Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

24 cze 2013, 20:15

Betina trzymam mocno kciuki
spinka dasz rade z tą glukozą, nie taki diabeł straszny
Ja dziś od rana w dobrym chumorku , chyba dlatego że od dawna tak dobrze się nie czułam jak dziś.Nawet po pracy poprasowałam[leżało chyba z tydzień ]
Mały coraz mocniej się rusza :ico_haha_02:
Napiszę wam jak mój syn mnie dziś rozbawił.
Ogląda bajkę , ale zdjęcie [jak był malutki]zasłaniało troszeczkę telewizora i mówi do mnie
- mama możesz zabrać to zdjęcie z mojego dzieciństwa :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 cze 2013, 20:25

Betina trzymaj się.Jak tylko ktos będzie miec jakies wieści to prosimy o szybka wiadomość.
Zaciskam kciuki mocno mocno by było dobrze .

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

24 cze 2013, 20:28

jade do niej w srode do szpitala wiec dam znac!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 07:33

Witam
betina - słoneczko jestem z tobą i trzymam kciuki za opanowanie sytuacji w szpitalu :ico_sorki: to trudny czas jesteś o 5 dni dłużej w ciąży niż ja byłam z Idą :ico_szoking:
spinka - co roku jeździmy na zorganizowaną noc świętojańską ale w tym roku dziewczynki puściły wianki na naszym jeziorze
lala - dzieci czasami mają tak słodkie wypowiedzi i nie wiadomo z kąd m sie to bierze :ico_haha_01:
jenny - wytrzymasz leż słońce i dasz radę jeszcze dłużej wytrzymać
kamilka - oj to nie fajnie z teściówka :ico_olaboga: moja też ma tendencje do podnoszenia nam ciśnienia :ico_zly: może poproś męża niech ją troszkę ustawi w szeregu bo nerwy tobie niewskazane
szkieletorku - jak samopoczucie ?
leona ty już niedługo do pl twój Marcel już ma wolne ?

U mnie leje od wczorajszego wieczoru na potęge ale jest przyjemnie i da się oddychać dla mnie bomba :-) wyspałam się od dłuższego czasu w nocy :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 08:05

U mnie leje od wczorajszego wieczoru na potęge
U nas była burza tylko w nocy .Potem zamknęliśmy ona bo grzmiało mocno. Nie wiem jak jest teraz na polu ale wczoraj było w miarę możliwości przyjemnie. Nie było zimno ale tez nie gorąco i parno przez co miałam zupełnie inne samopoczucie.Miałam dużo siły no poza moimi biodrami które bolą jak cholera i kręgosłup.
Mąż i córcia jeszcze śpią. Ja wzięłam prysznic i czekam aż wstaną by iść razem na śniadanie.
Dziś w planach mam posprzątać na górze (czyli u nas) ,zrobić obiad -zupa jarzynowa i udka z ziemniakami oraz mizeria.Pewno mąż przyniesie mi troszku truskawek to je umyje i zamrożę.
A jeśli starczy mi czasu i przede wszystkim sił to pójdziemy spacerkiem na kawę do rodzinki .Choć wczoraj jak wieczorem szłam z małą po mleko do pani (w obie strony jest może max 1km) to myślałam że nie wrócę tak biodra bolały.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 08:49

Dzień Dobry.
U nas dziś pochmurnie i ochłodziło się w końcu przyjemnie leży się :-) i jest czym oddychać.
Kamilko to teściowa Tobie trafiła się.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 09:50

Hejka


My niedawno wstalismy :ico_haha_01:

Edulita, tak Marcel juz drugi tydzien w domu :ico_oczko:


Jenny kurcze ze ta szyjka bez przerwy musi sie skracac... Ale jzu blizej niz dalej :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas dzisiaj pochmurno i znowu nie wiem co bedziemy robili :ico_haha_01:
Na pewno musimy sie wybrac do sklepu bo mleka nie ma w domu...

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 10:23

Hej dziewczyny

Ja dzisiaj w lepszym humorze :ico_sorki: :ico_sorki: wczoraj na wieczor tak mi sie skumulowalo ze wkoncu poszlam do lazienki wylalam wanne lez w ciagu pol godziny i mowie Wam ulzylo mi!!

A maz zalatwil tesciowa zabral ja do sklepu na zakupy bo mielismy wymowke bo chwile wczesniej bylismy z Adaskiem u lekarza i musialam z nim w domu zostac... i przy kasie zniknal i musiala zaplacic 40 euro za zakupy hahaha i mowi" Ale drogo" hehehe potem jej pogadal w aucie i spokooj dzisiaj :-D

A co to sie dzieje z Betinka?

lala - haha synek sie chyba juz napatrzyl na swoje zdjecie :ico_haha_01: fajny tekst...

A z tego wszystkiego nie pochwalilam sie Wam.. Ostatnio poszlam na taki flohmarkt tam sa uzywane rzeczy.. ale powodzianie dostaja je za darmo! i sasiadka naa siebie wziela mi wanienke z podstawka ma wbudowany termometr i pojemniki na plyny do kapieli i rurke do spustu wody, do tego sciagacz Chicco , sterylizator Aventa, koderke do lozeczka nowa , wiec mam juz wszystko! zostało mi przywiesc z Pl wozek i tetrowki :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 10:29

Wiadomosci od Betinki : Skurcze ustały,ale brzuszek się dalej stawia i szyjka skraca. Jak znowu beda skurcze to dostanie sterydy na rozwinięcie płuc u Madzi.Póki co leży i odpoczywa.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013, 10:31 przez Madleine, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 10:30

BETINA, Trzymaj się!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość