NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2010, 22:37

a to jakiś głupi gin ;-p
no wiesz.. on w ciazy nigdy nie byl, wiec opiera sie na ksiazkach... co facet moze o tym wiedziec... to tylko teoria..
a wczesniejsza ciaze prowadzila mi kobieta to sama mowila, ze w 16tyg czula...

fotka zrobiona dzisiaj :-D
Obrazek

a to obiecane fotki z ostatniego piatkowego USG :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 paź 2010, 22:51

NowaSejana Przebywam jak na razie u jego mamy. On wybrał dobrą zabawę ,kolegów i ćpanie. Napisał mi dzisiaj ,że mogę sobie pochodzić do opieki społecznej :ico_placzek: Chciałam żeby było wszystko dobrze,próbowałam ale nie mam już sił. Jestem wykończona psychicznie.

[ Dodano: 2010-10-25, 22:53 ]
Brzuszek masz śliczny. Mnie już nawet ten brzuszek nie cieszy :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2010, 22:59

Chciałam żeby było wszystko dobrze,próbowałam ale nie mam już sił. Jestem wykończona psychicznie.
oj kochana... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
wiem, ze to boli... mnie tez bolalo przez dlugie miesiace, a szczegolnie bedac w 5 mies ciazy jak sie dowiedzialam, ze ON wzial slub z inna.. cud, ze dziewczynki urodzily sie zdrowe...
a wsparcia ze strony jego rodziny nie mialam nigdy, bylam kur** i tyle...
NowaSejana Przebywam jak na razie u jego mamy.
a jak jego mama na to wszystko reaguje??

Kochana, napewno teraz Ci ciezko uwierzyc, ale dacie sobie rade, moze nawet lepiej bez niego... przynajmniej dziecko bedzie mialo spokoj, ty tez nie bedziesz musiala sie z nim uzerac... wiem, ze to nie jest proste i dopiero czas Ci uswiadomi, ze troche racji w tym moim gadaniu bylo...

jakbys potrzebowala teraz, czy pozniej jakiejs porady to sluze pomoca, bo w tym polskim prawie rodzinym juz sie dosyc plynnie obracam, tym bardziej, ze zakladalam sprawe o ustalenie ojcostwa i alimenty, w miedzyczasie dziewczynki mialy robione badania DNA, bo sie nonono nie przyznawal... potem opieka spoleczna, komornik itd...

skoro ja przez tyle czasu radzilam sobie sama z 2 dzieci to Ty tym bardziej poradzisz sobie z jednym, tylko musisz znalesc w sobie sile... ten moment sam nadejdzie... udowodnij mu, ze dasz sobie rade sama, a moze wtedy mu sie oczka otworza... a jesli i to nie pomoze to przynajmniej Ty bedziesz silniejsza, uwierz mi...

[ Dodano: 2010-10-25, 23:03 ]
Brzuszek masz śliczny. Mnie już nawet ten brzuszek nie cieszy :ico_placzek:
niestety znam to uczucie... :ico_placzek:
w kazda noc poduszka zalana lzami i pytania: dlaczego? dlaczego akurat ja? i co dalej bedzie?

nikt inny Ci nie pomoze, jak tylko czas... a pozniej jak juz sie malenstwo urodzi to bedziesz wiedziala, ze masz dla kogo zyc... :ico_buziaczki_big:

a jego to najlepiej :502: :503: skoro cpanie i koledzy wazniejsi od rodziny, widocznie szczeniak nie dorosl do roli ojca :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 paź 2010, 23:18

NowaSejana Nie wiem czy taki szczeniak jak ma 31 lat ;/ Ja nie wiem jak mam się w razie czego starać o alimenty. Bo u mnie sytuacja jest ciężka jeśli chodzi o faceta. To znaczy ,że pracuje w Niemczech nie ma umowy o pracę, został wymeldowany z domu bo mama z nim nie wytrzymywała więc oficjalnie jest bezdomny :/ nie ma ubezpieczenia,ślubu też nie mamy. Nie wiem jak udowodnię to ,że on jednak pracuje i w ogóle. :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 paź 2010, 23:20

Gwona, to przynajmniej MOPS bedzie Ci alimenty placil, nie martw sie... a na nim komornik bedzie siedzial...
moj eks ma teraz 31lat :ico_zly: i juz 4 dzieci na koncie... na wszytskie alimenty zasadzone, ale z tamta kobieta zyje, a alimenty sa dlatego zebym ja nic nie dostala, bo tamte dzieci sa chore i maja pierwszenstwo :ico_zly:
ale nam tez panstwo alimenty placi...
no i nonono praw rodzicielskich pozbawilam, najlepsze co mozna zrobic :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 paź 2010, 23:41

NowaSejana Takie to życie jest nie sprawiedliwe :ico_placzek: Jeśli teraz mi psycholog nie pomoże to już nie wiem co mam zrobić ze sobą.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 paź 2010, 09:04

dzien dobry

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 16 tydzien :-D

[ Dodano: 2010-10-26, 09:15 ]
:ico_brawa_01: NowaSejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzidzi i brzuuuszka :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 paź 2010, 10:00

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, super szybko ci rosnie brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-26, 10:01 ]
a ja jednak pójde do tego gina bo sie boje ze jest cos nie tak bo brzusio dalej tak pobolewa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 paź 2010, 10:14

NowaSejana, super szybko ci rosnie brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: NowaSejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzidzi i brzuuuszka :ico_oczko:
dziekuje, ale moze rosnac i nagle stanac i tak juz pozostac... pozyjemy zobaczymy...
narazie mam 2,5kg na plusie, wiec jeszcze nie taka tragedia...

P. znowu byl w urzedzie i znowu kazali mu wypelniac papierki i musial dolozyc nasze wspolne dokumenty.. jedno szczescie, ze ostatnio tak przeczuwalam i mu wszystko pokserowalam, moj dowod osobisty itd... :-D
no i papierek dostal od reki :ico_sorki:
pozniej pojechal do kolesia ze spoldzielni i okazalo sie, ze potrzeba nam jeszcze mojego papierka (a ostatnio mowil, ze nie potrzeba) no i doniesiemy mu go w piatek.
Dzisiaj koles zrobi te papierki i jutro rano P. ma sie z nim spotkac i chyba dostaniemy juz klucze :ico_brawa_01:
ale tak naprawde zaczne sie cieszyc jak juz te klucze bedziemy trzymac w rece :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 paź 2010, 10:18

tak naprawde zaczne sie cieszyc jak juz te klucze bedziemy trzymac w rece
no wlasnie i wtedy bedzie radosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość