Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 lut 2012, 12:18

manenka trzymam kciuki za Nell :ico_sorki:

a ja w poniedzialek rozpuscilam 10 pianek i zobaczylam czy masa mi wyjdzie i wyszła :ico_brawa_01: co prawda kleiła się do rąk niemiłosiernie, ale najważniejsze że wyszła :ico_brawa_01: i juz nie boje sie jej robić hehe :D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 lut 2012, 12:43

Hello :-) :ico_kawa:
U nas nocka już dzisiaj spokojniejsza, więc jestem w miarę wyspana. Rano pojechałyśmy z Ulą na zakupy, Stasiu podrzemał pół godziny i wyspany wstał. Teraz sobie rozrabia.
manenka, to rzeczywiście musisz wziąć zapas ubrań, skoro mąż nie będzie mógł Wam dowieźć. Dobrze, że już wiesz mniej więcej jak to wygląda i co zabrać :-)

Zmykam poodkurzać trochę, bo dzieciaki naśmieciły, a Stasiu zbiera wszystko z podłogi i do buzi pcha.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 lut 2012, 14:16

Stasiu zbiera wszystko z podłogi i do buzi pcha.
u nas na bilansie roczniaka zawsze się pytają czy dziecko znajduje wszystkie paproszki na podłodze i je zjada ?
ja mowie, że tak
a ona to dobrze
ja zdziwiona pytam a czemu?
to znaczy , że ma dobry wzrok :-D
ja w poniedzialek rozpuscilam 10 pianek i zobaczylam czy masa mi wyjdzie i wyszła :ico_brawa_01: co prawda kleiła się do rąk niemiłosiernie, ale najważniejsze że wyszła :ico_brawa_01: i juz nie boje sie jej robić hehe :D :ico_sorki:
super :ico_brawa_01:
nie znoszę jak mi się coś do rąk klei :ico_zly:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lut 2012, 17:03

pinko mam pytanie przepis na biszkopt ktory podalas nadaje sie na dwukrotne przeloznie go kremem? no i czy nie opadal ci pod masa z pianek ?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lut 2012, 20:36

o znaczy , że ma dobry wzrok :-D
heheheh :-D
zobaczylam czy masa mi wyjdzie i wyszła :ico_brawa_01:
bardzo fajnie wychodzi i wcale nie jest taka trudna, a klei się tylko na początku :-)
pinko mam pytanie przepis na biszkopt ktory podalas nadaje sie na dwukrotne przeloznie go kremem? no i czy nie opadal ci pod masa z pianek ?
ta porcja co Ci podałam, starcza na dwukrotne przekrojenie, czyli otrzymasz 3 placki. Nic mi nie opadało pod masą z pianek :-) Wszystko wytrzymało doskonale.

Cisza tu trochę...
Do mnie dzisiaj zadzwonili z urzędu pracy i poweidzieli, że mają dla mnie propozycję stażu, więc wracam do urzędu miejskiego na kolejne 3 miesiące.... nie wiem czy się cieszyć czy nie. Mam mieszane uczucia.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 lut 2012, 21:04

No trochę cisza faktycznie, ale Manenka pewnie już od paru dni pakuje siebie i Nell, no ja też, starcza tylko czasu na czytanie Was.
Wpadłam się pożegnać, nie wiem jak w Pl będę miała czas na neta, więc muszę się nastawić na odczytanie Was po przyjeździe, pewnie dużo relacji i torcików z urodzinek będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Buziaki, jednak mam nadzieję, że od czasu do czasu wpadnę na nasz wątek :ico_oczko: , bo to uzależnia :-D
Manenka jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Nell i mocno trzymam kciuki żeby operacja rozwiązała wszystko, i żeby nie trzeba było kolejnej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lut 2012, 21:49

b@sia, spokojnej podróży i bezpiecznej. Daj znać po przylocie do Polski...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 lut 2012, 00:13

hej


ja w tamtym roku o tej porze po szpitalu spacerowałam :-D

nic nie pisałam bo samej ze sobą mi się nie chciało :ico_haha_01:
Do mnie dzisiaj zadzwonili z urzędu pracy i poweidzieli, że mają dla mnie propozycję stażu, więc wracam do urzędu miejskiego na kolejne 3 miesiące.... nie wiem czy się cieszyć czy nie. Mam mieszane uczucia.
zawsze to coś :ico_brawa_01:
Manenka pewnie już od paru dni pakuje siebie i Nell
to prawda, ale się zapakowałam w 1 walizkę :-D
Manenka jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Nell i mocno trzymam kciuki żeby operacja rozwiązała wszystko, i żeby nie trzeba było kolejnej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki:

b@sia, udanej i szczęśliwej podróży :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja 2 wpisy zrobiłam zległy ze stycznia i na luty możecie popatrzeć :-)

odezwę sie pewnie w szpitalu, mam nadzieję, że będą mieli neta bo w tym u nas jest na 100%

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 lut 2012, 02:40

Sro lat dla Nell i Kornelii :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-02-2012, 08:43 ]
ta porcja co Ci podałam, starcza na dwukrotne przekrojenie, czyli otrzymasz 3 placki. Nic mi nie opadało pod masą z pianek :-) Wszystko wytrzymało doskonale.
to super ;p

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lut 2012, 10:06

Sto lat dla Nelluni Obrazek

manenka, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Buziaki dla Nelluni i czekamy na wieści.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość