak czytam twoje posty to twoje posty takie pozytywne radosne i tak trzymaj :ico_oczko:

Edytko kamienie brrrrrrrrr wspolczuje i oczywiscie wypadku na parkingu ..jezdza chamy i tyle :):

Aleksandrowicz
jak tam kolorek wlosow ...czekam :-D

Asiula tobie zycze szybkiego wypoczynku i oby znalazła sie kompetentna osoba na dane stanowisko :):
A co do kupek Emi to nie umiem poradzic ale jak piszesz ze wszystkie leki zawodza moze idz do lekarza przeciesz musza wreszcie cos zaradzic.........moja znajoma ma coreczke 2.5 latka tak samo miala problemy z kupka i po podawaniu kolejnych lekow nie pomoglo zadecydowali ze zrobia jej lewatywe ...........ponoc przezyli to okropnie mala tak plakala ale pomoglo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Aniu tobie zycze szybkiego rozwiazania i czekamy na zdjecia twojej coreczki :):

A co u mnie :ico_oczko:

Praca wypelnia wiekszosc dnia, nastepnie dom Marcinek i jakos do przodu pedzimy :):
Dziewczyna o kotrej wam pisalam ze niezbyt fajna zaszla w ciaze i odeszla na zwolnienie z jednej strony sie ciesze ale z drugiej do czasu nowej wiecej pracy :ico_olaboga:
1 grudnia przychodzi taka jedna 1.5 miesiaca bedzie miala przygotowanie a potem juz sama bedzie :):

Marcinek juz taki duzy sie robi i z kazdym dniem mnie zaskakuje swoja dojrzaloscia .......czasami jestem w szoku ze taki madrusi :):
Dzieci tak szybko sie rozwijaja chyba szybciej niz myslałam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

I tak zyjemy sobie jeszcze ten kurs do konca marca ech w czwartek mam pierwsze zaliczenie a oczywiscie jeszcze nic nie czytałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Powiem szczerze ze co raz czesciej mysle o drugiej dzidzi ale sama nie wiem czy dzialac teraz czy czekac ale co pozniej na co skoncze 30 i co ech sama nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Z tesciami do bani na maksa nie bylismy tam od lipca i nie mamy
zamiaru :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Zaczynam juz myslec o swietach ....zrobilam juz liste zakupów no i mysle o prezentach...........zastanawiam sie co wy kupujecie maluchom ja nie wiem chcialabym bardziej sie skupic na zabawce edukacyjnej ...........myslałam o takiej zabawce http://alejka.pl/centrum-motoryki-5-w-1.html co myslicie ??

O jakich wy myslicie prezentach dla maluchow??


Powiem wam ze na swieta moj zaklad pracy robi bony o wartosci 400 zl plus nagroda swiateczna plus paczka wydaje mi sie ze duzo co ??

Świeta spedzamy sami z moja mama do tesciow nawet nie zadzwonie wiem ze to nie ladne ale juz postanowilam i nie chce sie z nimi godzic tylko dlatego ze "świeta" nie o to chodzi wolalabym nie robic tego bo tak trzeba bo wigilia itd.
Nie wiem czy dobrze mysle powiedzcie .......moze za bardzo sie zawzielam ...........ale ile ja moge sie starac ech szkoda gadac :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 lis 2008, 15:57

magda26, super ze jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ta zabawka super super naprawde ,widzialam gdzies taka w sklepie tylko mniejsza :-)
My kupujemy Wiki jezdzik i jakies ciuszki!
swiateczna plus paczka wydaje mi sie ze duzo co ??

ale fajowo naprawde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Świeta spedzamy sami z moja mama do tesciow nawet nie zadzwonie wiem ze to nie ladne ale juz postanowilam i nie chce sie z nimi godzic tylko dlatego ze "świeta" nie o to chodzi wolalabym nie robic tego bo tak trzeba bo wigilia itd.
Nie wiem czy dobrze mysle powiedzcie .......moze za bardzo sie zawzielam ...........ale ile ja moge sie starac ech szkoda gadac
uwazam ze dobrze sie zawzielas ,poniewaz po raz kolejny Was zawiedli i napewno wkurzyli,takze olej ich!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 lis 2008, 16:01

dzieki Frydzunia

No i dla K@tki wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kochana trzymam kciuki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 lis 2008, 19:45

Madzia, fajnie, że się do nas odezwałaś !!!!!!!!!!!!

Zabawka bardzo mi się podoba i pewnie kupię Lence, ale jak będzie trochę starsza. Bo z Niej mały nerwus jest. A od Mikołaja Szpak dostanie konia na biegunach :-D

Co do teściów, to myślę, że nic na siłę - jeśli nie masz ochoty spędzać z nimi świąt to nie musisz. A telefon?? Hmm, linie czynne są zawsze w obydwie strony.


U nas dziś niedziela pod znakiem przygotowań do przybycia Weroniczki :-) Krzyś złożył łóżeczko, już stoi w naszej sypialnie żeby Lenka mogła się przyzwyczaić. A ja poprasowałam stertę prania. Ale jeszcze wielka reklamówa ubranek dla Weroniczki czeka (tych po Helence). No i druga wieelka reklamówa nowych ubranek czeka na wypranie - ale to pod koniec następnego tygodnia, bo czekam jeszcze na 3 przesyłki z allegro i jedną wielką z 5-10-15.

[ Dodano: 2008-11-09, 19:40 ]
p.s. zapomniałam się pochwalić, że dziś był pierwszy kupal do nocnika!!! Świadomie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Heleneczka w nagrodę dostała lizaka :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość