Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 maja 2012, 21:46

Może lepiej rumianek pić
A to właśnie rumianek nie jest bardziej przeczyszczający?
ja słyszałam że hamuje laktacje :ico_noniewiem:
Ja za to słyszałam że szałwia hamuje laktację.

I bądź tu mądry.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 maja 2012, 21:48

witam

su Twoi chłopcy cudni :579: niech tak zawsze sie kochają :-D :ico_oczko: i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sajurka :ico_brawa_01: pochwal sie Emilką :-D

binius
to do dzieła kochana :ico_oczko: ja czasem mysle jeszcze o trzecim dzieciątku, chyba przeraża mnie myśl ze moje dzieci tak szybko rosną a ja coraz starsza...ale ja wiem ze to nie możliwe...ze to tylko takie chwilowe myśli...mąz już nie chce...i ja też nie chciałam. Tak perfidnie napisze , nie stac nas na trzecie.

u nas noce są przespane, ale za to w dzien spi max 1,5 do 2 godzin, ale to jest po przeliczeniu jego drzemek 10-cio, 15-to minutowych. A od 18 jest taki padniety ze baaaaardzo marudzi.

pierwsza marchewka już za nami...zaskoczenie na jego twarzy bezcenne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2012, 22:13

Ja za to słyszałam że szałwia hamuje laktację.
- ja tez tak slyszalam :ico_wstydzioch:
zaskoczenie na jego twarzy bezcenne :ico_haha_02:
- hehe :ico_oczko:

u nas ok,mlody ma juz 6 tygodni a wciaz wiekszosc swego zycia spi - masakra - ja zaczynam swirowac,ze cos z nim nie tak :ico_wstydzioch:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 maja 2012, 22:25

u nas ok,mlody ma juz 6 tygodni a wciaz wiekszosc swego zycia spi - masakra - ja zaczynam swirowac,ze cos z nim nie tak
jak ładnie przybiera na wadze to tylko sie cieszyć :-D . Bo przecież przyjdzie taki dzień kiedy zechce poznawać świat...a wtedy mamusia zateskni za tymi czasami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 maja 2012, 23:12

ja zaczynam swirowac,ze cos z nim nie tak :ico_wstydzioch:
Ja jak Cezary ma taki bardziej senny dzień to też się zastanawiam czy z nim wszystko wporządku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 maja 2012, 23:51

szałwia napewno hamuje laktacje bo ja sobie tak wyhamowałam
ale mięty tez nie powinno się pić coś mi tak świta

moj tez ma śluz w kupie i do tego zielone grudki ale lekara powiedziała że to norma po MM

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 maja 2012, 09:55

nas ok,mlody ma juz 6 tygodni a wciaz wiekszosc swego zycia spi - masakra - ja zaczynam swirowac,ze cos z nim nie tak
Iwonko jak najbardziej z nim ok moja Ulka do tej pory duzo spi w dzień od 6 rano miała juz 2 drzemki 40 min :-) a za 1h idziemy na spacer to tez bedzie spała

z ta mieta to słyszałam od kolezanki która piła bardzo duzo pod koniec ciazy bo na zgage jej pomagała i wogóle nie miała pokarmu jak urodziła ginek jej powiedział ze od mmiety ale czy tak jest to nie wiem dokladnie

Sylwia jak tam u ciebie ??????

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 maja 2012, 09:59

Sylwia jak tam u ciebie ??????
właśnie też ciagle czekam na wieści. mam nadzieje że Sylwia nie pisze bo ma skurcze po oxy i rodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 maja 2012, 10:00

Kiedys znalazlam w aptece internetowej opis miety i pisalo ze przy karmieniu piersia niezalecaja. Moze uda mi sie to znalezc...

"Działanie:
Środek rozkurczający, wiatropędny, wzmagający wydzielanie soku żołądkowego i żółci.

Przeciwwskazania:
zapalenie dróg żółciowych, kamica żółciowa, refluks żołądkowo-przełykowy, nadwrażliwośc na liść mięty pieprzowej lub mentol. Ciąża i okres karmienia piersią.
Działania niepożądane:

W przypadku zastosowania u osób z refluksem żółądkowo-przełykowym stan może ulec zaostrzeniu lub nasilić się może zgaga."
Źródło:internet


A przy innej pisze ze nalezy zasiegnac porady lekarza.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 10:59 przez Mad., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 maja 2012, 10:18

jestem dalej..znowu kazali sie zglosic jutro ... jestem taka wkurw...... ze cos strasznego codziennie jutro jutro jutro.. pojhechalam do mojego gin on praktycznie mnie zbyl .. po poludniu jade z mezem do innego szpitala moze tam mnie przyjma mam dosc :( wyje jak kot

[ Dodano: 28-05-2012, 10:19 ]
to jest jakis koooszmar !!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 28-05-2012, 10:20 ]
a dzis w nocy obudzil mnie mega bol brzucha, wstalam z lozka a tu luuuuu pocieklo cos ... takie lekko rozowe ale wodniste..w szpitalu powiedzieli ze to czop..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość