Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lip 2007, 15:58

tak wyglada moj tatuaz wraz ze mna :-D
Obrazek

a teraz lece do gina na kontrol..ciekawa jestem co mi powie :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2007, 16:20

Mordeczko :ico_brawa_01: za tatuaż! fajowy...choć ja bym sobie nie strzeliła...za to kolczyk...i owszem...choć po pępkowym została brzydka blizna...ale...lubię i już!

Iw_Rybko ja też mam problem z wagą Hani...W 2tygodnie przybrała ok.250g i już mnie straszą, że za mało...że jak nie dobierze to trzeba zbadać mocz...a jak nic nie wyjdzie, to 1karmienie sztuczne wprowadzić...Ale ja tak sobie myślę, że po Hani widać że rośnie, jest radosna, pogodna, fajnie się rozwija, najada sie, bo raczej głodne dziecko nie śpi nocy 6godzin...Ale poczułam sie, jakbym ją celowo głodziła! :ico_placzek: szczególnie jak Hania po tym rozbieraniu u lekarza a potem po ubraniu zaczęła się drzeć...lekarka "ona jest głodna, to jest płacz głodnego dziecka!" ta....a jak jej wytrzłumaczyć, że mój niespełna 2miesięczny bobasek już sobie zakodował, ze po przewijaniu jest cyc! i nawet jak jadła godzinę wcześniej, to będzie się domagać? No i też jestem zła, bo wyszłam na jakąś wyrodną matkę, co to głodzi dziecko...Czy to tak źle, ze tylko tyle przybrała???

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 lip 2007, 20:50

ZBORRA 250 to nie jest az tak mało moja Martynka przez ostatnie dwa tygodnie przybrała tylko85 gram to jest mało ale mocz ma dobry bo też jej badałam .teraz mam zbadac krew jak nie przybierze ale zaczęła trochę lepirj jeść tfu tfu odpukać bo znowu przechwale i przestanie.dawałam jej juz też kleik ryżowy i kleik ryżowy z bananami i nic jej nie było.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 lip 2007, 20:53

Mordeczko tatuaż super. Ja zawsze chciałam sobie zrobić, ale boję się. Tylko nie wiem sama czego :-D .
Garniturki do chrztu superaśne, takie malutkie i zgrabniutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Caro kiedy po raz pierwszy dałaś Oskarkowi ten kleik? Moja Olka skończyła już 3 miesiące, więc może też bym mogła jej coś innego już podać.
Najgorsze jest to, że chyba mam coś nie tak z pokarmem. Mała budzi się w nocy co 2 godziny :ico_szoking: to chyba z powodu głodu, bo nie możliwe żeby 3 miesięczne dziecko od tak budziło się w nocy tak często. Wczoraj zrobiłam eksperyment i podałam jej na noc butle sztucznego mleczka, i spała 5 godzin więc chyba to pomogło. Dziś niestety butli już nie chciała, nie wiem może jej nie smakuje. Dziewczyny jakie jest najlepsze mleczko sztuczne?
Kurcze od wczoraj mam wielkiego stresa. Wypada mi, że urlop macierzyński kończy mi się 4 sierpnia :ico_szoking: :ico_szoking: . Aż nie chce myśleć o powrocie do pracy, mała jest tak do mnie przywiązana, że boję się o nią :ico_olaboga: . Po macierzyńskim planuje iść jeszcze na urlop tak do końca sierpnia, więc jak dobrze pójdzie, wrócę do pracy na początku września, kurcze tak mi się nie chce :ico_olaboga:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 lip 2007, 20:54

a wiecie co robi martynka normalnie bierze sie do siadania tak podnosi główkę jak leży ze nie wiem nie mówiąc już co robi jak jest w leżaczku musi byc już zapieta bo by wypadła chyba.I oczywiście w łóżeczku obraca sie o360 stopni igłówke ma tam gdzie nóżki i odwrotnie albo w poprzek.chyba dlatego mało przybrała bo tyle się rusza. :-D :-D
MARZENKO tatuaż super

[ Dodano: 2007-07-03, 20:59 ]
GABRYSIU bebilon jest najlepszy według mnie ,a kleik możesz śmiało próbować martynka jest w tym samym wieku i juz jadła tydzień temu tzn od tygodnia

[ Dodano: 2007-07-03, 21:09 ]
wazy 5085 :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-03, 21:39 ]
Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 lip 2007, 21:43

M0rD3CzKa, Tatuaż super wygląda na twojej łopatce.

Gabrysia, mi się kończy urlop macierzyński 29 lipca tak to szybko zleciało, ale do pracy nie wracam ide na wychowawcze, mam nadzieje że będzie mi się należało płatne, bo jeżeli nie to ide na kuroniówke.

syla75, to brawa dla malutkiej że jest już taka silna.

Gabrysia, a mleczko to bebilon my go stosujemy.

Leżaczek jak narazie się sprawdził, mój Kamyk był jakiś dziś z rana marudny, położyłam go w bujaku i był taki spokój że szok, a tak bym musiała go nosić.
A oto księciunio jeszcze w rajtuskach i piżamce nie zdązyłam go przebrac
Obrazek
Obrazek

A tu z tatusiem
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2007, 21:48

M0rD3CzKa, wygladasz fantastycznie !!!

zborra, nie martw sie.Ja juz nie slucham tylko robie swoje :-) A norma jest chyba ok 100 na tydzien u takich maluchow,wiec wcale malo nie przybrala !!!!

syla75, fajnie,ze wprowadzasz juz pokarmy i brawo dla Martynki za umiejetnosci.Ja do tej pory myslalam,ze moj Andrzej to len i ze glowy nie podnosi bo nie umie az tu za rada jednej z dziewczyn polozylam go na piersiach i :ico_szoking: Glowa bez problemu poszla w gore i zostala tam przez pol minuty :-D

Gabrysia, moj maly tez do niedawna budzil sie co dwie godziny,bo taki cycoch z niego.Teraz robi sobie jedna 5-cia godzinna przerwe i potem co dwie :ico_olaboga:
No i czekam az skonczy 3 m-ce i dam mu na noc sztuczne z kaszka,zobaczymy jak po ty bedzie.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 lip 2007, 21:53

To widzę Rybko że nasze dzieciaczki śpią tak samo. Pierwszy sen 5 godzin, a potem pobudka co 2 godziny. Jutro kupuje kleik i zobaczymy co będzie się działo.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2007, 21:53

Jeszcze raz się wtrącę...w końcu macie większe doświadczenie...Chyba coś nie tak z tym moim pokarmem...Hania cały dzień jest jakaś pobudzona...Niby się naje, ale nie może spać, wierci się, popłakuje, rzuca się na smoczek...jest przy tym strasznie ruchliwa...nie wiem co robić...?czy ona może być głodna po prostu?choć jak przystawiam do piersi, to nie zawsze ciągnie. A jak je to też jest nerwowa...z cycem w buzi płacze...wypluwa, potem znów chwyta...??? :ico_olaboga: Jutro zrobię jej test i podam moje mleko z butli w większej ilości///Jak zje i będzie spokój- znaczy się nienajada...i co?czeka mnie sztuczne mleko???

Śliczne i duże Wasze dzieciaczki...

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 lip 2007, 21:56

Uciekam dzieczyny spać bo z moich wyliczeń pierwsza pobudka tradycyjnie albo o 24-tej albo o 1-szej.
Dobrej nocki dla was i dzieciaczków, buziaczki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-03, 21:59 ]
Zborra, zrób jak mówisz. Najpierw daj małej swoje mleczko, tylko że z butelki. Będziesz wiedziała ile mała zjada. Moja Olka niby je, ale widocznie mam słaby pokarm bo co 2 godziny szuka cyca.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość