Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

10 wrz 2007, 21:45

Madziorka, Alinka, zdjęcia rewelacyjne!!!! Mamusie z Was pierwsza klasa więc i dzieciaczki słodziutkie!!!

Madziorka, miejsce po szczepionce może być lekko zaczerwienione i opuchnięte; mi też lekarz polecił smarować altacetem w żelu. A wcześniej przed szczepionką położna kazała podać viburcol. Mimo to Helenka i tak całe popołudnie bardzo płakała :ico_placzek: . W końcu Krzyś przyniósł wózek do mieszkania i jak ją zaczęliśmy wozić to się uspokoiła. Następnego dnia było już ok.

Avisku, trzymam kciuki za rehabilitację. Ja robię z Helenką ćwiczenie, która pokazała nam lekarka, ale Niunia strasznie przy nim płacze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie dlatego że ją boli, ale dlatego że ona nienawidzi jak jej się dotyka główki (nawet wkładnie czapki kończy się wielkim płaczem :ico_placzek: ). A ćwiczenie muszę robić 3 razy dziennie po 2 powtórzenia na każdą stronę ciałka.

Aga, witaj po przerwie. Czekamy na foteczki :-D

[ Dodano: 2007-09-10, 21:46 ]
Aga, to pierwsze jzdjęcie est rozczulające, a ostatnie śmiechawski :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 22:07

frydza slodka ta twoja wikusia hihi

dziewczyny dzieki za pomoc
super jestescie
no mi sie wydaje ze jednak nie ma opuchnietego uda
adas sprawdzil i tez nic nie widzi
leos juz ok
smieje sie do nas..jaki on kochany
hihi zaraz bedzie kapanko wiec sprawimy mu duzo radosci

juz sie boje kolejnego szzcepienia za miesiac :ico_olaboga: :ico_olaboga:
smsowalam z lucy i jej oliwerek tez niespokojny
pisala ze leza razem
mam nadzieje ze u nich tez juz lepiej
ale musze byc czujna, bo dostal calpol i pewnie dlatego taki wesoly hihi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

10 wrz 2007, 22:13

Ja też wkleję najnowsze zdjęcie naszego Skarbka :-)

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-10, 22:17 ]
Madziorka, cieszę się, że z Leosiem już lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-10, 22:27 ]
Mamy dziś z Krzysiem małą rocznicę - 800 dni od naszego ślubu :-) W takim razie będziemy świętować :-D :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 22:33

aNIU GRATULUJE ROCZNICY!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
helenka slodziutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U NAS ZA 129 dni bedzie 2000 dni w malzenstwie hihi :ico_szoking:
aha przypomnialo mi sie jak alinka pisala o fotce do paspzortu
alinko to zdjecie ktore zamiescilam to bylo przed wyjsciem do fotografa hihi zle zrozumialas moj opis a pewnie i ja niedosc precyzyjnie je okreslilam :ico_sorki:
zdjeie do paszportu oczywiscie rzadzi sie swoimi prawami, odpowiednie wymiary, biale tlo hihi i musialam leosia tak przy scianie trzymac hihi nie umialam za bardzo leos sam glowki nie trzyma i leciala m u na boki hiih takze troche to trwalo ale sie udalo
mojka siostra sobie poradzila, bo nie mogla patrzec jak ja to nieudolnie robie hiih :ico_wstydzioch:
ona z tych co wiedza lepiej hihi

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

10 wrz 2007, 22:38

Obrazek

Hej laski,
co do spania od poczatku miałam w domu forme dziecka = w dzień nie śpię...
Pan Bułka nie śpi, ewentualnie na mnie ... po jedzeniu, ale jak go odłożę od razu robi się z niego Jęczy-Buła = budzi się...
Na mnie za to pośpi i z 2 godziny ...

W aucie czesto też nie śpi...
Taki Typ

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 22:40

Kamilka, witaj w klubie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D wiesz jak wiazac? wczesniej podawalam linka z filmikami instruktazowymi, ale jak go przegapilas to daj znac, to wkleje raz jeszcze.

Sorrki dziewczynki, wszystko przeczytalam i zdjecia piekniutkie poogladalam, ale nie mam sily poodpisywac, bo padam na twarz... moje dziecko bylo dzis NIEGRZECZNE BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_zly: :ico_zly: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-11, 08:39 ]
Kamilka to sa te linki
http://www.youtube.com/watch?v=Xf-wTkV888U&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=Zf0hXQ3Z ... ed&search=
ten drugi to taki trocje hard core'owy z lalką :-D :-D
Alinka, ale ci zgaga musiala w ciazy palic :-D :-D za to Waneska ma odjechaną fryzurę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 wrz 2007, 08:51

Witam i przepraszam ze od wekendu w sumie sie nie odzywalam ale jakos nie bylo czasu zalatwialam chrzest pozniej troszke spraw w pracy.
Madziorka Leos przesliczny a co do szczepienia nasze pierwsze tez skonczylo sie ze ja plakalam :ico_placzek: po szczepierniu nie mial opuchlizny i spal caly dzien z przerwami. :ico_oczko: Ale nastepne szczepienie bylo juz ok :ico_oczko:
Fryydza Wikisuperasna i tak slodko spi :ico_oczko:
Kamilkama racje u nas pogoda do du... :ico_zly: dzisiaj jeszcze w miare sloneczko swieci :ico_haha_01:
My dzisiaj wybieramy sie do okulisty na wizyte :ico_oczko:
co do spania moj szkrab spi ladnie w dzien glebsza drzemke ucina sobie od 12 do 15 lub 16 wiec mam czas na obiad i sprzatanie potem zabawa i do kapieli 19.30 flacha i kolo 20.30 zasypia raz w nocy sie budzi. Obowiazkowo a spacerze czy aucie czy w autobusie spi :-D
Ale co do spania chyba odziedziczyl w genach po meza rodzinie tam wszyscy uwielbiaja spac :-D :-D
Wczoraj kupilismy juz swiece szatke i zaproszenia i pani nas skasowala 66 zł hehehee pokazala nam ubranka do chrztu za 135 zl wiec podziekowalam i zastanawiam sie czy nie kupic kompletu w ktorym by pozniej mogl chodzic :ico_noniewiem:
Karla Aniu dzieciaczki slodkie :ico_oczko:
Przepraszam za tego dlugiego posta :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-11, 08:58 ]
Alinko przepraszam twoja Vaneska to super laska a jakie ma dlugie wlosy :-D zazdroszcze jej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 09:07

cholera dziewczyny nie wiem co jest grane. ktos mi podmienil dziecko!!! juz od wczoraj rana zła, nic jej nie pasuje, lezes nie chce, bawic sie nie chce, rozmawiac ze mna tez nie i caly czas sie drze jakby glodna byla, ale 150 ml co 2 godziny to mi sie wydaje az za duzo dla takiego dziecka :ico_olaboga: spac tez nie chce, a ziewa caly czas, tak jakby jej cos przeszkadzalo w spaniu. tempki nie ma i nie wydaje mi sie zeby chora byla, bo zre jak opętana :ico_olaboga: czy to mozliwe, ze takiej malej glodomorce juz bedzie trzeba rozszerzac diete?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 wrz 2007, 09:23

Jasnie Pani no nie wiem ja raz mialam z MArcinkiem tak ze nic nie chcial tylko na rekach bylo mu dobrze :-D Dzieci maja czasami takie swoje fazy a co do jedzenia to my jak jemy posilek z P to on tak patrzyjakby chcial z nami zjesc :-D :-D moja pediatra powiedziala ze za miesiac moge podac jabluszko i marchew poczekamy miesiac no i mleko NAN 2 wprowadzimy :-D

[ Dodano: 2007-09-11, 09:26 ]
Jasnie Pani :) pisze:ale 150 ml co 2 godziny to mi sie wydaje az za duzo dla takiego dziecka
kurcze faktycznie duzo moj je co 3 h rowne 120 ml

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 09:28

magda26, ale ona na rekach tez nie chce :ico_olaboga: tez sie wygina -nie mam pojecia w jakiej pozycji ja ustawic :ico_noniewiem: teraz zasnela w lezaczku po dlugim kolysaniu, ale pewnie za 3 minuty sie obudzi :ico_olaboga: . takiego mialam anioleczka a diabelek teraz wychodzi z niej.... a moze to zeby? ale dziasla ma normalne.... albo cholera czuje, ze jutro szczepienie...
magda26 pisze:Dzieci maja czasami takie swoje fazy a co do jedzenia to my jak jemy posilek z P to on tak patrzyjakby chcial z nami zjesc

nasza jeszcze do tego mlaska jak jemy :ico_olaboga: albo tak sie rozedrze, ze musze sie oderwac od jedzenia i butle szykowac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-11, 09:29 ]
magda26 pisze:tylko na rekach bylo mu dobrze

a swoją droga to ci wspolczuje tych rączek, bo Marcinek to kawal chlopa przeciez jest :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość