Awatar użytkownika
serniczka12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2012, 23:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 lis 2012, 23:46

hejka;)

tu Serniczka;)

co tam u Was??

ale duzo czasu nie bylo mnie na forum...widze ze dzieci rosna....:)

u nas jakos czas leci...chodz jesienni nie lubie...ale musi byc.....

pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lis 2012, 16:23

o, Serniczka, gdzieś Ty kobieto była jak Cię nie było :ico_oczko:
biniu mam wieści z frontu :ico_haha_01: pierwsze usypianie to oczywiście jeden wielki krzyk, ale w sumie to szybko odleciał, bo krzyczał jakieś 20min :-) a teraz przed chwilą zasnął, to już połowę krócej darł się :-) ale za to pierwsza drzemka trwała aż 1,5godziny, co u mojego rzadko się zdarza, więc może rzeczywiście im we wózkach nie wygodnie było.. jutro znów będzie jedna drzemka we wózku, bo muszę go podrzucić na kilka godzin do siostry M... no ale może nie będzie tak źle :ico_oczko:
rybka kochana, trzymajcie się dzielnie :ico_pocieszyciel: oby szybko Szymkowi pokazały się ząbki :ico_pocieszyciel:
hihi...az do trzecich urodzinek Dawidka zarzekałam sie ze nie chce drugiego dziecka..
hihi, jedna z sióstr M po urodzeniu 1 dziecka mówiła że już ani jednego, nawet z gina na porodówce się śmiała, bo jej wmawiał że za rok drugie będzie. a gin prorok- w dniu roczku starszego ona leżała na porodówce z drugim :ico_haha_01: potem po 3 latach dziewczynka była. ale najlepszy numer był z czwartą córką. mówię do niej pewnego razu- chcesz zarobić? bo podwyższyli becikowe i od 3 dziecka wzwyż jest parę zł więcej. ona na to- ha ha ha pogadamy jak Ty urodzisz, ja już mam trójkę, mi wystarczy.. no ale posłuchała mnie- równe 9 miesięcy po naszej rozmowie urodziła się Agatka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 lis 2012, 22:39

Zgodnie z mezem orzeklismy,ze gdyby Szyme byl dzieckiem numer 1,nie byloby numeru 2 i 3
Teraz tak mówisz, jak Szymciowi minie ten "ciężki okres" szybko zapomnicie.
binius z Twojego bączka to idealne dziecko...bezproblemowe i proste w obsłudze hihi :ico_oczko:
Dobre. Czasami sama się tego boję, bo jak mi odwinie to nie będę wiedziała co robić :ico_oczko: Ale nie jest taki idealny, np. nie chce jeść obiadków od prawie dwóch tygodni. Ja stoję gotuję, cuduję a on dwie łyżeczki i ryk. Dzisiaj już nie wiedziałam co z nim i kupiłam mu gotowe bo myślałam, że z tym co ja robię coś nie tak, ale bez różnicy, też nie zjadł. Poza tym straszna wścieklizna się zrobiła z niego, dzisiaj całą kąpiel się "darł" (pierwszy raz takie coś miał) bo nie pozwoliłam mu się obrócić w wannie na brzuszek.
no ale nowego chomiczka to kupiliśmy
Małe przyjemności dają siłę do życia :-D
a ja siedze na necie i szukam jakiejś dodatkowej pracy...
Może jakieś chałupnictwo, niewielka kasa ale zawsze coś.
pierwsze usypianie to oczywiście jeden wielki krzyk, ale w sumie to szybko odleciał, bo krzyczał jakieś 20min :-) a teraz przed chwilą zasnął, to już połowę krócej darł się :-) ale za to pierwsza drzemka trwała aż 1,5godziny, co u mojego rzadko się zdarza, więc może rzeczywiście im we wózkach nie wygodnie było..
No brawo, szybko się nauczy. Mój też na początku popłakiwał, ja wchodziłam do pokoju najpierw po 2 minutach, później po 3 itd. Tydzień i się nauczył. Teraz już sam kładzie się na boczek, trochę pogada i zaśnie.

Cezary zaczął raczkować, jutro postaram się to nagrać i wrzucę.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lis 2012, 12:18

Cześć
No trochę mnie nie było :) Wpadłam zobaczyć co u was.

Rybko, biedny Szymuś. Na pewno bardzo go bolą te dziąsełka skoro nie chce jeść, biedaczek. Na pewno i wy umęczeni...

biniu, może jedzenie do rączki mu bardziej podejdzie?
My jeszcze w ogóle nic nie podawaliśmy nowego do jedzenia, oprócz kilku razy gdy dostał do polizania jabłko. Jaś już zaczyna wykazywać zainteresowanie jedzeniem (naszym) więc jakoś w tym tygodniu mu dam coś, nie wiem co. Tylko dzisiaj tak myślalam, o jakiej porze mam mu dawać :) I żadna nie jest na tyle spokojna by dziecko mogło powoli sobie jeść swoim tempem. Albo szkoła, albo coś. Pomyślę.

Jasiek zaraz będzie miał 6 miesięcy i dopiero zaczal się obrazać z plecków na brzuszek. Odwrotnie niby umiał, ale teraz już nie umie, tylko piszczy na tym brzuszku jak już się zmęczy. :ico_haha_01:
Pamiętam, że Milenka zaczeła turlanie jak miała z 7 miesięcy.

BYliśmy na urlopie w Polsce. Trochę odsapnęłam, chociaż byłam bez męża, ale wiadomo, zawsze albo babcie, albo ciocie dziecko króreś przejęły. No ale najważniejsze, że odpoczęłam od codzienności.
Jaś się właśnie nauczył obracać, Damian jeździć na dwóch kółkach, a Milena kilku nowych słów. :) Same pozytywy. Nawet lot nie był jakoś szczególnie straszny, chociaż bałam się sama lecieć. nie taki diabeł straszny.

Wiele z was już po powrotach do pracy. Ja jeszcze się nie wybieram. Jeszcze kilka lat. Dobrze, że finansowo damy radę, bo w Polsce, ehhh... nawet nie próbuję sobie wyobrażać jak byłoby z 4 dzieci jak już z 2-3 bylo ciężko.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lis 2012, 19:44

Obiecany filmik. Jak zwykle jak pokazać na co go stać to się obija. W rzeczywistości już potrafi 3-4 m przejść za jednym razem. http://youtu.be/FFXRSkO-rK8

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lis 2012, 22:18

binius :ico_brawa_01: super...mały raczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

serniczka witaj :-)
, ja już mam trójkę, mi wystarczy.. no ale posłuchała mnie- równe 9 miesięcy po naszej rozmowie urodziła się Agatka :ico_haha_01:
o proszę...życie wiąż nas zaskakuje :-)
Może jakieś chałupnictwo, niewielka kasa ale zawsze coś.
podsunęłaś mi pomysł..i teraz za taką sie rozglądam
Jaś się właśnie nauczył obracać, Damian jeździć na dwóch kółkach, a Milena kilku nowych słów. :) Same pozytywy.
brawa dla dzieciaczkow :ico_brawa_01:
bo w Polsce, ehhh... nawet nie próbuję sobie wyobrażać jak byłoby z 4 dzieci jak już z 2-3 bylo ciężko.
w Polsce to porażka :cry:

ryba jak tam u was?

a my mamy już 8 ząbków :-D ...ten nowo odkryty jest całkiem spory...dzis dopiero go zauważyłam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lis 2012, 22:51

hej,u nas lepiej,bo byla moja mama i wciaz na rekach z tata go na zmiane nosili :ico_wstydzioch:

Zjadł tez pieknie obiadek,jakis rytm wprowadzamy z jedzonkiem,ze rano kaszka,obiadek i cyc :ico_brawa_01:

Niestety pojawil sie problem,bo dostal zaparcie,masakra - zawsze cos,ale mysle,ze to moja wina,bo robilam mu obiadki z marchewka,moze za duzo marchewki,dzis dostal z dynia i wieczorem kupalec poszedl :ico_brawa_01: Niestety skoczyly nam sie bezwonne musztardowki :-P

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lis 2012, 18:39

Halo, halo...., gdzie się podziewacie???
Straszna cisza do dwóch dni.

U nas raczkowania ciąg dalszy. Wszystko bez zmian. W środę dowiem się ile mój pulpet waży, bo ostatnie szczepienie mamy. Pewnie ponad 10 kg jak nic. Już jest taki ciężki, że mam trudności z włożeniem i wyciągnięciem go z łóżeczka :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lis 2012, 22:20

a u nas katar,nosz kuźwa potne sie normalnie - jak nie urok,to......przemarsz wojska :ico_zly:

Dzis w nocy budzil sie co godzine,tylko po to,zeby chwile poplakac i spac dalej :ico_olaboga: Woda z nosa sie leje,masakra - moze to juz ostatni etap w zabkowaniu i wreszcie cos mu wylezie? Jak nie,to mnie wywioza chyba :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lis 2012, 22:21

biniu - swietnie maly raczkuje,szok :ico_zdrowko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość