Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 sty 2009, 21:42

Ja także się dołączam do życzeń noworocznych. Samych szczęśliwych dni, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, radości, miłości i dużo pieniędzy.
Kasiu mam nadzieję, że Łukaszkowi przejdzie. zobacz może czy mu ząbki nie idą. moja Ami zawsze przy zębach łapie jakieś paskudztwa.
Amelcia od poniedziałku do żłobka i aż się boję, co znów przyniesie. ale może w końcu będzie dobrze. Tylko dziecko się przez te dwa tygodnie trochę rozlegulowało. Śpi do 7.30, lub 8, a tu trzeba będzie wstawać o 6.30. w ciągu dnia śpi po 0,5h i jest przeszczęśliwa. zaczeła też w końcu jeść, ale wtedy, kiedy ona woła. znowu żal mi jej posyłać. ale co zrobić? czasu niewiele do końca studiów i muszę przycisnąć jeszcze bardziej. :ico_placzek:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 sty 2009, 22:57

Witajcie:)
zapomnialam o najważniejszym aby nasze dzieciaczki nie horowały w Nowym Roku...
DUZO ZDRÓWKA :-D
my tez sylwester w domu byli znajomi i znowu przesadzilam z alkoholem wczoraj do 16 bylam jak zombi dopiero wieczorkiem wyszlismy z domu. Kacper sie spisał poszedl spac o 20 i dal nam pospac do 10 :ico_szoking: tak mu sie ostatnio poodmieniala wiec kochany jest za to chodzi spac ok 20-21 ale to nie tragedia :ico_haha_01: wzielismy go wieczorkiem przed blok na fajerwerki ale koszmarnie sie przestraszyl byla histeria na calego...
u nas dzisiaj w koncu bialo dzisiaj bylismy na sankach Kacper siedzial a mi dobrze zrobilo swierze powietrze :ico_oczko:
tez mam postanowinie troche schudnąć bo ostatnio strasznie sie obżeraliśmy i mam brzuszek jak Kubus Puchatek i rzucic te cholerne fajki wczoraj spalilam 1 dzisiaj 4 i wiem ze to zle bo trzeba przestac i tyle...
od nastepnego tygodnia wracamy do szarej rzeczywistosci Rysiek znowy zaczyna wyjeżdżać zaczyna oczywiscie od szkolenia a ja sie smieje z czego tu jeszcze szkolic...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 sty 2009, 18:54

no niestety czlowiek do dobrego to się szybko przyzwyczaja a tu trzeba wracać do rzeczywistości
my nie mamy postanowień ale przydało by nam sie troche mniej kłótni bo ostatnio coś często nam nerwy puszczaja

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 sty 2009, 19:22

79anita, ty chyba bedziesz miala mniejszy problem z rzuceniem. 4 to mało, my sie teraz staramy ograniczyc, zeby latwiej bylo, w przyszlym tyg. zakupimy tabsy i bedzie ok :-D Lenka dzis marudna jak mało kiedy, truła od 14 do teraz, chwile temu zajal sie nia Marek bo ja ledwo chodzilam. Usiluje pisac prace i nic z tego usilowania nie wynika.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 sty 2009, 19:41

Hej hej Dziewczyny i Dzieciaczki w Nowym Roku :ico_brawa_01: !!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postanowienia noworoczne!!!!
ja do mojego odchudzania dodaję jeszcze wiecej nauki bo już taaakie zaległości mam :ico_olaboga: !!!!

Anita cieszę się ż e sylwek sie udał i Kacperek taki grzeczny był :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!!!Za fajki także :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja sobie w lublinie troche popaliłam ale u mnie to tak jest że ja tylko do alkoholu...

Kasia1983 może nadmiar obowiazków sprawia że jesteście nerwowi.Życze wiecej spokojU!!!

Janiołku trzymam kciuki za fajeczki!!!

Yvone mam nadzieje że ami bedzie zdrowiutka!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 sty 2009, 21:19

:ico_brawa_01: dla Kacperka za spanie i :ico_brawa_01: za postanowienia. ja mam dwa. skończyć ten mój doktorat i znaleźć normalną pracę. marzę o świętym spokoju i braku zobowiązań uczelnianych.
no tak a od poniedziałku szara rzeczywistość. a do dobrego to się człowiek przyzwyczaja. ciężko będzie się zebrać. byle do weekendu :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 sty 2009, 00:03

Wiecie co stwierdziłam że ten rok, juz poprzedni, zmęczył mnie najbardziej w moim dotychczasowym życiu.usiadłam sobie w Sylwestra rano i stwierdziłam że jestem tak bardzo zmęczonym człowiekiem...i doszłam do wniosku że jeszcze wszystko tak na prawdę przede mną :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 sty 2009, 18:30

Hej Kobitki :-D :-D

Oczywiście wszystkim wszystkiego naj w nowym roku!!!!

My niedawno wrócilismy, było bosko, odpoczełam sobie że ho. Zima była jak z filmów od -4 do -15 stopni, pojeździliśmy na nartach(na zmiane), wybawiliśmy się, aż sie popłakałam w drodze powrotnej że już koniec. A jak sobie pomysle,że jutro na 7.30 do pracy to mi się wyć chce. Tosia była mega grzeczna. Pozwalała nam spać do 9.30 i ogólnie bawila się z każdym. Zaczela też powoli sama kroczyć, jeszcze bardzo to niestabilne ale już bez trzymanki :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A opilam się, że szok,ale tylko piwa i winka bo ja wódki nie lubie, za to kaca nie miałam w cale bo w górach jakos mi się nie robi.

Co do odchudzania ja zaczynam od jutra, bo tam to się nie dało. Mam w planie zrzucic tak z 5 kg do marca, teraz idzie powoli bo to zasiedziały tłuszczyk.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 sty 2009, 19:26

Ania jak fajnie, ze sie pobawiłas. Ja walcze z praca. Na razie mam 2 i 3/4 strony wiec zostaly jeszcze min. 2. Lenka pojdzie spac, zapadnie noc to pewnie cos naskrobie, potem redakcja i musze wyslac.
Diatka u nas narazie taka, ze jemy sniadania i obiady, a nie Wielki obiad poznym wieczorem, a wczesniej co popadnie i do tego grapefriuty. Poki co nie przesadzam bo jak sie ucze to sporo jem.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 sty 2009, 22:10

Ania super że wypad sie udał :ico_brawa_01: noi oczywiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosi za kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Janiołku zycze weny!!!

A u nas byli znajomi,zjedliśmy obiadek,ciacho,faceci pograli na playu a babki plotkowały :ico_brawa_01: .Za tydz wybieramy sie do nich na panieński i kawalerski,tyle że będziemy sie zmieniać,najpierw ja a potem A jedzie jak ja wrócę...Ogólnie dzień bardzo poztywny!
Od jutra dieta.Mam zamiar ograniczyc wielkość posiłków,zero slodyczy,noi duuuzo ruch!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość