patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 sie 2011, 08:10

hej,

Filipowi nic sie nie stalo, najadl sie strachu i ja tez przy okazji a potem nerwow na R jak sie zaczal drzec i caly dzien wszystkich wkurzal bo to oczywiscie byla moja wina

Powiem Wam ze ja tez myslalam ze przywiozlam "pamiatke z wakacji" bo mi sie okres spoznial 2 tyg a ja tabletki odstawilam po pierwszym opakowaniu. Tez nie bylabym specjalnie szczesliwa, pewnie bym sie caly czs stresowala przez ten nasz konflikt. Ale to pewnie byla reakcja na zmiane klimatu bo dostalam wreszcie no i w koncu nie byl juz taki obfity jak te poprzednie. Wreszcie sie cos reguluje

Filip tez wcina deserki, kaszki, zupki jarzynowe i jedyna reakcja to krzyk ze chce wiecej :ico_oczko:

emilia7895, dziekujemy za pozdrowienia od Murchinson
Ja dzis odbieram wyniki z wester blota na borelie, robilam w ciazy elisa ale wyszly ujemne a teraz wszystkie objawy pasuja do boreliozy. Mam nadzieje ze to nie to bo jakbym sie zarazila to tylko w ciazy i znow drzenie o Filipa. Wszystkie inne wyniki sa wporzadku ale ja nadal nie czuje sie najlepiej. Mam nadzieje ze to minie

Chyba czeka na mnie niespodzianka w pieluszce... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2011, 09:20

witam
dzisiaj ciężka nocka,ze 4 pobudki były,jestem niewyspana a roboty dzisiaj sporo,chyba nic nie będę robić tylko leżeć :ico_noniewiem:
zaraz po zakupy to mała sobie pośpi na dworze trochę :-)
Ja dzis odbieram wyniki z wester blota na borelie, robilam w ciazy elisa ale wyszly ujemne a teraz wszystkie objawy pasuja do boreliozy. Mam nadzieje ze to nie to bo jakbym sie zarazila to tylko w ciazy i znow drzenie o Filipa. Wszystkie inne wyniki sa wporzadku ale ja nadal nie czuje sie najlepiej. Mam nadzieje ze to minie
oby wyniki jednak okazały się dobre :ico_sorki:
jedyna reakcja to krzyk ze chce wiecej :ico_oczko:
u nas też tak czasen jest :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 sie 2011, 09:25

Witam!

Słoneczny dzięń , też niedługo idziemy pokorzystać z jego uroków :-) Maksio śpi. O 6.30 był już wyspany i leżał sam w łóżeczku, nawet nie wiem o której zasnął, bo ja odpłynęłam pierwsza :-)

Aniu, u nas też pobudki są częściej przez zęby :ico_sorki: a już tak łądnie spał. Choć dzisiaj tylko o 2.30 potem 5.30 i o 6.30 już był wyspany. Tyle, że ja do niego wstaję tylko na chwilkę :ico_oczko:

Patrycja, oby wyniki były ok :ico_sorki: Będzie dobrze kochana

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2011, 11:29

wstawiłam już zupkę,dzisiaj rosołek i pomidorowa
Milenka właśnie wstała po drzemce,poza tym nic jeszcze nie zrobiłam,mam mega lenia :ico_noniewiem: chociaż pranie wstawiłam bo to dużego wysiłku nie wymaga :ico_oczko:

Koroneczka ja wstawałam do małej co 1,5 godziny :ico_sorki: nic nie marudziła tylko co trochę cycka doiła i zasypiała,dobudzenie żeby się najadła nic nie dało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 sie 2011, 12:06

cześć :-)

Aniu to miałaś ciężką nockę :ico_sorki: A nie za wcześnie wprowadziłaś Milence nowe produkty? Mi pediatra i położne mówią, że dopiero w piątym miesiącu mam zacząć wprowadzać i to bardzo ostrożnie :ico_noniewiem:

Koroneczka mój mąż byłby w siódmym niebie jakbym go w nocy budziła :ico_oczko: Na Twoją bratową szkoda słów :ico_puknij: teraz się dopiero nad kwasem foliowym zastanawia :ico_olaboga:

Patrycja oby wyniki były jednak dobre!

Emilia a może bierz sobie witaminki, żeby włosy tak nie wypadały?

Nas dzisiaj rano pielęgniarka środowiskowa nawiedziła :ico_sorki: powiedziała, że Krzysiu bardzo duży mając na uwadze to jaki był jak się urodził, ale nie jest otyły.

[ Dodano: 2011-08-23, 12:19 ]
zdjęcia ze ślubu

Obrazek

Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 sie 2011, 12:42

czesc

my zaliczylismy spacer, juz jestesmy w domku, bo baardzo cieplo
Mam nadzieje ze to minie
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Koroneczka mój mąż byłby w siódmym niebie jakbym go w nocy budziła
ooo, moj rowniez
Emilia a może bierz sobie witaminki, żeby włosy tak nie wypadały?
chyba wlasnie tak zrobie
Nas dzisiaj rano pielęgniarka środowiskowa nawiedziła
u mnie nie byla jeszcze i mam nadzieje, ze nie dotrze :ico_oczko:

na 16 idziemy na szczepienie

kiedy zamierzacie zamienic gondolke na spacerowke?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2011, 13:47

A nie za wcześnie wprowadziłaś Milence nowe produkty?
Hani tak samo zaczęłam wprowadzać i pediatra nic mi nie mówiła,że nie mogę :ico_noniewiem:

markotka, zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a pielęgniarka się zapowiedziała czy tak niespodziewanie wpadła?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 sie 2011, 16:33

Emilia u mnie też upadł :ico_sorki: byliśmy trochę na spacerze, po południu pójdziemy na dłużej, jak młody wstanie, bo zasnął o 16, chyba że zrobi sobie drzemkę 3h :ico_sorki: Ja za jakiś miesiąc przesadzę Krzysia do spacerówki, bo gondolka już będzie pewnie za krótka, już teraz nie ma za dużo zapasu.

Ania pielęgniarka nie dość, że nie zapowiedziana, to bez pukania wlazła :ico_noniewiem: Kurcze, wszędzie piszą, że jak dziecko na piersi, to rozszerzenie diety po 6 miesiącu, jak na MM to po 4 miesiącu, Wam lekarze pozwalają dawać wcześniej inne produkty niż mleko, a mi nie pozwalają :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2011, 16:52

markotka, to niezła ta pielęgniarka,ja bym ją wyprosiła i nauczyła kultury :ico_zly: co do tego jedzenia to Milena ma karmienie mieszane,Hania była tylko na cycu a tak samo zaczęłam wprowadzać nowe produkty,jeśli by coś Milenie dokuczało albo nie smakowało to bym jeszcze poczekała,ale skoro wszystko jest dobrze i jej smakuje to co tydzień wprowadzam nowy produkt :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 sie 2011, 17:21

Hejo!

Ale gorąco co ufff Maksio troszkę marudny przez to- cały spocony jest, aż mi go szkoda :ico_sorki:

Markotka, myślę, że co lekarz to inna opinia, ale według mnie wszystko zależy od tego jak dziecko ma już rozwinięty układ pokarmowy. Jeśli nie ma kolek, nie boli brzuszek, nie ulewa, wszystko jest dobrze to wydaje mi się, że jest gotowy na przyjęcie nowych pokarmów. W razie gdyby dziecku coś było zawse można zaprzestać podawania tego produktu. Ja dzisiaj w markecie patrzyłam na kaszki i już chciałam kupić- ale poczekam, aż skończy 4 miesiące, wtedy spróbuje i może co 2 dzień podam. Zobaczymy

Co do wózka to ja w gondolce chciałabym jeszcze troszkę powozić Małego, ale też mi się wydaje, że za jakiś miesiąc będzie już za mała. Jak dobrze, że nie kupiłam wózka z mniejszą gondolą :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości